Buckeye Premier League
U11B-ELITE2 Scores
Maps & Directions to Fields

Date Time Team 1 HS Team 2 vs Field
4/1/2017 5:45:00 PM Classics Eagles Red II 06 5 OESA ACADEMY 2006 1 Cedarville Massie Creek9A
4/7/2017 6:00:00 PM CU Boys Academy 1 1 Thunder United Metro B06 Green 4 McClure - TumTUM-ONLY-9A
4/7/2017 6:15:00 PM Crew SC East Gold I 2006 3 OP Black 4 DarreeTBD
4/8/2017 10:45:00 AM Classics Eagles Westerville Red 5 OESA ACADEMY 2006 3 SpindlerSP5B
4/8/2017 10:45:00 AM CU Arsenal 3 Thunder United Metro B06 Green 3 McClure - TumTUM-ONLY-9A
4/9/2017 10:00:00 AM CU Boys Academy 1 0 OESA ACADEMY 2006 4 OlberdingTBD
4/9/2017 10:45:00 AM Crew SC East Gold I 2006 5 Crew SC West Gold 2006 10 SpindlerSP5B
4/9/2017 12:30:00 PM Classics Eagles Red II 06 4 Lakota FC U11 Premier 3 Eakle 4
4/9/2017 2:15:00 PM Crew SC West Gold 2006 0 CU Arsenal 2 SpindlerSP5B
4/11/2017 6:00:00 PM Classics Eagles Red II 06 0 Classics Eagles Westerville Red 4 SpindlerSP5A
4/15/2017 10:00:00 AM CU Arsenal 1 OESA ACADEMY 2006 0 OlberdingTBD
4/15/2017 2:15:00 PM CU Boys Academy 1 1 OP Black 2 Cedarville Massie Creek9A
4/17/2017 6:15:00 PM Classics Eagles Westerville Red 2 OP Black 2 Darree12
4/22/2017 10:45:00 AM Classics Eagles Westerville Red 3 Lakota FC U11 Premier 0 EnonE2
4/22/2017 4:00:00 PM Crew SC East Gold I 2006 2 OESA ACADEMY 2006 7 AnkeneyA23
4/23/2017 10:45:00 AM Crew SC West Gold 2006 1 OESA ACADEMY 2006 0 NCA Westerville 7
4/23/2017 10:45:00 AM CU Arsenal 1 Lakota FC U11 Premier 2 McClure - WCSAWC2-WCONLY
4/25/2017 6:00:00 PM Classics Eagles Westerville Red 8 Crew SC West Gold 2006 3 Easton7
5/6/2017 10:45:00 AM Lakota FC U11 Premier 5 OP Black 2 Enon2
5/6/2017 12:30:00 PM Crew SC East Gold I 2006 1 CU Boys Academy 1 3 AnkeneyA32
5/7/2017 10:45:00 AM Crew SC West Gold 2006 0 Lakota FC U11 Premier 2 AnkeneyA32
5/7/2017 12:30:00 PM CU Arsenal 2 OP Black 2 Cedarville Massie Creek9A
5/7/2017 2:15:00 PM Classics Eagles Red II 06 5 CU Boys Academy 1 2 AnkeneyA23
5/9/2017 6:00:00 PM Classics Eagles Red II 06 10 Crew SC East Gold I 2006 2 Spindler1A
5/13/2017 5:45:00 PM OP Black 2 Thunder United Metro B06 Green 1 Cedarville Massie Creek9A
5/14/2017 4:00:00 PM Classics Eagles Red II 06 4 Thunder United Metro B06 Green 1 McClure - TumTUM-ONLY-9A
5/15/2017 6:00:00 PM Classics Eagles Red II 06 1 Crew SC West Gold 2006 0 Spindler1a
5/16/2017 6:30:00 PM Classics Eagles Red II 06 2 OP Black 1 Darree12
5/18/2017 6:00:00 PM CU Boys Academy 1 0 Lakota FC U11 Premier 5 Posey HartmanP
5/19/2017 6:00:00 PM OESA ACADEMY 2006 2 Thunder United Metro B06 Green 3 McClure - TumTUM-ONLY-9A
5/20/2017 10:45:00 AM Crew SC East Gold I 2006 0 Thunder United Metro B06 Green 0 Cedarville Massie Creek9A
5/20/2017 2:15:00 PM Classics Eagles Westerville Red 3 Thunder United Metro B06 Green 1 Cedarville Massie Creek9A
5/21/2017 9:00:00 AM Lakota FC U11 Premier 2 OESA ACADEMY 2006 2 Olberding7
5/21/2017 10:45:00 AM Crew SC East Gold I 2006 1 CU Arsenal 4 Spindler10a
5/22/2017 6:30:00 PM Crew SC West Gold 2006 2 OP Black 6 Darree12
5/25/2017 6:00:00 PM Lakota FC U11 Premier 4 Thunder United Metro B06 Green 0 McClure - TumTUM-ONLY-9A