Buckeye Premier League Schedules for:
Dayton

Game# Division Date Time Team 1 Team 2 Field
2317 State U-19 B 2/18/2018 2:15:00 PM 99-00 OESA ACADEMY FC Tippecanoe Arsenal ATHLETES IN ACTION - 1
2319 State U-17 B 2/24/2018 9:00:00 AM Metro Rapids 2 Ohio Galaxies FC 01 Black ATHLETES IN ACTION - 1
2320 State U-16 B 2/24/2018 10:45:00 AM OESA KY 02 Academy Pride SC 02B Premier ATHLETES IN ACTION - 1
2321 Elite 1 U-19 B 2/24/2018 12:30:00 PM Barcelona United Academy 99B Club X Inferno ATHLETES IN ACTION - 1
2323 State U-16 B 2/24/2018 4:00:00 PM Metro FC 02 Rapids OESA KY 02 Academy ATHLETES IN ACTION - 1
2324 State U-16 B 2/25/2018 12:30:00 PM FC United of Ohio OESA KY 02 Academy ATHLETES IN ACTION - 1
2325 Elite 2 U-16 B 2/25/2018 12:30:00 PM Kings Hammer Central Legend SC ATHLETES IN ACTION - 2
2326 State U-17 B 2/25/2018 4:00:00 PM Metro Rapids 2 WCSA 2001B Elite ATHLETES IN ACTION - 1
2327 Challenge 1 U-13 G 2/25/2018 4:00:00 PM CLUB OHIO U13G BLACK KH Central Red 1 ATHLETES IN ACTION - 2
2328 Premier 3 U-15 B 3/3/2018 9:00:00 AM Kings Hammer Central R2 Ohio Fusion SC 03 Boys ATHLETES IN ACTION - 1
2329 State U-15 B 3/3/2018 9:00:00 AM Cinicinnati United Sheffield FC42 BOYS 03 ACADEMY ATHLETES IN ACTION - 2
2330 State U-14 B 3/3/2018 9:00:00 AM CUP 04 Silver Lakota FC B04 Black Premier Panna ATHLETES IN ACTION - 3
2331 State U-17 B 3/3/2018 10:45:00 AM Metro Rapids 2 TVSA Santos FC Madrid ATHLETES IN ACTION - 1
2332 Elite 2 U-16 G 3/3/2018 10:45:00 AM Cincy SC Metro FC North ATHLETES IN ACTION - 2
2333 Premier 1 U-18 G 3/3/2018 10:45:00 AM Club X Blazers Blue Passion FC U18G White ATHLETES IN ACTION - 3
4147 State U-19 B 3/3/2018 10:45:00 AM FC Tippecanoe Arsenal Warrior 99 White NORTHMONT HS - Turf
2334 Elite 1 U-15 B 3/3/2018 12:30:00 PM CLUB OHIO 03B GREEN 2 Ohio Celtic Alliance 03 Green ATHLETES IN ACTION - 1
2335 Elite 1 U-17 B 3/3/2018 12:30:00 PM Javanon 01Boys Ohio Galaxies FC 01 Red ATHLETES IN ACTION - 2
4148 Elite 1 U-19 G 3/3/2018 12:30:00 PM Butler United G99 Purple FC614 Orange NORTHMONT HS - Turf
2336 Premier 1 U-15 B 3/3/2018 2:15:00 PM Kings Hammer Central Metro FC B03 HS Rapids ATHLETES IN ACTION - 1
2337 State U-15 B 3/3/2018 2:15:00 PM FC42 BOYS 03 ACADEMY Lakota FC B03 Black ATHLETES IN ACTION - 2
2338 State U-16 B 3/3/2018 2:15:00 PM FC42 BOYS 02 ACADEMY OESA KY 02 Academy ATHLETES IN ACTION - 3
4149 Premier 1 U-16 B 3/3/2018 2:15:00 PM Ohio Galaxies FC 02 White RSA Alliance NORTHMONT HS - Turf
5103 Challenge 1 U-15 G 3/3/2018 4:00:00 PM CLUB OHIO 03G BLACK CU Lakota Barcelona ATHLETES IN ACTION - 1
2340 Elite 1 U-17 B 3/3/2018 4:00:00 PM Javanon 01Boys Pride SC 01B Premier ATHLETES IN ACTION - 2
2341 Premier 1 U-15 B 3/3/2018 4:00:00 PM CUSE Arsenal 2003B Sycamore Premier B03 ATHLETES IN ACTION - 3
2342 Elite 2 U-15 B 3/3/2018 5:45:00 PM Ohio Celtic Alliance 03 White Pride SC 03B ATHLETES IN ACTION - 1
2343 Premier 3 U-14 B 3/3/2018 5:45:00 PM Barcelona United Pre-Academy 04B Butler United 04 ATHLETES IN ACTION - 2
2344 Elite 1 U-13 B 3/3/2018 5:45:00 PM CU North B05 Elite I Lakota FC B05 Black Premier ATHLETES IN ACTION - 3
2345 State U-19 G 3/4/2018 9:00:00 AM CLUB OHIO CINCINNATI 99G Freedom 99 Girls ATHLETES IN ACTION - 1
2346 State U-19 G 3/4/2018 9:00:00 AM Club X Blazers White OP Composite ATHLETES IN ACTION - 2
2347 Elite 1 U-17 B 3/4/2018 9:00:00 AM Javanon 01Boys Worthington United Boys 2001 ATHLETES IN ACTION - 3
2348 Premier 1 U-15 B 3/4/2018 10:45:00 AM Alliance Cincinnati Elite Blue Metro FC B03 HS Rapids ATHLETES IN ACTION - 1
2350 Challenge 1 U-13 G 3/4/2018 10:45:00 AM CLUB OHIO U13G BLACK CWSC 05 RED DRAGONS ATHLETES IN ACTION - 3
4150 State U-14 G 3/4/2018 10:45:00 AM Columbus United 04 Girls A OESA 2004G Academy NORTHMONT HS - Turf
2351 Elite 1 U-17 G 3/4/2018 12:30:00 PM MC Odyssey Girls U-17 Metro FC Girls 01 Rapids ATHLETES IN ACTION - 1
2352 State U-19 G 3/4/2018 12:30:00 PM Club X Blazers White Freedom 99 Girls ATHLETES IN ACTION - 2
2353 State U-19 G 3/4/2018 12:30:00 PM CLUB OHIO CINCINNATI 99G OP Composite ATHLETES IN ACTION - 3
4151 Premier 1 U-17 G 3/4/2018 12:30:00 PM Butler United G01 White Pride SC 01 Premier NORTHMONT HS - turf
2514 Elite 2 U-15 G 3/4/2018 1:00:00 PM Southwest SC Gold Academy TempesT FC Pence BARKER HS - turf
2354 Elite 2 U-17 B 3/4/2018 2:15:00 PM Gunners FC U17 Green Mason FC Firehawks ATHLETES IN ACTION - 1
2355 Premier 1 U-17 B 3/4/2018 2:15:00 PM Butler Fury FC42 BOYS 01 ROYAL ATHLETES IN ACTION - 2
2356 Elite 1 U-17 B 3/4/2018 2:15:00 PM Ohio Galaxies FC 01 Red Worthington United Boys 2001 ATHLETES IN ACTION - 3
2358 Elite 1 U-16 B 3/4/2018 4:00:00 PM Ohio Galaxies FC 02 Red Worthington United 94 Boys 02 white ATHLETES IN ACTION - 2
2359 Premier 2 U-13 B 3/4/2018 5:45:00 PM KHA 05 Grey Oakwood United Gold 05 ATHLETES IN ACTION - 1
2360 Elite 1 U-15 B 3/4/2018 5:45:00 PM CUP 03 Silver Ohio Celtic Alliance 03 Green ATHLETES IN ACTION - 2
2361 Challenge 1 U-13 G 3/4/2018 5:45:00 PM CLUB OHIO U13G BLACK KH Central Red 1 ATHLETES IN ACTION - 3
4154 Elite 2 U-15 B 3/10/2018 9:00:00 AM KHA 03 Grey Pride SC 03B NORTHMONT HS - Turf
4155 Premier 1 U-17 G 3/10/2018 10:45:00 AM Barcelona United Elite 01G KH NORTHMONT HS - Turf
2845 Elite 2 U-17 G 3/10/2018 10:45:00 AM Central Ohio Elite Girls U17 Blue TempesT FC Revolution DOUG ADAMS - turf
4156 Elite 1 U-19 G 3/10/2018 12:30:00 PM FC614 Orange Passion FC U19 Girls NORTHMONT HS - Turf
4157 Elite 2 U-17 G 3/10/2018 2:15:00 PM FC614 Orange TempesT FC Revolution NORTHMONT HS - Turf
2847 Elite 2 U-16 G 3/10/2018 2:15:00 PM Cincy SC TVSA Santos United DOUG ADAMS - turf
4158 Elite 1 U-19 G 3/10/2018 4:00:00 PM Butler United 99 Bullets FC614 Orange NORTHMONT HS - Turf
2848 State U-16 B 3/10/2018 4:00:00 PM FC United of Ohio Metro FC 02 Rapids DOUG ADAMS - turf
2849 Elite 1 U-16 B 3/10/2018 5:45:00 PM Gunners FC B02 Green KHA 02 Blue DOUG ADAMS - turf
2850 Elite 2 U-17 B 3/11/2018 9:00:00 AM Metro F.C. White U17 MSSC Magic DOUG ADAMS - turf
4160 Premier 1 U-15 G 3/11/2018 9:00:00 AM FOSC G03 Elite Ohio Fusion SC 03 Girls NORTHMONT HS - turf
4161 Premier 3 U-16 B 3/11/2018 10:45:00 AM Gunners White B02 Pride SC 02 Boys Elite NORTHMONT HS - Turf
2851 Elite 2 U-16 G 3/11/2018 10:45:00 AM Metro FC Morris TVSA Santos United DOUG ADAMS - turf
2852 Elite 2 U-17 G 3/11/2018 12:30:00 PM FC614 Orange Impact GFC 2001 DOUG ADAMS - turf
4162 Elite 1 U-18 G 3/11/2018 12:30:00 PM FC Tippecanoe Barcelona 01 PFC Extreme U18 NORTHMONT HS - Turf
2853 Elite 1 U-19 G 3/11/2018 2:15:00 PM Butler United G99 Purple FCFC 99 Girls DOUG ADAMS - turf
2531 Premier 1 U-16 G 3/11/2018 2:15:00 PM Butler United 02 Extreme KHA Grey 02 BUTLER HS - turf
4163 Elite 2 U-17 B 3/11/2018 2:15:00 PM Gunners FC U17 Green KHA 01 Grey NORTHMONT HS - Turf
4237 Elite 1 U-19 B 3/11/2018 4:00:00 PM CLUB OHIO 99B GREEN Miami County FC Scorpions NORTHMONT HS - turf
2854 Elite 2 U-17 G 3/11/2018 4:00:00 PM Central Ohio Elite Girls U17 Blue Impact GFC 2001 DOUG ADAMS - turf
2532 Challenge 2 U-14 G 3/11/2018 4:00:00 PM Butler United U14 Girls Metro-Miami West G04 BUTLER HS - turf
4164 State U-18 B 3/11/2018 5:45:00 PM FOSC B00 Elite Worthington United 00 Navy NORTHMONT HS - Turf
2362 State U-17 B 3/12/2018 7:45:00 PM CUSA Crew SC U16/17B NPL Ohio Galaxies FC 01 Black ATHLETES IN ACTION - 3
2363 Elite 1 U-18 B 3/15/2018 7:45:00 PM Metro North Ohio Galaxies FC 00 - Loisy ATHLETES IN ACTION - 3
2855 Elite 2 U-14 B 3/17/2018 9:00:00 AM Club X Attack Total Ginga Academy 04 DOUG ADAMS - Turf
2856 Elite 1 U-15 G 3/17/2018 10:45:00 AM Cincinnati West United Red 03 Worthington United 94 Navy DOUG ADAMS - turf
2857 Elite 2 U-16 B 3/17/2018 12:30:00 PM Legend SC TFA Premier B02 DOUG ADAMS - turf
4166 State U-19 G 3/17/2018 12:30:00 PM CLUB OHIO CINCINNATI 99G FC Tippecanoe Storm NORTHMONT HS - Turf
4167 Elite 1 U-17 B 3/17/2018 2:15:00 PM CE Black 01B Metro FC North NORTHMONT HS - Turf
2357 State U-18 B 3/17/2018 2:15:00 PM CCFC BU18 Red KHA 00 Blue DOUG ADAMS - Turf
2858 Elite 1 U-15 B 3/17/2018 4:00:00 PM OP Black TFA U15 (2005) Boys DOUG ADAMS - turf
4168 Elite 1 U-19 G 3/17/2018 4:00:00 PM Miami West Fury Passion FC U19 Girls NORTHMONT HS - Turf
2859 Elite 2 U-16 B 3/17/2018 5:45:00 PM Legend SC NKSA B02 Winkler P1 DOUG ADAMS - turf
4169 Elite 1 U-19 G 3/17/2018 5:45:00 PM FCFC 99 Girls Lady Warrior 99 White NORTHMONT HS - Turf
4170 State U-18 G 3/18/2018 9:00:00 AM CWSC Celtics Ohio Galaxies FC 00 Black NORTHMONT HS - Turf
2860 State U-17 G 3/18/2018 9:00:00 AM Club Ohio Dayton Green Legend GU17 DOUG ADAMS - turf
2811 Elite 2 U-18 B 3/18/2018 9:00:00 AM Dayton Dutch Lions FC B00 Blue Metro FC Boys 00 White DOC STADIUM - Turf
2861 Premier 3 U-15 B 3/18/2018 10:45:00 AM CULM Boys 2003 Galacticos Azul B03 DOUG ADAMS - turf
4171 State U-19 G 3/18/2018 10:45:00 AM CU Arsenal FC Tippecanoe Storm NORTHMONT HS - Turf
2862 State U-17 G 3/18/2018 12:30:00 PM Club Ohio Dayton Green Passion FC U17G Elite White DOUG ADAMS - turf
4172 State U-19 B 3/18/2018 12:30:00 PM CU Fulham B99/00 Warrior 99 White NORTHMONT HS - Turf
2812 Premier 2 U-16 B 3/18/2018 1:00:00 PM Barcelona United Elite 02B Dayton Dutch Lions FC B02 Blue DOC STADIUM - Turf
5082 Premier 2 U-15 G 3/18/2018 1:00:00 PM Lakota FC G03 Red Southwest SC Gold Academy II BARKER HS - turf
2863 Premier 1 U-17 G 3/18/2018 2:15:00 PM Passion FC U17G Blue Pride SC 01 Premier DOUG ADAMS - turf
4173 State U-19 G 3/18/2018 2:15:00 PM CU Arsenal Freedom 99 Girls NORTHMONT HS - Turf
2813 Elite 2 U-18 B 3/18/2018 3:00:00 PM REVOLUTION 00B RED TCFC Hotshots DOC STADIUM - Turf
2364 State U-17 G 3/18/2018 3:00:00 PM Legend GU17 Ohio Galaxies FC 01 Black Centerville Legacy Stadium - turf
2515 Premier 2 U-13 B 3/18/2018 3:00:00 PM Southwest SC 05 Gold Sycamore Premier B05 BARKER HS - turf
2864 Premier 1 U-16 G 3/18/2018 4:00:00 PM KHA Grey 02 Pride SC 02 Premier DOUG ADAMS - turf
4174 Elite 1 U-19 G 3/18/2018 4:00:00 PM FCFC 99 Girls Passion FC U19 Girls NORTHMONT HS - Turf
4175 State U-19 G 3/18/2018 5:45:00 PM FC Tippecanoe Storm Freedom 99 Girls NORTHMONT HS - Turf
2365 State U-14 B 3/19/2018 7:45:00 PM Lakota FC B04 Black Premier Panna Mason FC ATHLETES IN ACTION - 3
2366 Elite 1 U-16 B 3/20/2018 7:45:00 PM Lakota FC B02 Black Ohio Galaxies FC 02 Red ATHLETES IN ACTION - 3
2368 Elite 1 U-17 B 3/22/2018 7:45:00 PM Ohio Galaxies FC 01 Red Pride SC 01B Premier ATHLETES IN ACTION - 3
2369 State U-18 B 3/24/2018 9:00:00 AM CCFC BU18 Blue FOSC B00 Elite ATHLETES IN ACTION - 3
4176 State U-16 B 3/24/2018 9:00:00 AM NKSA U16/02 Pro Pride SC 02B Premier NORTHMONT HS - Turf
2866 Elite 1 U-15 B 3/24/2018 9:00:00 AM REVOLUTION 03B Red TFA U15 (2005) Boys DOUG ADAMS - turf
2370 State U-17 B 3/24/2018 10:45:00 AM CU Santos Ohio Galaxies FC 01 Black ATHLETES IN ACTION - 3
2867 Challenge 2 U-14 G 3/24/2018 10:45:00 AM Butler United U14 Girls MSSC Thundercats DOUG ADAMS - turf
4177 Elite 2 U-16 G 3/24/2018 10:45:00 AM CUSE Elite G02 TVSA Santos United NORTHMONT HS - Turf
2516 Premier 2 U-13 B 3/24/2018 11:30:00 AM Southwest SC 05 Gold Santos Madrid U12 BARKER HS - turf
2371 State U-18 B 3/24/2018 12:30:00 PM CCFC BU18 Red Ohio Galaxies FC 00 - Smerk ATHLETES IN ACTION - 3
2868 Elite 1 U-15 B 3/24/2018 12:30:00 PM KHA 03 Blue REVOLUTION 03B Red DOUG ADAMS - turf
4178 State U-19 G 3/24/2018 12:30:00 PM CLUB OHIO CINCINNATI 99G Santos U19G Brazil NORTHMONT HS - Turf
2372 Challenge 2 U-14 G 3/24/2018 2:15:00 PM Boro Blast 04 Girls Greene County Cosmos 04 ATHLETES IN ACTION - 3
2869 Premier 1 U-15 G 3/24/2018 2:15:00 PM FC42 GIRLS 03 ROYAL FOSC G03 Elite DOUG ADAMS - turf
2517 Premier 2 U-13 B 3/24/2018 3:00:00 PM Southwest SC 05 Gold TUMFC B05 Green BARKER HS - turf
2373 State U-19 B 3/24/2018 4:00:00 PM Ohio Galaxies 99 Black Pride SC 99B Premier ATHLETES IN ACTION - 3
4180 Premier 2 U-15 B 3/24/2018 4:00:00 PM Butler Fury CUSA Crew SC U15B Gold NORTHMONT HS - Turf
5063 Premier 3 U-15 G 3/24/2018 5:45:00 PM CUSE G03 Arsenal LSC 03/04 G Blue ATHLETES IN ACTION - 3
4181 Premier 3 U-15 B 3/25/2018 9:00:00 AM FCFC 03 Boys NKSA Premier 1 NORTHMONT HS - Turf
2374 State U-18 B 3/25/2018 10:45:00 AM NKSA KUP Elite Ohio Galaxies FC 00 - Smerk ATHLETES IN ACTION - 3
4182 State U-16 B 3/25/2018 10:45:00 AM Metro FC 02 Rapids Pride SC 02B Premier NORTHMONT HS - Turf
2871 Elite 1 U-15 G 3/25/2018 10:45:00 AM CUSA Crew SC U15G NPL CLUB OHIO 2003G GREEN 2 DOUG ADAMS - turf
3785 Premier 3 U-13 B 3/25/2018 12:30:00 PM Ohio Fusion SC B05 SouthStars SC 05 MIAMISBURG HS HOLLAND FIELD - Holland
4183 Elite 1 U-19 B 3/25/2018 12:30:00 PM Gem City B99 Mustangs FCFC 99 Boys NORTHMONT HS - Turf
2872 Premier 3 U-16 B 3/25/2018 12:30:00 PM Pride SC 02 Boys Elite Warren County Premier II 2002B DOUG ADAMS - turf
2769 Elite 1 U-11 B 3/25/2018 1:30:00 PM Club Ohio Dayton 2007B Green TFA 2007 Boys Elite Dayton SC - 4
3786 Challenge 1 U-13 G 3/25/2018 2:15:00 PM Kolping SC White G05 SouthStars SC Dynamite MIAMISBURG HS HOLLAND FIELD - Holland
4267 Premier 3 U-13 G 3/25/2018 2:15:00 PM CUSA Crew SC U12G Gold Fort Wayne United - Ohio FC NORTHMONT HS - Turf
3787 Premier 3 U-13 B 3/25/2018 4:00:00 PM OESA 2005B Academy SouthStars SC 05 MIAMISBURG HS HOLLAND FIELD - Holland
3802 Challenge 2 U-14 G 3/25/2018 4:00:00 PM Butler United U14 Girls Ohio United FC G04 NORTHMONT HS - turf
2873 Premier 2 U-16 G 3/25/2018 4:00:00 PM Club X Cosmos Metro FC 02/03 white DOUG ADAMS - turf
2874 Premier 3 U-16 B 3/25/2018 5:45:00 PM Cosmos 02 Green Warren County Premier II 2002B DOUG ADAMS - turf
4186 State U-19 B 3/25/2018 5:45:00 PM 99-00 OESA ACADEMY Pride SC 99B Premier NORTHMONT HS - Turf
2375 Premier 1 U-16 B 3/28/2018 7:45:00 PM Ohio Fusion SC 02 Boys I Ohio Galaxies FC 02 White ATHLETES IN ACTION - 3
2376 State U-17 B 3/31/2018 10:45:00 AM CLUB OHIO 01B GREEN 2 CUSA Crew SC U16/17B NPL ATHLETES IN ACTION - 1
2377 Premier 1 U-17 B 3/31/2018 10:45:00 AM Cincinnati United Arsenal FC42 BOYS 01 ROYAL ATHLETES IN ACTION - 2
2378 Challenge 2 U-14 G 3/31/2018 10:45:00 AM Crew SC West Gold 2004 Ohio United FC G04 ATHLETES IN ACTION - 3
4268 Elite 1 U-15 G 3/31/2018 11:30:00 AM Cincinnati West United Red 03 CUSA Crew SC U15G NPL Oak Grove - 51
2379 Premier 1 U-15 G 3/31/2018 12:30:00 PM Barcelona United Elite 03G TFA Premier ATHLETES IN ACTION - 1
2380 Elite 1 U-14 B 3/31/2018 12:30:00 PM Columbus United 04 A Boys OESA 2004B ECNL ATHLETES IN ACTION - 2
2349 State U-18 B 3/31/2018 12:30:00 PM CCFC BU18 Blue KHA 00 Blue ATHLETES IN ACTION - 3
2381 Elite 1 U-17 B 3/31/2018 2:15:00 PM Pride SC 01B Premier TFA 01 Elite ATHLETES IN ACTION - 1
2382 State U-19 G 3/31/2018 2:15:00 PM CLUB OHIO CINCINNATI 99G OESA ECNL COMPOSITE 99/00 ATHLETES IN ACTION - 2
2383 Premier 2 U-14 G 3/31/2018 2:15:00 PM Butler Fury Girls 04 Red CLUB OHIO 2004G GREEN 2 ATHLETES IN ACTION - 3
2384 Challenge 2 U-14 G 3/31/2018 4:00:00 PM Crew SC West Gold 2004 MSSC Thundercats ATHLETES IN ACTION - 1
2385 State U-15 G 3/31/2018 4:00:00 PM 2003G OESA ACADEMY TempesT Magic ATHLETES IN ACTION - 2
4266 Elite 2 U-15 B 3/31/2018 4:00:00 PM Crew HS Gold 2003 KHA 03 Grey ATHLETES IN ACTION - 3
2386 State U-17 B 3/31/2018 5:45:00 PM CLUB OHIO 01B GREEN 2 Ohio Galaxies FC 01 Black ATHLETES IN ACTION - 1
2387 Elite 1 U-13 G 3/31/2018 5:45:00 PM Barcelona United Academy 05G OESA 2005G Academy ATHLETES IN ACTION - 2
2388 State U-13 G 3/31/2018 5:45:00 PM FC United Red G05 TempesT HeaT ATHLETES IN ACTION - 3
3805 Elite 2 U-15 G 4/2/2018 6:00:00 PM Southwest SC Gold Academy TempesT FC Lightning G03 MIDDLETOWN SMITH - 11A
4366 State U-14 B 4/5/2018 6:00:00 PM CUSE Elite B 04 Mason FC MIDDLETOWN SMITH - 11a
2389 Premier 3 U-13 G 4/6/2018 6:00:00 PM CUSA Crew SC U12G Gold FC Tippecanoe Storm 05 ATHLETES IN ACTION - 1
4367 Premier 3 U-15 B 4/6/2018 6:00:00 PM CULM Boys 2003 CUSM Boys 2003 Middletown Smith - 11A
2568 Elite 1 U-15 B 4/6/2018 6:00:00 PM Columbus United SC Boys 03 B TFA U15 (2005) Boys ATHLETES IN ACTION - 2
4863 Elite 2 U-15 B 4/6/2018 6:30:00 PM Crew HS Gold 2003 Warrio03 White WARRIOR COMPLEX - 9
2390 Premier 1 U-16 B 4/6/2018 7:45:00 PM Ohio Fusion SC 02 Boys I RSA Alliance ATHLETES IN ACTION - 1
2391 Elite 1 U-17 B 4/6/2018 7:45:00 PM CE Black 01B Ohio Galaxies FC 01 Red ATHLETES IN ACTION - 2
2392 State U-18 B 4/7/2018 9:00:00 AM CCFC BU18 Red Cincinnati United Revolution ATHLETES IN ACTION - 1
2456 State U-19 B 4/7/2018 9:00:00 AM CU Fulham B99/00 FC Tippecanoe Arsenal ATHLETES IN ACTION - 2
2393 Premier 3 U-14 G 4/7/2018 9:00:00 AM CU Lak/Mon 2004 Academy 1 OP Green UA ATHLETES IN ACTION - 3
3327 State U-11 B 4/7/2018 9:00:00 AM CLUB OHIO 2007B INTER MILAN CUP 07/08 Jr Pre-DA South MASSIE CREEK - 9A
4187 Premier 3 U-14 G 4/7/2018 9:00:00 AM KHA Grey 04 Ohio Celtic Alliance 04 Green NORTHMONT HS - Turf
2875 State U-16 B 4/7/2018 9:00:00 AM Alliance Cincinnati Elite Blue FC42 BOYS 02 ACADEMY DOUG ADAMS - TURF
3330 Elite 1 U-13 G 4/7/2018 10:45:00 AM CUP North III GU13 Elite FC U13 Girls Blue NORTHMONT HS -
1961 Elite 1 U-11 B 4/7/2018 10:45:00 AM BSA Celtic 07 Blue Columbus United 07 ANKENEY - 1
2394 State U-16 G 4/7/2018 10:45:00 AM FC United G02 Red Westerville United FC 02/03G ATHLETES IN ACTION - 1
4018 Elite 1 U-15 G 4/7/2018 10:45:00 AM Cincinnati West United Red 03 FC United G03 Red NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 11A
1965 Premier 3 U-14 B 4/7/2018 10:45:00 AM OP Black OCA 04 Green ANKENEY - 14
2395 Elite 2 U-16 B 4/7/2018 10:45:00 AM CE Black02 FOSC B02 ELITE ATHLETES IN ACTION - 2
1962 State U-19 G 4/7/2018 10:45:00 AM CU Arsenal OP Composite ANKENEY - 2
2927 Premier 2 U-11 B 4/7/2018 10:45:00 AM CE Red II 07B CU Syc/Mas B07 Elite II EAKLE PARK - 3
2396 Elite 1 U-13 B 4/7/2018 10:45:00 AM KHA 05 Blue Pride SC 05B ATHLETES IN ACTION - 3
1967 Premier 2 U-11 B 4/7/2018 10:45:00 AM Crew SC East Gold I 2007 KHA 07 Grey ANKENEY - 32
2928 Elite 1 U-15 B 4/7/2018 10:45:00 AM CLUB OHIO 03B GREEN 2 TFA U15 (2005) Boys EAKLE PARK - 5
1964 State U-13 G 4/7/2018 10:45:00 AM Impact GFC 05 OP Green Swoosh ANKENEY - 6
2397 Challenge 2 U-13 G 4/7/2018 12:30:00 PM COE U13 Blue CUSE G05 Arsenal ATHLETES IN ACTION - 1
3806 Premier 1 U-16 G 4/7/2018 12:30:00 PM Barcelona United Elite 02G Cincinnati United Lakota Lightning Middletown Smith - 11A
5095 Premier 2 U-15 G 4/7/2018 12:30:00 PM CWSC Sharks 03 Lakota FC G03 Red Middletown Smith - 11B
1968 Premier 2 U-17 G 4/7/2018 12:30:00 PM CCFC GU17 Blue CUSM Brazil ANKENEY - 2
2398 Elite 2 U-15 B 4/7/2018 12:30:00 PM KHA 03 Grey Ohio Celtic Alliance 03 White ATHLETES IN ACTION - 2
4706 State U-18 B 4/7/2018 12:30:00 PM CCFC BU18 Red FOSC B00 Elite ATHLETES IN ACTION - 3
1969 Elite 2 U-18 G 4/7/2018 12:30:00 PM CE Black 00 Cincinnati West Firehawks ANKENEY - 4
2930 Premier 1 U-14 B 4/7/2018 12:30:00 PM Alliance Cincinnati B04 Orange CCFC BU14 EAKLE PARK - 5
3420 Elite 2 U-12 G 4/7/2018 12:30:00 PM TempesT FIRE TUMFC 06 Girls Green Middletown Smith - 9a
4019 Elite 1 U-11 B 4/7/2018 12:30:00 PM CLUB OHIO 2007B CHELSEA WCSA 2007B Elite NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 9A
4189 Premier 3 U-14 G 4/7/2018 12:30:00 PM KHA Grey 04 OP Green UA NORTHMONT HS - Turf
2876 Premier 3 U-16 B 4/7/2018 12:30:00 PM FC42 BOYS 02 ROYAL FOSC B02 Premier DOUG ADAMS - turf
2817 Elite 2 U-18 B 4/7/2018 1:00:00 PM Dayton Dutch Lions FC B00 Blue TUMFC B00 GREEN DOC STADIUM - Turf
2399 Elite 2 U-15 B 4/7/2018 2:15:00 PM FC42 BOYS 03 ROYAL Warrio03 White ATHLETES IN ACTION - 1
3807 Elite 2 U-13 B 4/7/2018 2:15:00 PM FOSC B05 Elite TSC United 05 MIDDLETOWN SMITH - 11A
3216 Elite 1 U-17 G 4/7/2018 2:15:00 PM FC Tippecanoe Arsenal 01 FC42 GIRLS 01 ACADEMY Massie Creek - 11B
4864 Premier 2 U-11 B 4/7/2018 2:15:00 PM Crew SC East Gold I 2007 Warrior 07 White WARRIOR COMPLEX - 18
2400 State U-18 B 4/7/2018 2:15:00 PM Cincinnati United Revolution Worthington United 00 Navy ATHLETES IN ACTION - 2
2931 Elite 2 U-11 G 4/7/2018 2:15:00 PM CUSA Crew SC U11G Gold Pride SC 07G Premier EAKLE PARK - 3
5104 Challenge 1 U-15 G 4/7/2018 2:15:00 PM Passion FC U15 Girls Worthington United 94 White G03 ATHLETES IN ACTION - 3
1978 Elite 2 U-12 B 4/7/2018 2:15:00 PM Columbus East FC CUSA Crew SC U12B Gold 1 ANKENEY - 30
1974 Elite 1 U-17 B 4/7/2018 2:15:00 PM Cincinnati United SE 01 Elite Pride SC 01B Premier ANKENEY - 4
1975 State U-17 G 4/7/2018 2:15:00 PM Cincy SC NWFC U17 Orange ANKENEY - 5
1976 State U-13 G 4/7/2018 2:15:00 PM Lakota FC G05 Black OP Green Swoosh ANKENEY - 6
2579 Challenge 1 U-11 B 4/7/2018 2:15:00 PM Crew SC East Gold II 2007 Sycamore Premier B07GD MIDDLETOWN SMITH - 9a
4020 Premier 1 U-12 B 4/7/2018 2:15:00 PM CE Red II 06B WCSA 2006B Elite NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 9A
4190 State U-14 G 4/7/2018 2:15:00 PM Crew SC Elite 2004 Metro FC 04 Rapids NORTHMONT HS - Turf
2877 State U-19 G 4/7/2018 2:15:00 PM Club X Blazers White OESA ECNL COMPOSITE 99/00 DOUG ADAMS - turf
2818 Elite 1 U-18 B 4/7/2018 3:00:00 PM CE Black00 Dayton Dutch Lions FC B00 Orange DOC STADIUM - Turf
4962 Premier 3 U-15 B 4/7/2018 4:00:00 PM Middletown Velocity Ohio Fusion SC 03 Boys WASHINGTON MILL - 1
2401 Elite 1 U-15 G 4/7/2018 4:00:00 PM ACE Girls 2003 Blue Worthington United 94 Navy ATHLETES IN ACTION - 1
3808 Premier 2 U-15 B 4/7/2018 4:00:00 PM FOSC B03 ELITE Metro FC 03 Rapids-y MIDDLETOWN SMITH - 11A
4021 State U-13 G 4/7/2018 4:00:00 PM FC United Red G05 Impact GFC 05 NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 11A
2402 State U-17 B 4/7/2018 4:00:00 PM CUSA Crew SC U16/17B NPL WCSA 2001B Elite ATHLETES IN ACTION - 2
2403 Elite 1 U-16 B 4/7/2018 4:00:00 PM KHA 02 Blue Worthington United 94 Boys 02 white ATHLETES IN ACTION - 3
1985 Premier 1 U-11 G 4/7/2018 4:00:00 PM Elite FC 2007 Girls Blue Lakota FC Revolution U11 Gray ANKENEY - 32
1984 Premier 3 U-13 B 4/7/2018 4:00:00 PM Crew SC West Gold 2005 CUSE B05 Arsenal Ankeney - 6
4022 Premier 1 U-12 B 4/7/2018 4:00:00 PM CE Red II 06B MC Odyssey 06 NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 9A
1980 Challenge 1 U-12 B 4/7/2018 4:00:00 PM Lakota FC B06 Gray NWC Alliance 06 White MIDDLETOWN SMITH - 9A
2878 Elite 2 U-13 G 4/7/2018 4:00:00 PM CUSE G05 Elite CLUB OHIO HILLIARD 2006G DOUG ADAMS - turf
4191 Premier 2 U-13 G 4/7/2018 4:00:00 PM Columbus United 05 Girls B Southwest SC Gold NORTHMONT HS - Turf
4269 Elite 1 U-15 G 4/7/2018 5:30:00 PM CUSA Crew SC U15G NPL CWSC Academy Elite 03 Oak Grove - 51
2404 State U-14 G 4/7/2018 5:45:00 PM Lakota FC G04 Premier Black Worthington United 94 04 Girls Navy ATHLETES IN ACTION - 1
3165 State U-17 G 4/7/2018 5:45:00 PM CWSC United Red 01 NWFC U17 Orange MIDDLETOWN SMITH - 11a
2405 State U-16 G 4/7/2018 5:45:00 PM FC United G02 Red Locker Elite U16 Maroon ATHLETES IN ACTION - 2
2406 Elite 2 U-14 G 4/7/2018 5:45:00 PM OESC Sidney G04 OP Black ATHLETES IN ACTION - 3
4192 State U-14 G 4/7/2018 5:45:00 PM Crew SC Elite 2004 Lady Warrior 04 White NORTHMONT HS - Turf
2518 State U-18 B 4/7/2018 5:45:00 PM ACE Boys 2000 Blue Ohio Galaxies FC 00 - Smerk BEAVERCREEK HS - Turf
2879 Premier 3 U-16 B 4/7/2018 5:45:00 PM Cosmos 02 Green FC42 BOYS 02 ROYAL DOUG ADAMS - turf
2932 Premier 3 U-14 B 4/8/2018 9:00:00 AM CUSA Crew SC U14B Gold 1 OP Black DOUG ADAMS - turf
2455 Elite 1 U-17 B 4/8/2018 10:45:00 AM Metro FC North Pride SC 01B Premier DOUG ADAMS -
1989 State U-11 B 4/8/2018 10:45:00 AM BSA Celtic 07 White CLUB OHIO 2007B INTER MILAN ANKENEY - 1
1990 Premier 1 U-15 G 4/8/2018 10:45:00 AM KHA Blue 03 Ohio Fusion SC 03 Girls Ankeney - 2
2935 Elite 1 U-15 B 4/8/2018 10:45:00 AM CLUB OHIO 03B GREEN 2 CUSE ELITE BOYS 03 LITTLE MIAMI HS - turf
3333 Premier 2 U-15 B 4/8/2018 10:45:00 AM CE Gold 03B FC Tippecanoe Victory 03 NORTHMONT HS - Turf
1993 Premier 2 U-12 B 4/8/2018 12:30:00 PM BSA Celtic 06 Red STAR SC Phoenix ANKENEY - 1
2407 State U-17 G 4/8/2018 12:30:00 PM CWSC Academy Elite G01 Legend GU17 ATHLETES IN ACTION - 1
3810 Premier 1 U-13 G 4/8/2018 12:30:00 PM Kings Hammer Fury Worthington United 2005G Navy MIDDLETOWN SMITH - 11B
1996 Elite 2 U-13 B 4/8/2018 12:30:00 PM Crew SC East Gold 2005 OCA 05 Black ANKENEY - 14
2408 Elite 2 U-15 B 4/8/2018 12:30:00 PM FC42 BOYS 03 ROYAL KHA 03 Grey ATHLETES IN ACTION - 2
1994 Elite 1 U-17 B 4/8/2018 12:30:00 PM Cincinnati United SE 01 Elite CE Black 01B Ankeney - 2
2409 Elite 1 U-18 B 4/8/2018 12:30:00 PM CU Syc/Ma Ajax Pride SC 00 Elite ATHLETES IN ACTION - 3
1998 Premier 2 U-12 G 4/8/2018 12:30:00 PM Cincy SC Premier OESC Sidney G06 ANKENEY - 32
2938 Elite 1 U-16 G 4/8/2018 12:30:00 PM CWSC Academy Elite G02 Locker Elite U16 Blue EAKLE PARK - 5
4301 Premier 1 U-17 G 4/8/2018 12:30:00 PM Oakwood United SC G01 Passion FC U17G Blue Old River - 7
4023 Premier 1 U-12 G 4/8/2018 12:30:00 PM Columbus East FC 2006 FC Tippecanoe Elite 06 Red NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 9A
3811 Challenge 1 U-12 B 4/8/2018 12:30:00 PM Lakota FC B06 Red NWC Alliance 06 White MIDDLETOWN SMITH - 9A
2880 Elite 2 U-14 G 4/8/2018 12:30:00 PM Impact GFC Gray OP Black DOUG ADAMS - turf
4193 Premier 1 U-16 B 4/8/2018 12:30:00 PM CLUB OHIO 02B BLACK Ohio Galaxies FC 02 White NORTHMONT HS - Turf
2819 Premier 2 U-14 B 4/8/2018 12:30:00 PM Dayton Dutch Lions FC 04 TUMFC B04 Green DOC STADIUM - Turf
2410 State U-16 B 4/8/2018 2:15:00 PM Alliance Cincinnati Elite Blue Worthington United 94 02B Navy ATHLETES IN ACTION - 1
1999 Elite 1 U-11 B 4/8/2018 2:15:00 PM BSA Celtic 07 Blue TFA 2007 Boys Elite ANKENEY - 1
3813 Challenge 2 U-14 G 4/8/2018 2:15:00 PM Greene County Cosmos 04 WCSA 2004/5 Red MIDDLETOWN SMITH - 11A
3814 State U-13 G 4/8/2018 2:15:00 PM Impact GFC 05 Lakota FC G05 Black MIDDLETOWN SMITH - 11B
2000 Premier 2 U-17 B 4/8/2018 2:15:00 PM CUSA Crew SC U16/17B Gold Pride SC 01B Elite ANKENEY - 2
2411 State U-17 B 4/8/2018 2:15:00 PM Ohio Galaxies FC 01 Black TVSA Santos FC Madrid ATHLETES IN ACTION - 2
2002 Premier 2 U-16 B 4/8/2018 2:15:00 PM Alliance Cincinnati B02 Black Worthington United 94 02/03 Red ATHLETES IN ACTION - 3
2006 Elite 1 U-11 G 4/8/2018 2:15:00 PM BSA Celtic 07 Blue CUP 07 North III ANKENEY - 30
2079 Elite 2 U-11 B 4/8/2018 2:15:00 PM Cincy SC Premier Crew SC Pre-Academy II 2007 Ankeney - 32
2003 Premier 1 U-15 G 4/8/2018 2:15:00 PM Barcelona United Elite 03G KHA Blue 03 Ankeney - 5
2940 Elite 2 U-13 G 4/8/2018 2:15:00 PM CLUB OHIO HILLIARD 2006G FOSC G05 ELITE EAKLE PARK - 5
2004 Elite 1 U-13 B 4/8/2018 2:15:00 PM Lakota FC B05 Black Premier Pride SC 05B ANKENEY - 6
2005 Elite 2 U-13 B 4/8/2018 2:15:00 PM CUSE Elite B 2005 TSC United 05 ANKENEY - 7
3812 State U10 (9v9) B 4/8/2018 2:15:00 PM Sycamore Premier B08 GD Sycamore Premier B08 MIDDLETOWN SMITH - 9A
4194 Premier 3 U-16 B 4/8/2018 2:15:00 PM FOSC B02 Premier Gunners White B02 NORTHMONT HS - Turf
2881 Premier 1 U-17 G 4/8/2018 2:15:00 PM Barcelona United Elite 01G Butler United G01 White DOUG ADAMS - turf
2820 Elite 2 U-18 B 4/8/2018 2:30:00 PM Dayton Dutch Lions FC B00 Blue REVOLUTION 00B RED DOC STADIUM - Turf
2586 Premier 2 U-17 B 4/8/2018 3:45:00 PM Alliance Cincinnati 2001 Black LSC B01 Wittenburg University - turf
2012 Premier 2 U-16 B 4/8/2018 4:00:00 PM Alliance Cincinnati B02 Black FC Tippecanoe TNT ATHLETES IN ACTION -
2412 Premier 2 U-15 B 4/8/2018 4:00:00 PM CUSA Crew SC U15B Gold FOSC B03 ELITE ATHLETES IN ACTION - 1
2007 State U-11 G 4/8/2018 4:00:00 PM BSA Celtic 07 White TUMFC G07 Green Ankeney - 1
3815 Premier 1 U-13 B 4/8/2018 4:00:00 PM Kolping Crush OCA 05 Green MIDDLETOWN SMITH - 11A
3816 Premier 3 U-15 B 4/8/2018 4:00:00 PM CWSC Premier 03 Middletown Velocity MIDDLETOWN SMITH - 11B
4865 Premier 2 U-12 G 4/8/2018 4:00:00 PM CUP North III OESC Sidney G06 WARRIOR COMPLEX - 18
4866 Premier 2 U-11 B 4/8/2018 4:00:00 PM CLUB OHIO 2007B BLACK AZZURI WCSA 2007B Premier WARRIOR COMPLEX - 19
2413 State U-17 B 4/8/2018 4:00:00 PM CLUB OHIO 01B GREEN 2 WCSA 2001B Elite ATHLETES IN ACTION - 2
2941 State U-12 G 4/8/2018 4:00:00 PM Elite FC 2006 Girls Blue KHA Blue 06G EAKLE PARK - 3
2010 Elite 1 U-12 B 4/8/2018 4:00:00 PM Lakota FC 06 Premier Pride SC 06B Premier ANKENEY - 30
2009 Elite 1 U-15 G 4/8/2018 4:00:00 PM ACE Girls 2003 Blue PFC Extreme Green Ankeney - 5
4839 Elite 2 U-19 B 4/8/2018 4:00:00 PM Butler Boys 00 Butler Fury B99 VANDALIA HIGH SCHOOL - turf
4195 Elite 1 U-19 G 4/8/2018 4:00:00 PM Central Ohio Elite U19 Miami West Fury NORTHMONT HS - Turf
2882 Elite 2 U-16 G 4/8/2018 4:00:00 PM CWSC Impact TVSA Santos United DOUG ADAMS - turf
2414 Premier 3 U-16 B 4/8/2018 5:45:00 PM Ohio Sting Warren County Premier II 2002B ATHLETES IN ACTION - 1
3339 Challenge 2 U-13 G 4/8/2018 5:45:00 PM CE Black 05 SouthStars SC Lightning Massie Creek - 11A
3817 Elite 2 U-14 G 4/8/2018 5:45:00 PM OESC Sidney G04 WCSA Premier 2 MIDDLETOWN SMITH - 11A
3819 Challenge 1 U-12 B 4/8/2018 5:45:00 PM Butler United 06 Sycamore Premier B06 WT WARRIOR COMPLEX - 18
2415 State U-19 G 4/8/2018 5:45:00 PM Freedom 99 Girls OESA ECNL COMPOSITE 99/00 ATHLETES IN ACTION - 2
2011 Premier 1 U-16 G 4/8/2018 5:45:00 PM Butler U16 Girls Elite KHA Grey 02 ANKENEY - 3
2416 Elite 1 U-18 B 4/8/2018 5:45:00 PM Metro North Pride SC 00 Elite ATHLETES IN ACTION - 3
2014 Premier 2 U-12 G 4/8/2018 5:45:00 PM Cincy SC Premier CLUB OHIO 2006G GREEN 2 ANKENEY - 30
2013 State U-13 B 4/8/2018 5:45:00 PM CWSC Academy Elite 05 Metro FC Rapids ANKENEY - 7
3818 Premier 2 U-12 B 4/8/2018 5:45:00 PM CUSA Crew SC U12B Gold 2 STAR SC Phoenix MIDDLETOWN SMITH - 9A
4033 Elite 2 U-11 G 4/8/2018 5:45:00 PM FC United G07 Red Westerville United FC 11-U NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 9a
2533 Premier 1 U-17 G 4/8/2018 5:45:00 PM Butler United G01 White Ohio United FC Elite BUTLER HS - turf
2883 Challenge 1 U-14 G 4/8/2018 5:45:00 PM Ohio Fusion SC 04 Girls Westerville United FC DOUG ADAMS - turf
4196 State U-14 G 4/8/2018 5:45:00 PM Columbus United 04 Girls A Lakota FC G04 Premier Black NORTHMONT HS - Turf
3809 State U-13 G 4/8/2018 6:00:00 PM Alliance Cincinnati Elite Gold TempesT HeaT Middletown HS - brntz
4271 Premier 3 U-13 G 4/8/2018 6:30:00 PM CUSA Crew SC U12G Gold Lakota FC G05 Red OAK GROVE - 52
2417 Premier 1 U-16 G 4/9/2018 6:00:00 PM Butler United 02 Extreme TUMFC G02 Green ATHLETES IN ACTION - 1
4311 Elite 1 U-12 B 4/9/2018 6:00:00 PM NWC Alliance 06 Black TUMFC B06 Green .park not open - Rain
3820 Premier 1 U-17 B 4/9/2018 6:15:00 PM Butler Fury Warrior 01 White MIDDLETOWN SMITH - 11A
2418 State U-15 G 4/9/2018 7:45:00 PM Crew SC 2003 Elite I WCSA G03 Premier ATHLETES IN ACTION - 1
2419 Premier 1 U-16 B 4/9/2018 7:45:00 PM CUSE B02 Arsenal Ohio Fusion SC 02 Boys I ATHLETES IN ACTION - 2
4867 Premier 1 U-17 B 4/10/2018 6:15:00 PM Skyhawks 01 Warrior 01 White WARRIOR COMPLEX - 10
2015 Challenge 3 U-13 G 4/10/2018 6:15:00 PM Metro FC 05 White Ohio Fusion SC 05 Girls ANKENEY - 2
3821 Elite 2 U-15 G 4/11/2018 6:15:00 PM Ohio United Freedom Southwest SC Gold Academy MIDDLETOWN SMITH - 11A
2016 Elite 1 U-19 B 4/11/2018 6:15:00 PM Cincy SC Miami County FC Scorpions ANKENEY - 2
2017 Premier 2 U-16 G 4/11/2018 6:15:00 PM Metro FC 02/03 white Ohio Fusion SC G02 ANKENEY - 4
4963 Premier 1 U-15 G 4/11/2018 6:15:00 PM Lady Warrior 03 White Ohio Fusion SC 03 Girls SACKETT WRIGHT - 6
4868 Elite 1 U-17 G 4/11/2018 6:15:00 PM FC Tippecanoe Arsenal 01 MC Odyssey Girls U-17 WARRIOR COMPLEX - 9
3907 Elite 1 U-16 B 4/11/2018 6:30:00 PM FC Tippecanoe Freedom KHA 02 Blue Middletown Smith - 11b
4025 Elite 2 U-11 G 4/11/2018 6:30:00 PM Club Ohio Dayton 07G Green FC United G07 Red NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 9A
2821 Elite 1 U-18 B 4/11/2018 6:30:00 PM Dayton Dutch Lions FC B00 Orange Metro North DOC STADIUM - Turf
2420 Elite 2 U-15 B 4/11/2018 7:45:00 PM FC Tippecanoe Allegiance 03 Ohio Celtic Alliance 03 White ATHLETES IN ACTION - 3
4026 Elite 2 U-13 B 4/12/2018 6:15:00 PM OCA 05 Black TSC United 05 NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 11A
3822 Premier 2 U-15 B 4/12/2018 6:15:00 PM British Elite Hammers Butler Fury MIDDLETOWN SMITH - 11A
2018 Premier 2 U-15 B 4/12/2018 6:15:00 PM FC Tippecanoe Victory 03 Metro FC 03 Rapids-y ANKENEY - 3
2019 Elite 1 U-16 G 4/12/2018 6:15:00 PM Ohio Galaxies FC 02 Black WCSA 02G Premier ANKENEY - 7
2884 Premier 1 U-18 G 4/12/2018 6:45:00 PM Butler United G00 White Club X Blazers Blue Eakle - 5
4313 Elite 1 U-12 B 4/13/2018 6:00:00 PM CUP 06 Pre-DA NWC Alliance 06 Black PAP - 2
4314 Premier 2 U-11 G 4/13/2018 6:00:00 PM CUSA Crew SC U11G Black NWC Alliance 07 White PAP - 6
2020 Elite 1 U-12 G 4/13/2018 6:15:00 PM BSA Celtic Blue 06G TFA Premiere ANKENEY - 1
3340 Premier 1 U-13 B 4/13/2018 6:15:00 PM CLUB OHIO 2005B GREEN 2 OCA 05 Green MASSIE CREEK - 11A
2021 Elite 1 U-17 G 4/13/2018 6:15:00 PM MC Odyssey Girls U-17 Metro FC Girls 01 Rapids Ankeney - 3
2022 Elite 2 U-18 B 4/13/2018 6:15:00 PM Santos Argentina TUMFC B00 GREEN Ankeney - 5
4869 Premier 1 U-13 G 4/13/2018 6:15:00 PM GCKA Lady Knights Blue 05 STAR Explosion WARRIOR COMPLEX - 9
4152 Premier 1 U-15 B 4/13/2018 6:30:00 PM Gem City B03 Elite Sycamore Premier B03 MIDDLETOWN SMITH - 11a
4459 Elite 2 U-13 G 4/13/2018 6:30:00 PM CLUB OHIO 2005G GREEN 2 Kolping SC Black G05 ANKENEY - 6
1992 Challenge 2 U-13 G 4/13/2018 6:45:00 PM CE Black 05 CUSE G05 Arsenal MASSIE CREEK - 11b
4870 Premier 1 U-12 G 4/13/2018 6:45:00 PM Barcelona United Pre-Academy 06G NKSA PRO U12 Girls WARRIOR COMPLEX - 19
3824 Premier 2 U-13 B 4/14/2018 9:00:00 AM CWSC Academy Red 05 FC Tippecanoe Hurricanes Middletown Smith - 11B
4871 Premier 2 U-12 B 4/14/2018 9:00:00 AM Alliance Blue 06 CLUB OHIO 2006B GREEN 2 WARRIOR COMPLEX - 18
2946 Premier 3 U-11 B 4/14/2018 9:00:00 AM BSA Celtic 07 red Sycamore Premier B07GN EAKLE PARK - 3
2947 Elite 2 U-16 B 4/14/2018 9:00:00 AM CE Black02 WCSA 2002B Elite EAKLE PARK - 5
3341 Challenge 1 U-12 B 4/14/2018 9:00:00 AM Crew SC East Gold II 2006 Sycamore Premier B06 WT MASSIE CREEK - 9A
2885 Elite 2 U-16 G 4/14/2018 9:00:00 AM Metro FC North TVSA Santos United DOUG ADAMS - turf
2023 State U-11 B 4/14/2018 10:45:00 AM BSA Celtic 07 White CUP 07/08 Jr Pre-DA South ANKENEY - 1
4874 Elite 1 U-16 G 4/14/2018 10:45:00 AM KH G02 Select Lightning Locker Elite U16 Blue WARRIOR COMPLEX - 10
4027 Elite 2 U-14 G 4/14/2018 10:45:00 AM Express FC 2004 Girls OESC Sidney G04 NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 11A
3825 Premier 3 U-13 B 4/14/2018 10:45:00 AM CUSE B05 Arsenal Lakota FC B05 Red Kaiser MIDDLETOWN SMITH - 11A
3342 Premier 1 U-14 B 4/14/2018 10:45:00 AM CCFC BU14 Star SC Firehawks MASSIE CREEK - 11A
3826 Elite 2 U-13 G 4/14/2018 10:45:00 AM Impact GFC 05 Gray Metro FC 05 Rapids Middletown Smith - 11B
2042 Premier 1 U-13 B 4/14/2018 10:45:00 AM CU B05 North Elite II GCKA Blue Knights Massie Creek - 11b
2027 Elite 1 U-13 G 4/14/2018 10:45:00 AM OESA 2005G Academy Ohio Celtic Alliance 05 Black ANKENEY - 14
4875 Elite 1 U-12 B 4/14/2018 10:45:00 AM Gunners FC 06 Green Lakota FC 06 Premier WARRIOR COMPLEX - 18
4876 Premier 2 U-11 G 4/14/2018 10:45:00 AM Butler United 07 CUSA Crew SC U11G Black WARRIOR COMPLEX - 19
2024 Elite 1 U-15 B 4/14/2018 10:45:00 AM Columbus United SC Boys 03 B CUP 03 Silver ANKENEY - 2
2948 Elite 2 U-12 G 4/14/2018 10:45:00 AM Pride SC 06G Black TUMFC 06 Girls Green EAKLE PARK - 3
2028 Elite 2 U-12 G 4/14/2018 10:45:00 AM Mercury G06 OP Green UA ANKENEY - 30
2025 State U-14 B 4/14/2018 10:45:00 AM Columbus East FC Team 2 CUP 04 Silver ANKENEY - 4
2949 Premier 3 U-17 G 4/14/2018 10:45:00 AM CLUB OHIO 01G GREEN 2 Ohio Galaxies FC 01 Red EAKLE PARK - 5
2026 State U-13 B 4/14/2018 10:45:00 AM Metro FC Rapids OP Green ANKENEY - 6
4028 State U-11 G 4/14/2018 10:45:00 AM Columbus United U11A Girls WCSA 2007G Elite NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 9A
4197 Premier 1 U-16 B 4/14/2018 10:45:00 AM NASA Xtabi 16U Ohio Galaxies FC 02 White NORTHMONT HS - Turf
2886 Elite 1 U-17 G 4/14/2018 10:45:00 AM FC42 GIRLS 01 ACADEMY WCSA Premier DOUG ADAMS - turf
2029 Elite 1 U-11 B 4/14/2018 12:30:00 PM BSA Celtic 07 Blue CLUB OHIO 2007B CHELSEA ANKENEY - 1
3343 Premier 2 U-13 G 4/14/2018 12:30:00 PM KHA Grey 05 Pride SC 05G Massie Creek - 11A
3827 Premier 3 U-14 G 4/14/2018 12:30:00 PM Impact GFC 2004 Navy SP U14 Girls Blue MIDDLETOWN SMITH - 11B
4878 Challenge 1 U-12 B 4/14/2018 12:30:00 PM CLUB OHIO 06B BLACK Lakota FC B06 Gray WARRIOR COMPLEX - 19
2030 State U-15 B 4/14/2018 12:30:00 PM Barcelona United Academy 03B Lakota FC B03 Black ANKENEY - 2
2950 Premier 3 U-11 B 4/14/2018 12:30:00 PM CLUB OHIO HILLIARD 2007B Sycamore Premier B07GN EAKLE PARK - 3
2033 Elite 1 U-12 G 4/14/2018 12:30:00 PM Northwest FC 2006G Orange NWC Alliance 06 Girls Black ANKENEY - 30
2034 State U-11 G 4/14/2018 12:30:00 PM CLUB OHIO 2007G GREEN 1 TUMFC G07 Green Ankeney - 32
2031 Elite 1 U-16 B 4/14/2018 12:30:00 PM FC Tippecanoe Freedom Lakota FC B02 Black ANKENEY - 4
2951 Premier 2 U-17 G 4/14/2018 12:30:00 PM CCFC GU17 Blue Metro 2001 Girls White EAKLE PARK - 5
2032 Elite 1 U-13 B 4/14/2018 12:30:00 PM CUP 05 Silver Pride SC 05B ANKENEY - 6
4877 Elite 2 U-13 G 4/14/2018 12:30:00 PM CU LM 2005 Arsenal Lady Knights SC 05 WARRIOR COMPLEX - 9
3344 Premier 3 U-11 B 4/14/2018 12:30:00 PM BSA Celtic 07 red TUMFC B07 Green MASSIE CREEK - 9A
4029 Elite 2 U-12 B 4/14/2018 12:30:00 PM OESA 2006B Academy CE Westerville Red NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 9A
4030 Premier 1 U-12 B 4/14/2018 12:30:00 PM MC Odyssey 06 Sycamore Premier B06GN NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 9B
4198 Elite 1 U-19 B 4/14/2018 12:30:00 PM CLUB OHIO 99B GREEN Gem City B99 Mustangs NORTHMONT HS - Turf
2887 Premier 2 U-16 G 4/14/2018 12:30:00 PM Club X Cosmos TSC Lady Trojans 02 DOUG ADAMS - turf
4315 Elite 1 U-12 B 4/14/2018 2:00:00 PM KHA 06 Blue NWC Alliance 06 Black PAP - 2
4880 Elite 1 U-13 B 4/14/2018 2:15:00 PM CU North B05 Elite I FC Tippecanoe United 05 WARRIOR COMPLEX - 10
3345 Premier 1 U-14 B 4/14/2018 2:15:00 PM CCFC BU14 FOSC B04 Elite MASSIE CREEK - 11A
4031 Premier 3 U-13 G 4/14/2018 2:15:00 PM Fort Wayne United - Ohio FC Lakota FC G05 Red NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 11a
3828 Premier 3 U-14 G 4/14/2018 2:15:00 PM Ohio Celtic Alliance 04 Green SP U14 Girls Blue MIDDLETOWN SMITH - 11B
4032 Elite 2 U-14 G 4/14/2018 2:15:00 PM Northwest FC Orange OESC Sidney G04 NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 11B
2038 Challenge 1 U-13 G 4/14/2018 2:15:00 PM KH Central Red 1 Ohio Celtic Alliance 05 Green ANKENEY - 14
4881 Premier 2 U-11 B 4/14/2018 2:15:00 PM CLUB OHIO 2007B BLACK AZZURI CU Syc/Mas B07 Elite II WARRIOR COMPLEX - 18
2035 Elite 2 U-17 B 4/14/2018 2:15:00 PM Gunners FC U17 Green MSSC Magic ANKENEY - 2
2036 Elite 1 U-15 B 4/14/2018 2:15:00 PM Columbus United SC Boys 03 B CUSE ELITE BOYS 03 ANKENEY - 3
2952 Elite 2 U-11 G 4/14/2018 2:15:00 PM Lakota FC G07 Red Pride SC 07G Premier EAKLE PARK - 3
2613 Premier 2 U-13 B 4/14/2018 2:15:00 PM Santos FC Manchester United Sycamore Premier B05 Ankeney - 43
2953 Premier 2 U-16 B 4/14/2018 2:15:00 PM CU Liverpool FCFC 02 Boys EAKLE PARK - 5
2037 Challenge 2 U-14 G 4/14/2018 2:15:00 PM Barcelona United Elite 04G British Elite Saints ANKENEY - 6
4879 Elite 2 U-15 G 4/14/2018 2:15:00 PM CE Black 03 TempesT FC Lightning G03 WARRIOR COMPLEX - 9
3346 State U-11 B 4/14/2018 2:15:00 PM CUP 07/08 Jr Pre-DA South OP Green MASSIE CREEK - 9A
4199 Premier 2 U-14 G 4/14/2018 2:15:00 PM KH Select Lightning Pride SC 04G NORTHMONT HS - turf
2888 Premier 3 U-16 B 4/14/2018 2:15:00 PM Cosmos 02 Green SP Soccer Academy U16 Boys Blue DOUG ADAMS - turf
2039 State U-12 B 4/14/2018 4:00:00 PM BSA Celtic 06 Blue OP Black ANKENEY - 1
3347 Challenge 2 U-13 G 4/14/2018 4:00:00 PM COE U13 Blue CU Syc/Mas Burnley F.C. Massie Creek - 11A
3348 Premier 2 U-13 G 4/14/2018 4:00:00 PM Express FC 2005 Girls Blue KHA Grey 05 Massie Creek - 11b
3829 Premier 3 U-14 G 4/14/2018 4:00:00 PM Impact GFC 2004 Navy Ohio Celtic Alliance 04 Green MIDDLETOWN SMITH - 11B
4882 State U-11 G 4/14/2018 4:00:00 PM Columbus United U11A Girls TUMFC G07 Green WARRIOR COMPLEX - 18
2040 State U-15 B 4/14/2018 4:00:00 PM Barcelona United Academy 03B Cinicinnati United Sheffield ANKENEY - 3
2043 State U-11 G 4/14/2018 4:00:00 PM CLUB OHIO 2007G GREEN 1 WCSA 2007G Elite Ankeney - 30
2044 Elite 1 U-12 B 4/14/2018 4:00:00 PM CUP 06 Pre-DA Pride SC 06B Premier ANKENEY - 32
2041 Elite 1 U-16 B 4/14/2018 4:00:00 PM Freedom 02 Boys Lakota FC B02 Black ANKENEY - 5
3349 Premier 2 U-12 B 4/14/2018 4:00:00 PM Crew SC East Gold I 2006 STAR SC Phoenix MASSIE CREEK - 9A
2889 Premier 1 U-15 B 4/14/2018 4:00:00 PM CWSC Elite 03 Gem City B03 Elite DOUG ADAMS - turf
2046 Elite 1 U-13 G 4/14/2018 5:45:00 PM Barcelona United Academy 05G Ohio Celtic Alliance 05 Black ANKENEY - 14
2045 State U-14 B 4/14/2018 5:45:00 PM CUSE Elite B 04 Santos Arsenal ANKENEY - 3
2047 State U-11 B 4/14/2018 5:45:00 PM CLUB OHIO 2007B INTER MILAN CUP 07 Pre-DA ANKENEY - 30
2954 Premier 3 U-17 G 4/14/2018 5:45:00 PM CLUB OHIO 01G GREEN 2 MCFC G02 EAKLE PARK - 5
4034 Elite 2 U-12 B 4/14/2018 5:45:00 PM KHA 06 Grey Westerville United FC Black NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 9A
4200 State U-14 G 4/14/2018 5:45:00 PM Columbus United 04 Girls A Metro FC 04 Rapids NORTHMONT HS - TURF
2890 Premier 3 U-16 B 4/14/2018 5:45:00 PM FOSC B02 Premier Pride SC 02 Boys Elite DOUG ADAMS - turf
3350 State U-15 B 4/15/2018 9:00:00 AM Cinicinnati United Sheffield Santos Barcelona MASSIE CREEK - 11A
3830 Elite 2 U-11 B 4/15/2018 9:00:00 AM NWC Alliance 07 Black FOSC B07 Elite Middletown Smith - 9A
4201 State U-16 G 4/15/2018 9:00:00 AM Locker Elite U16 Maroon SouthStars Team Viking NORTHMONT HS - Turf
2891 Premier 3 U-17 G 4/15/2018 9:00:00 AM MCFC G02 Northwest FC Blue DOUG ADAMS - turf
2824 Elite 2 U-18 B 4/15/2018 9:00:00 AM Dayton Dutch Lions FC B00 Blue TCFC Hotshots DOC STADIUM - Turf
4883 Elite 2 U-13 G 4/15/2018 10:45:00 AM Impact GFC 05 Gray Lady Knights SC 05 WARRIOR COMPLEX - 10
2050 Challenge 1 U-13 G 4/15/2018 10:45:00 AM CLUB OHIO U13G BLACK Ohio Celtic Alliance 05 Green ANKENEY - 14
4884 State U-11 B 4/15/2018 10:45:00 AM Crew SC Pre-Academy 2007 CUP 07/08 Jr Pre-DA South WARRIOR COMPLEX - 18
2048 Elite 1 U-15 G 4/15/2018 10:45:00 AM CWSC Academy Elite 03 FC United G03 Red Ankeney - 2
2892 State U-19 G 4/15/2018 10:45:00 AM Club X Blazers White CU Arsenal DOUG ADAMS - turf
4505 Premier 1 U-16 G 4/15/2018 10:45:00 AM Pride SC 02 Premier TUMFC G02 Green NORTHMONT HS - turf
2825 Premier 2 U-16 B 4/15/2018 11:00:00 AM Cincy SC Dayton Dutch Lions FC B02 Blue DOC STADIUM - Turf
2846 State U-19 G 4/15/2018 12:00:00 PM OESA ECNL COMPOSITE 99/00 Santos U19G Brazil .tournament_game - blue
4035 Premier 3 U-13 G 4/15/2018 12:30:00 PM Fort Wayne United - Ohio FC Freedom 05 Girls NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 11A
3831 Challenge 2 U-14 G 4/15/2018 12:30:00 PM British Elite Saints Butler United U14 Girls MIDDLETOWN SMITH - 11A
3832 Premier 3 U-14 G 4/15/2018 12:30:00 PM Impact GFC 2004 Navy Xtabi MIDDLETOWN SMITH - 11B
2926 Premier 2 U-16 G 4/15/2018 12:30:00 PM Pride SC 02G Elite WCSA 2002G Red MASSIE CREEK - 11B
4886 Elite 2 U-12 G 4/15/2018 12:30:00 PM Urbana SC U12 TUMFC 06 Girls Green WARRIOR COMPLEX - 18
2052 Elite 2 U-16 G 4/15/2018 12:30:00 PM KHA Blue 02 Metro FC Morris ANKENEY - 2
2955 Elite 2 U-11 G 4/15/2018 12:30:00 PM Lakota FC G07 Red Worthington Sting EAKLE PARK - 3
2054 Premier 2 U-12 B 4/15/2018 12:30:00 PM CWSC Elite 06 CLUB OHIO 2006B GREEN 2 ANKENEY - 30
2053 Premier 1 U-17 B 4/15/2018 12:30:00 PM Cincinnati West Crush Skyhawks 01 ANKENEY - 4
3833 Premier 3 U-12 B 4/15/2018 12:30:00 PM Oakwood United Gold OESA 2006B Gold MIDDLETOWN SMITH - 9A
4036 Premier 1 U-11 G 4/15/2018 12:30:00 PM Elite FC 2007 Girls Blue KHA Grey 07 NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 9A
4202 Elite 1 U-16 B 4/15/2018 12:30:00 PM FC Tippecanoe Freedom Gunners FC B02 Green NORTHMONT HS - Turf
2894 Premier 3 U-17 G 4/15/2018 12:30:00 PM Gem City SP Soccer Academy U17 Girls Blue DOUG ADAMS - turf
2055 State U-11 G 4/15/2018 2:15:00 PM BSA Celtic 07 White WCSA 2007G Elite Ankeney - 1
5128 Challenge 1 U-15 G 4/15/2018 2:15:00 PM CUSA Crew SC U15G Gold Passion FC U15 Girls WARRIOR COMPLEX - 10
3834 Challenge 1 U-14 B 4/15/2018 2:15:00 PM British Elite Red Devils Ohio United Cobras MIDDLETOWN SMITH - 11A
3352 Elite 1 U-17 G 4/15/2018 2:15:00 PM FC42 GIRLS 01 ACADEMY MC Odyssey Girls U-17 Massie Creek - 11A
3835 Premier 1 U-16 B 4/15/2018 2:15:00 PM CUSE B02 Arsenal RSA Alliance MIDDLETOWN SMITH - 11B
2062 Premier 1 U-13 B 4/15/2018 2:15:00 PM CU B05 North Elite II OCA 05 Green ANKENEY - 14
2056 Elite 1 U-15 B 4/15/2018 2:15:00 PM CUP 03 Silver REVOLUTION 03B Red ANKENEY - 2
2057 Elite 2 U-15 G 4/15/2018 2:15:00 PM CE Black 03 WCSA Premier II ANKENEY - 3
2058 Elite 1 U-16 G 4/15/2018 2:15:00 PM CLUB OHIO 02G GREEN 2 CWSC Academy Elite G02 ANKENEY - 4
2957 Elite 2 U-18 B 4/15/2018 2:15:00 PM North Hills United B00 Santos Argentina EAKLE PARK - 5
2059 State U-18 B 4/15/2018 2:15:00 PM CCFC BU18 Blue Cincinnati United Revolution ANKENEY - 5
2060 Elite 1 U-13 G 4/15/2018 2:15:00 PM Barcelona United Academy 05G CUP North III GU13 ANKENEY - 6
2061 Premier 3 U-15 B 4/15/2018 2:15:00 PM CUSM Boys 2003 FCFC 03 Boys ANKENEY - 7
3353 Elite 1 U-11 G 4/15/2018 2:15:00 PM Barcelona United Pre-Academy 07G CUP 07 North III MASSIE CREEK - 9A
2893 Elite 1 U-17 G 4/15/2018 2:15:00 PM CCFC GU17 Red WCSA Premier DOUG ADAMS - turf
4203 Premier 1 U-16 G 4/15/2018 2:15:00 PM Butler United 02 Extreme Pride SC 02 Premier NORTHMONT HS - Turf
4890 Elite 1 U-13 G 4/15/2018 4:00:00 PM CLUB OHIO 2005G GREEN 2 OESA 2005G Academy WARRIOR COMPLEX - 10
4038 State U-13 B 4/15/2018 4:00:00 PM Metro FC Rapids OESA 2005B ECNL NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 11A
3354 Challenge 2 U-14 G 4/15/2018 4:00:00 PM Barcelona United Elite 04G MSSC Thundercats MASSIE CREEK - 11A
3355 Premier 2 U-16 G 4/15/2018 4:00:00 PM Pride SC 02G Elite TSC Lady Trojans 02 MASSIE CREEK - 11A
3803 Premier 3 U-15 B 4/15/2018 4:00:00 PM Middletown Velocity SP Soccer Academy U15 Boys Blue Middletown Smith - 11B
2069 State U-14 B 4/15/2018 4:00:00 PM CUP 04 Silver Santos Arsenal ANKENEY - 14
2065 Premier 1 U-17 B 4/15/2018 4:00:00 PM FC42 BOYS 01 ROYAL NKSA Cody B01 ANKENEY - 3
2071 Elite 1 U-12 B 4/15/2018 4:00:00 PM Gunners FC 06 Green KHA 06 Blue ANKENEY - 32
2066 Premier 1 U-17 B 4/15/2018 4:00:00 PM Cincinnati United Arsenal Galacticos Rojo 01/02 ANKENEY - 5
2067 Elite 1 U-13 G 4/15/2018 4:00:00 PM OP U13 Green Ohio Celtic Alliance 05 Black Ankeney - 6
4039 Elite 2 U-11 G 4/15/2018 4:00:00 PM FC United G07 Red Worthington Sting NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 9A
3836 Elite 1 U-12 G 4/15/2018 4:00:00 PM Impact GFC 06 Blue NWC Alliance 06 Girls Black MIDDLETOWN SMITH - 9A
4040 Premier 1 U-11 G 4/15/2018 4:00:00 PM CE Red 07 KHA Grey 07 NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 9B
4204 Elite 1 U-19 G 4/15/2018 4:00:00 PM Butler United 99 Bullets Passion FC U19 Girls NORTHMONT HS - Turf
2895 Premier 3 U-17 G 4/15/2018 4:00:00 PM Ohio Galaxies FC 01 Red SP Soccer Academy U17 Girls Blue DOUG ADAMS - turf
4892 Elite 2 U-13 G 4/15/2018 5:45:00 PM CLUB OHIO HILLIARD 2006G Lady Knights SC 05 WARRIOR COMPLEX - 10
3837 Elite 1 U-16 B 4/15/2018 5:45:00 PM Freedom 02 Boys KHA 02 Grey MIDDLETOWN SMITH - 11A
4041 Elite 2 U-14 G 4/15/2018 5:45:00 PM OESC Sidney G04 TUMFC G04 Green NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 11A
3838 Premier 1 U-14 G 4/15/2018 5:45:00 PM CUSA Crew SC U14G Gold KHA Blue 04 MIDDLETOWN SMITH - 11B
2073 Elite 2 U-15 G 4/15/2018 5:45:00 PM PRIDE SC U15G WCSA Premier II ANKENEY - 5
4042 Elite 2 U-11 B 4/15/2018 5:45:00 PM Barcelona United Elite 07B Cincy SC Premier NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 9A
4043 Elite 2 U-12 B 4/15/2018 5:45:00 PM KHA 06 Grey CE Westerville Red NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 9B
4205 Premier 3 U-16 B 4/15/2018 5:45:00 PM FOSC B02 Premier Ohio Sting NORTHMONT HS - Turf
2896 State U-19 G 4/15/2018 5:45:00 PM Club X Blazers White Santos U19G Brazil DOUG ADAMS - turf
4711 Premier 2 U-11 G 4/15/2018 6:45:00 PM Club Ohio 2007G Fury CUSA Crew SC U11G Black WARRIOR COMPLEX - 19
4894 Elite 1 U-19 G 4/16/2018 6:15:00 PM Butler United G99 Purple Miami West Fury WARRIOR COMPLEX - 10
2933 Elite 1 U-12 B 4/16/2018 6:15:00 PM CUP 06 South Pride SC 06B Premier ANKENEY - 32
2897 Premier 1 U-18 G 4/16/2018 7:00:00 PM Club X Blazers Blue Passion FC U18G White DOUG ADAMS - turf
2077 Premier 2 U-11 G 4/17/2018 6:15:00 PM Butler United 07 NWC Alliance 07 White ANKENEY - 1
3839 Premier 2 U-15 B 4/17/2018 6:15:00 PM British Elite Hammers FC Tippecanoe Victory 03 MIDDLETOWN SMITH - 11A
3840 Challenge 2 U-14 G 4/17/2018 6:15:00 PM Ohio United FC G04 WCSA 2004/5 Red MIDDLETOWN SMITH - 11B
2078 Challenge 1 U-13 G 4/17/2018 6:15:00 PM SouthStars SC Dynamite Ohio Celtic Alliance 05 Green ANKENEY - 7
4044 Elite 1 U-15 G 4/17/2018 6:30:00 PM CUSA Crew SC U15G NPL FC United G03 Red NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 11A
2421 Elite 1 U-17 B 4/17/2018 7:45:00 PM Metro FC North Ohio Galaxies FC 01 Red ATHLETES IN ACTION - 3
2080 Premier 2 U-16 G 4/18/2018 6:00:00 PM Ohio Fusion SC G02 TSC Lady Trojans 02 ANKENEY - 2
2081 Challenge 3 U-13 G 4/18/2018 6:00:00 PM Oakwood United Ohio Fusion SC 05 Girls ANKENEY - 4
4206 Elite 1 U-19 G 4/18/2018 6:00:00 PM Butler United 99 Bullets Butler United G99 Purple NORTHMONT HS - Turf
3842 Elite 2 U-13 G 4/18/2018 6:15:00 PM FOSC G05 ELITE Metro FC 05 Rapids Middletown Smith - 11B
2960 Elite 1 U-19 B 4/18/2018 6:15:00 PM Club X Inferno Miami County FC Scorpions EAKLE PARK - 5
2082 Premier 2 U-13 B 4/18/2018 6:15:00 PM Oakwood United Gold 05 Southwest SC 05 Gold Ankeney - 6
3127 State U-13 G 4/18/2018 6:30:00 PM FC United Red G05 Kolping SC Orange G05 MIDDLETOWN SMITH - 11A
1991 Premier 1 U-15 G 4/18/2018 6:30:00 PM Barcelona United Elite 03G FOSC G03 Elite ANKENEY - 7
2826 Elite 1 U-18 B 4/18/2018 6:30:00 PM Dayton Dutch Lions FC B00 Orange Ohio Galaxies FC 00 - Loisy DOC STADIUM - Turf
2898 Premier 1 U-18 G 4/18/2018 7:00:00 PM Club X Blazers Blue Lady Warriors 00 DOUG ADAMS - turf
2422 State U-19 B 4/18/2018 7:45:00 PM Ohio Galaxies 99 Black Warrior 99 White ATHLETES IN ACTION - 3
4045 Premier 3 U-17 G 4/19/2018 6:15:00 PM MCFC G02 Ohio Galaxies FC 01 Red NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 11A
2084 Premier 3 U-12 G 4/19/2018 6:15:00 PM CLUB OHIO 2006G BLACK Impact GFC 2006 Gray ANKENEY - 32
4809 Elite 2 U-13 B 4/19/2018 6:15:00 PM Gunners FC 05 Green TSC United 05 TROY DUKE PARK - 5
2083 Challenge 3 U-13 G 4/19/2018 6:15:00 PM Boro Blast G05 Metro FC 05 White ANKENEY - 6
4896 Premier 3 U-13 B 4/19/2018 6:15:00 PM SouthStars SC 05 Warrior 05 White WARRIOR COMPLEX - 9
4897 State U-14 G 4/19/2018 6:30:00 PM Lady Warrior 04 White Metro FC 04 Rapids WARRIOR COMPLEX - 10
3797 Elite 1 U-16 B 4/19/2018 6:45:00 PM Gunners FC B02 Green KHA 02 Grey MIDDLETOWN SMITH - 11A
2085 Premier 2 U-12 B 4/20/2018 6:15:00 PM BSA Celtic 06 Red CUSA Crew SC U12B Gold 2 ANKENEY - 1
4899 Premier 3 U-13 B 4/20/2018 6:15:00 PM Ohio Fusion SC B05 Warrior 05 White WARRIOR COMPLEX - 10
2267 Challenge 2 U-13 G 4/20/2018 6:15:00 PM CU Syc/Mas Burnley F.C. CUSA Crew SC U13G Gold Middletown Smith - 11a
4900 Premier 1 U-11 G 4/20/2018 6:15:00 PM FC Tippecanoe Elite 07 White Southwest SC 07 Gold WARRIOR COMPLEX - 18
2086 Premier 3 U-15 B 4/20/2018 6:15:00 PM CWSC Premier 03 FCFC 03 Boys ANKENEY - 3
2089 Premier 3 U-11 B 4/20/2018 6:15:00 PM CLUB OHIO HILLIARD 2007B TUMFC B07 Green ANKENEY - 32
2087 Elite 2 U-15 B 4/20/2018 6:15:00 PM FC Tippecanoe Allegiance 03 FC42 BOYS 03 ROYAL ANKENEY - 5
2088 Elite 1 U-14 B 4/20/2018 6:15:00 PM Columbus United 04 A Boys CU SYC-MA 04 Elite 1 ANKENEY - 6
2814 Elite 1 U-18 B 4/20/2018 6:30:00 PM Dayton Dutch Lions FC B00 Orange Ohio Galaxies FC 00 Red DOC STADIUM -
3792 Elite 2 U-11 B 4/20/2018 6:30:00 PM OESA 2007B Academy OP Black Massie Creek - 9A
2530 Elite 1 U-19 G 4/21/2018 9:00:00 AM Butler United 99 Bullets TUMFC Green DOUG ADAMS -
3843 Challenge 1 U-14 B 4/21/2018 9:00:00 AM British Elite Red Devils Metro FC Blue B04 NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 11A
2934 State U-12 G 4/21/2018 9:00:00 AM Classics Eagles Red 06 G KHA Blue 06G .tournament_game - 3
4207 State U-14 G 4/21/2018 9:00:00 AM OESA 2004G Academy Worthington United 94 04 Girls Navy NORTHMONT HS - Turf
2971 Premier 3 U-14 B 4/21/2018 10:45:00 AM OP Black Star SC Galaxy ENON - 1
4901 Elite 2 U-17 B 4/21/2018 10:45:00 AM Mason FC Firehawks Metro F.C. White U17 WARRIOR COMPLEX - 10
2865 Premier 3 U-16 B 4/21/2018 10:45:00 AM Cosmos 02 Green Ohio Sting NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 11a
3356 Premier 1 U-13 B 4/21/2018 10:45:00 AM CLUB OHIO 2005B GREEN 2 Club X Galaxy MASSIE CREEK - 11A
4902 Elite 1 U-11 B 4/21/2018 10:45:00 AM Galacticos B07 KHA 07 Red WARRIOR COMPLEX - 18
2090 Premier 2 U-16 G 4/21/2018 10:45:00 AM FOSC G02 Premier Metro FC 02/03 white ANKENEY - 2
2093 Elite 1 U-12 G 4/21/2018 10:45:00 AM Impact GFC 06 Blue Metro FC GU12 Rapids ANKENEY - 30
2126 State U-11 B 4/21/2018 10:45:00 AM BSA Celtic 07 White Crew SC Pre-Academy 2007 ANKENEY - 32
2091 Elite 2 U-15 B 4/21/2018 10:45:00 AM LFC 2003 Boys Red Warrio03 White ANKENEY - 4
2092 Elite 2 U-14 B 4/21/2018 10:45:00 AM CWSC Academy Elite 04B FC42 BOYS 04 ACADEMY ANKENEY - 6
4046 State U-12 G 4/21/2018 10:45:00 AM CWSC Academy Elite 06 Elite FC 2006 Girls Blue NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 9A
4047 Premier 2 U-12 B 4/21/2018 10:45:00 AM Alliance Blue 06 Crew SC East Gold I 2006 NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 9B
2899 Premier 2 U-13 G 4/21/2018 10:45:00 AM Express FC 2005 Girls Blue TFA Gold DOUG ADAMS - turf
4208 Premier 1 U-16 B 4/21/2018 10:45:00 AM CE Gold 02B Ohio Galaxies FC 02 White NORTHMONT HS - Turf
2972 Premier 3 U-14 B 4/21/2018 12:30:00 PM Butler United 04 OP Black ENON - 1
2094 State U-12 B 4/21/2018 12:30:00 PM BSA Celtic 06 Blue Barcelona United Academy 06B ANKENEY - 1
3359 Elite 1 U-13 B 4/21/2018 12:30:00 PM CU North B05 Elite I Worthington United 94 05B Navy MASSIE CREEK - 11A
3845 Challenge 2 U-14 G 4/21/2018 12:30:00 PM Greene County Cosmos 04 Ohio United FC G04 NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 11B
4903 Premier 2 U-11 B 4/21/2018 12:30:00 PM CLUB OHIO 2007B BLACK ROMA Warrior 07 White WARRIOR COMPLEX - 18
4904 State U-12 B 4/21/2018 12:30:00 PM KHA 06 Red Worthington United 94 Navy 06B WARRIOR COMPLEX - 19
2095 Premier 1 U-15 B 4/21/2018 12:30:00 PM CUSE Arsenal 2003B Metro FC B03 HS Rapids ANKENEY - 2
2096 Elite 2 U-19 B 4/21/2018 12:30:00 PM FC42 BOYS 99/00 ROYAL Warror 99SC ANKENEY - 4
2097 Premier 2 U-14 B 4/21/2018 12:30:00 PM Crew SC East Gold 2004 CWSC Academy Red 04B ANKENEY - 6
4048 Elite 2 U-12 B 4/21/2018 12:30:00 PM Columbus East FC OESA 2006B Academy NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 9A
3357 Challenge 1 U-12 B 4/21/2018 12:30:00 PM CLUB OHIO 06B BLACK Lakota FC B06 Red MASSIE CREEK - 9A
4049 Elite 2 U-12 B 4/21/2018 12:30:00 PM CU Arsenal 06 CE Westerville Red NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 9B
2900 Premier 1 U-16 G 4/21/2018 12:30:00 PM Butler United 02 Extreme Cincinnati United Lakota Lightning DOUG ADAMS - turf
2810 Premier 2 U-16 B 4/21/2018 1:00:00 PM CU Liverpool Dayton Dutch Lions FC B02 Blue DOC STADIUM - turf
5083 Premier 2 U-15 G 4/21/2018 2:00:00 PM Cincy SC Star Southwest SC Gold Academy II BARKER HS - turf
2973 Premier 3 U-14 B 4/21/2018 2:15:00 PM Barcelona United Pre-Academy 04B CUSA Crew SC U14B Gold 1 ENON - 1
3358 Premier 1 U-16 B 4/21/2018 2:15:00 PM CUSE B02 Arsenal NASA Xtabi 16U MASSIE CREEK - 11A
3848 Premier 2 U-15 B 4/21/2018 2:15:00 PM Metro FC 03 Rapids-y NKSA 03 Legends .to be rescheduled - 11A
2099 Elite 2 U-18 B 4/21/2018 2:15:00 PM Metro FC Boys 00 White REVOLUTION 00B RED Ankeney - 2
2100 Elite 1 U-19 B 4/21/2018 2:15:00 PM Cincy SC CLUB OHIO 99B GREEN ANKENEY - 3
2103 Premier 3 U-12 G 4/21/2018 2:15:00 PM Express FC 2006 Girls White Lakota FC Red ANKENEY - 30
2104 Elite 1 U-11 B 4/21/2018 2:15:00 PM Columbus United 07 WCSA 2007B Elite ANKENEY - 32
2101 Elite 2 U-15 G 4/21/2018 2:15:00 PM Blast FC 03G White TempesT FC Pence ANKENEY - 4
2102 State U-14 B 4/21/2018 2:15:00 PM Columbus East FC Team 2 Mason FC ANKENEY - 7
4905 Premier 1 U-17 B 4/21/2018 2:15:00 PM Galacticos Rojo 01/02 Warrior 01 White WARRIOR COMPLEX - 9
3847 Premier 1 U-11 G 4/21/2018 2:15:00 PM FC Tippecanoe Elite 07 White Lakota FC Revolution U11 Gray NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 9A
4210 Elite 2 U-17 B 4/21/2018 2:15:00 PM Gunners FC U17 Green Westerville Impact NORTHMONT HS - Turf
4318 Premier 2 U-11 G 4/21/2018 2:30:00 PM British Elite Swans NWC Alliance 07 White PAP - 2
2974 Premier 2 U-17 G 4/21/2018 4:00:00 PM Butler United 01 Purple Metro 2001 Girls White ENON - 1
4907 Premier 2 U-11 B 4/21/2018 4:00:00 PM CLUB OHIO 2007B BLACK AZZURI Warrior 07 White WARRIOR COMPLEX - 18
4908 State U-12 B 4/21/2018 4:00:00 PM KHA 06 Red CLUB OHIO 06B GREEN 1 WARRIOR COMPLEX - 19
2108 Premier 2 U-12 B 4/21/2018 4:00:00 PM STAR SC Phoenix CLUB OHIO 2006B GREEN 2 ANKENEY - 30
2106 Elite 2 U-15 B 4/21/2018 4:00:00 PM FC Tippecanoe Allegiance 03 LFC 2003 Boys Red ANKENEY - 5
2107 Elite 2 U-14 B 4/21/2018 4:00:00 PM FC42 BOYS 04 ACADEMY WCSA 2004B Elite ANKENEY - 7
4906 Premier 3 U-15 B 4/21/2018 4:00:00 PM Galacticos Azul B03 Vandalia Vipers WARRIOR COMPLEX - 9
4058 Elite 2 U-12 B 4/21/2018 4:00:00 PM Columbus East FC CU Arsenal 06 NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 9A
3360 Elite 2 U-12 B 4/21/2018 4:00:00 PM Elite FC U12 Blue KHA 06 Grey MASSIE CREEK - 9A
3849 Elite 2 U-11 G 4/21/2018 4:00:00 PM FC United G07 Red FOSC G07 Elite NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 9b
4211 Elite 1 U-13 B 4/21/2018 4:00:00 PM FC Tippecanoe United 05 KHA 05 Blue NORTHMONT HS - Turf
2902 Premier 3 U-16 B 4/21/2018 4:00:00 PM Cosmos 02 Green Pride SC 02 Boys Elite DOUG ADAMS - turf
4441 Premier 3 U-12 G 4/21/2018 4:30:00 PM Impact GFC 2006 Gray Ohio Fusion SC 06 Girls SACKETT WRIGHT - 5
4909 Elite 2 U-14 G 4/21/2018 5:45:00 PM Express FC 2004 Girls TUMFC G04 Green WARRIOR COMPLEX - 10
2110 Elite 2 U-14 B 4/21/2018 5:45:00 PM Worthington United 94 U14 Navy OCA 04 Black ANKENEY - 14
2109 Elite 1 U-16 B 4/21/2018 5:45:00 PM Freedom 02 Boys Gunners FC B02 Green ANKENEY - 3
2903 Elite 2 U-14 B 4/21/2018 5:45:00 PM Club X Attack CWSC Academy Elite 04B DOUG ADAMS - turf
2111 State U-11 B 4/22/2018 10:45:00 AM BSA Celtic 07 White Lexington FC U11 Boys White ANKENEY - 1
3332 Elite 2 U-14 B 4/22/2018 10:45:00 AM Metro FC White Worthington United 94 U14 Navy MASSIE CREEK - 11A
2113 Elite 1 U-18 B 4/22/2018 10:45:00 AM CE Black00 Ohio Galaxies FC 00 Red ANKENEY - 14
4910 Premier 2 U-11 B 4/22/2018 10:45:00 AM OP White Warrior 07 White WARRIOR COMPLEX - 18
2975 Elite 1 U-11 B 4/22/2018 10:45:00 AM Columbus United 07 KHA 07 Red ENON - 2
2114 Premier 1 U-12 B 4/22/2018 10:45:00 AM Crew SC Pre-Academy II 2006 MC Odyssey 06 ANKENEY - 30
2112 State U-16 B 4/22/2018 10:45:00 AM CUP 02 Black FC42 BOYS 02 ACADEMY ANKENEY - 4
4050 Premier 2 U-12 B 4/22/2018 10:45:00 AM Blast FC 06 White CWSC Elite 06 NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 9A
4212 Elite 2 U-13 B 4/22/2018 10:45:00 AM Gunners FC 05 Green TSC United 05 NORTHMONT HS - Turf
3334 Elite 1 U-13 B 4/22/2018 12:30:00 PM KHA 05 Blue Worthington United 94 05B Navy MASSIE CREEK -
2115 Elite 1 U-11 B 4/22/2018 12:30:00 PM BSA Celtic 07 Blue WCSA 2007B Elite ANKENEY - 1
4911 Elite 2 U-11 B 4/22/2018 12:30:00 PM Crew SC Pre-Academy II 2007 OESA 2007B Academy WARRIOR COMPLEX - 18
3799 Elite 2 U-15 B 4/22/2018 12:30:00 PM LFC 2003 Boys Red Pride SC 03B ANKENEY - 2
2961 Challenge 1 U-11 B 4/22/2018 12:30:00 PM Crew SC East Gold II 2007 FC Tippecanoe Thunder 07 EAKLE PARK - 3
2117 Elite 2 U-18 G 4/22/2018 12:30:00 PM Metro FC G00 White Westerville United Black ANKENEY - 4
4442 Premier 3 U-12 G 4/22/2018 12:30:00 PM Lakota FC Red Ohio Fusion SC 06 Girls SACKETT WRIGHT - 5
2118 Premier 3 U-13 B 4/22/2018 12:30:00 PM Crew SC West Gold 2005 Ohio Fusion SC B05 ANKENEY - 6
4052 Elite 2 U-12 G 4/22/2018 12:30:00 PM CUSM U12 Girls Elite 1 Urbana SC U12 NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 9A
4053 Premier 3 U-11 B 4/22/2018 12:30:00 PM TFA 2007 Boys Premier CLUB OHIO HILLIARD 2007B NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 9B
2904 Premier 2 U-17 B 4/22/2018 12:30:00 PM Cincinnati West SC Force 01 Pride SC 01B Elite DOUG ADAMS - turf
4213 Elite 1 U-19 G 4/22/2018 12:30:00 PM FCFC 99 Girls Miami West Fury NORTHMONT HS - Turf
4320 Premier 2 U-11 G 4/22/2018 1:00:00 PM NWC Alliance 07 White Tempest Force PAP - 6
2976 Elite 2 U-15 G 4/22/2018 2:15:00 PM Blast FC 03G White Ohio United Freedom ENON - 1
5062 Premier 3 U-15 G 4/22/2018 2:15:00 PM Coleman Xtreme Select FC Tippecanoe 03 United NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 11A
3328 Premier 2 U-16 G 4/22/2018 2:15:00 PM CE Scioto Thunder 02G Metro FC 02/03 white MASSIE CREEK - 11A
4912 Premier 2 U-12 B 4/22/2018 2:15:00 PM BSA Celtic 06 Red CLUB OHIO 2006B GREEN 2 WARRIOR COMPLEX - 18
2120 State U-19 B 4/22/2018 2:15:00 PM CU Fulham B99/00 Santos Lima U19B ANKENEY - 2
2121 State U-16 B 4/22/2018 2:15:00 PM NKSA U16/02 Pro Worthington United 94 02B Navy ANKENEY - 3
2125 Premier 1 U-12 B 4/22/2018 2:15:00 PM Crew SC Pre-Academy II 2006 Kolping Buffalo ANKENEY - 30
2122 Elite 2 U-18 B 4/22/2018 2:15:00 PM Metro FC Boys 00 White TCFC Hotshots Ankeney - 4
2123 Elite 2 U-19 B 4/22/2018 2:15:00 PM Warror 99SC Westerville United ANKENEY - 5
3766 Elite 1 U-11 G 4/22/2018 2:15:00 PM Mercury G07 NWC Alliance 07 Black PAP - 6
2905 Elite 2 U-18 B 4/22/2018 2:15:00 PM North Hills United B00 REVOLUTION 00B RED DOUG ADAMS - turf
4214 Elite 1 U-19 G 4/22/2018 2:15:00 PM Butler United 99 Bullets Lady Warrior 99 White NORTHMONT HS - Turf
3388 State U-16 B 4/22/2018 4:00:00 PM FC42 BOYS 02 ACADEMY Metro FC 02 Rapids NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX -
3361 Premier 2 U-15 B 4/22/2018 4:00:00 PM Butler Fury CE Gold 03B MASSIE CREEK - 11A
4594 State U-16 B 4/22/2018 4:00:00 PM Alliance Cincinnati Elite Blue FC United of Ohio NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 11a
4913 Challenge 1 U-12 B 4/22/2018 4:00:00 PM CLUB OHIO 06B BLACK NWC Alliance 06 White WARRIOR COMPLEX - 19
2127 Premier 2 U-17 B 4/22/2018 4:00:00 PM Alliance Cincinnati 2001 Black Zanesville Arsenal S C ANKENEY - 3
2962 Challenge 1 U-11 B 4/22/2018 4:00:00 PM Crew SC West Gold 2007 FC Tippecanoe Thunder 07 EAKLE PARK - 3
2310 Premier 3 U-12 G 4/22/2018 4:00:00 PM Express FC 2006 Girls White Sycamore Premier G06 Ankeney - 30
2129 Premier 2 U-11 B 4/22/2018 4:00:00 PM CLUB OHIO 2007B BLACK ROMA KHA 07 Grey ANKENEY - 32
4810 Premier 1 U-13 G 4/22/2018 4:00:00 PM CWSC ADADEMY RED 05 TSC Lady Trojans 05 TROY DUKE PARK - 5
1983 Elite 2 U-18 G 4/22/2018 4:00:00 PM Cincinnati West Firehawks Westerville United Black Ankeney - 5
2128 Premier 3 U-13 B 4/22/2018 4:00:00 PM Crew SC West Gold 2005 Warrior 05 White ANKENEY - 7
4054 State U-12 G 4/22/2018 4:00:00 PM CWSC GU12 United Red Elite FC 2006 Girls Blue NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 9A
2119 Premier 2 U-12 B 4/22/2018 4:00:00 PM Alliance Blue 06 Blast FC 06 White MASSIE CREEK - 9A
4055 Elite 1 U-11 B 4/22/2018 4:00:00 PM CLUB OHIO 2007B CHELSEA TFA 2007 Boys Elite NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 9B
2906 Elite 1 U-13 B 4/22/2018 4:00:00 PM CU North B05 Elite I Pride SC 05B DOUG ADAMS - turf
4215 Elite 1 U-19 G 4/22/2018 4:00:00 PM Butler United G99 Purple TUMFC Green NORTHMONT HS - Turf
2534 Premier 2 U-17 G 4/22/2018 4:00:00 PM Butler United 01 Purple CUSM Brazil BUTLER HS - turf
2130 State U-12 B 4/22/2018 5:45:00 PM BSA Celtic 06 Blue Worthington United 94 Navy 06B ANKENEY - 1
2978 Elite 1 U-14 B 4/22/2018 5:45:00 PM Columbus United 04 A Boys CU SYC-MA 04 Elite 1 ENON - 1
4056 Challenge 2 U-14 G 4/22/2018 5:45:00 PM British Elite Saints Crew SC West Gold 2004 NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 11A
3362 Premier 1 U-13 B 4/22/2018 5:45:00 PM CLUB OHIO 2005B GREEN 2 CU B05 North Elite II MASSIE CREEK - 11A
2135 Elite 1 U-15 B 4/22/2018 5:45:00 PM Columbus United SC Boys 03 B Ohio Celtic Alliance 03 Green ANKENEY - 14
4915 Challenge 1 U-12 B 4/22/2018 5:45:00 PM Butler United 06 Harlequins WARRIOR COMPLEX - 18
2131 State U-17 B 4/22/2018 5:45:00 PM CU Santos Metro Rapids 2 ANKENEY - 3
2132 Premier 1 U-16 B 4/22/2018 5:45:00 PM NASA Xtabi 16U Ohio Fusion SC 02 Boys I ANKENEY - 5
2133 Elite 1 U-16 B 4/22/2018 5:45:00 PM Freedom 02 Boys Ohio Galaxies FC 02 Red Ankeney - 6
2134 Elite 1 U-13 G 4/22/2018 5:45:00 PM Elite FC U13 Girls Blue TFA Premier 2005 Girls ANKENEY - 7
4914 State U-13 B 4/22/2018 5:45:00 PM CWSC Academy Elite 05 Elite FC U13 boys blue WARRIOR COMPLEX - 9
2907 Premier 3 U-17 G 4/22/2018 5:45:00 PM Gem City Ohio Galaxies FC 01 Red DOUG ADAMS - turf
2535 Challenge 2 U-14 G 4/22/2018 5:45:00 PM Butler United U14 Girls Greene County Cosmos 04 BUTLER HS - turf
2423 Premier 2 U-13 B 4/23/2018 6:00:00 PM FC Tippecanoe Hurricanes Oakwood United Gold 05 ATHLETES IN ACTION - 3
4303 Challenge 3 U-13 G 4/23/2018 6:00:00 PM Metro FC 05 White Oakwood United Old River - 7
4217 Elite 1 U-19 G 4/23/2018 6:00:00 PM Butler United 99 Bullets Miami West Fury NORTHMONT HS - Turf
3937 Premier 2 U-12 B 4/23/2018 6:15:00 PM Cincy SC Premier CLUB OHIO 2006B GREEN 2 MASSIE CREEK - 9a
3337 Premier 1 U-11 G 4/23/2018 6:30:00 PM Elite FC 2007 Girls Blue FC Tippecanoe Elite 07 White NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 11a
4274 Premier 3 U-14 B 4/23/2018 7:00:00 PM Butler United 04 CUSA Crew SC U14B Gold 1 OAK GROVE - 53
2136 Elite 1 U-11 G 4/24/2018 6:15:00 PM BSA Celtic 07 Blue Metro FC Rapids 07 Girls ANKENEY - 1
4917 Elite 2 U-12 G 4/24/2018 6:15:00 PM OESA 2006G Gold Urbana SC U12 WARRIOR COMPLEX - 19
2137 Elite 1 U-17 G 4/24/2018 6:15:00 PM FC Tippecanoe Arsenal 01 WCSA Premier Ankeney - 2
4916 Premier 3 U-16 B 4/24/2018 6:15:00 PM Cosmos 02 Green Gunners White B02 WARRIOR COMPLEX - 9
3275 Premier 1 U-17 B 4/24/2018 6:30:00 PM Cincinnati United Arsenal Cincinnati West Crush MIDDLETOWN SMITH - 11a
2424 Elite 1 U-18 B 4/24/2018 7:45:00 PM Metro North Ohio Galaxies FC 00 Red ATHLETES IN ACTION - 3
2425 State U-19 B 4/25/2018 6:00:00 PM FC Tippecanoe Arsenal Ohio Galaxies 99 Black ATHLETES IN ACTION - 3
4918 Premier 1 U-18 G 4/25/2018 6:15:00 PM Butler United G00 White Lady Warriors 00 WARRIOR COMPLEX - 10
4965 Premier 1 U-16 B 4/25/2018 6:15:00 PM CE Gold 02B Ohio Fusion SC 02 Boys I SACKETT WRIGHT - 11
3851 Premier 1 U-15 G 4/25/2018 6:15:00 PM Impact GFC 03 Academy TFA Premier Middletown Smith - 11A
2979 Elite 1 U-12 B 4/25/2018 6:15:00 PM NWC Alliance 06 Black Pride SC 06B Premier ENON - 2
2138 Premier 2 U-16 G 4/25/2018 6:15:00 PM Metro FC 02/03 white TSC Lady Trojans 02 ANKENEY - 2
2075 Elite 2 U-12 B 4/25/2018 6:15:00 PM CLUB OHIO HILLIARD 2006B CUSA Crew SC U12B Gold 1 ANKENEY - 32
2139 Elite 1 U-19 B 4/25/2018 6:15:00 PM Miami County FC Scorpions Worthington United 1999B Navy ANKENEY - 4
2771 Elite 2 U-11 G 4/25/2018 6:30:00 PM Club Ohio Dayton 07G Green CUSA Crew SC U11G Gold Dayton SC - 4
2827 Premier 2 U-16 B 4/25/2018 6:30:00 PM Dayton Dutch Lions FC B02 Blue FC Tippecanoe TNT DOC STADIUM - Turf
2426 State U-18 G 4/25/2018 7:45:00 PM Ohio Galaxies FC 00 Black WCSA 2000G Premier ATHLETES IN ACTION - 3
2617 Premier 3 U-13 B 4/26/2018 6:00:00 PM Cincy SC CUSE B05 Arsenal MIDDLETOWN SMITH - 11B
4920 Elite 2 U-19 B 4/26/2018 6:15:00 PM Butler Boys 00 Warror 99SC WARRIOR COMPLEX - 10
4057 Elite 2 U-13 G 4/26/2018 6:15:00 PM CLUB OHIO HILLIARD 2006G Metro FC 05 Rapids NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 11A
2140 Premier 2 U-17 G 4/26/2018 6:15:00 PM Arsenal SC CUSM Brazil ANKENEY - 3
4919 Premier 2 U-15 B 4/26/2018 6:15:00 PM FC Tippecanoe Victory 03 Oakwood United 2003 Gold WARRIOR COMPLEX - 9
3852 Elite 1 U-11 G 4/26/2018 6:15:00 PM Impact GFC Blue 2007 Metro FC Rapids 07 Girls MIDDLETOWN SMITH - 9A
2116 Premier 1 U-15 B 4/26/2018 6:30:00 PM Gem City B03 Elite Metro FC B03 HS Rapids PDSA Soccer Complex - 1
1997 State U-12 B 4/26/2018 6:30:00 PM BSA Celtic 06 Blue CLUB OHIO 06B GREEN 1 ANKENEY - 32
2064 Premier 1 U-12 B 4/27/2018 6:00:00 PM CE Red II 06B CUP 06 Silver ANKENEY - 32
2141 State U-11 G 4/27/2018 6:15:00 PM BSA Celtic 07 White TFA Elite 2007G Ankeney - 1
3853 Challenge 2 U-13 G 4/27/2018 6:15:00 PM Cincy SC CUSA Crew SC U13G Gold Middletown Smith - 11b
2142 Elite 2 U-13 B 4/27/2018 6:15:00 PM FOSC B05 Elite OCA 05 Black ANKENEY - 14
4893 Challenge 1 U-12 B 4/27/2018 6:15:00 PM CLUB OHIO 06B BLACK Sycamore Premier B06 WT WARRIOR COMPLEX - 18
4921 Elite 2 U-16 G 4/27/2018 6:15:00 PM Metro FC Morris Metro FC North WARRIOR COMPLEX - 9
3855 Challenge 1 U-12 G 4/27/2018 6:15:00 PM British Elite Blues CUSA Crew SC U12G Black MIDDLETOWN SMITH - 9B
4322 Challenge 3 U-13 G 4/27/2018 6:30:00 PM Boro Blast G05 Loveland Storm FC G05 Orange PAP - 1
4321 Elite 2 U-11 B 4/27/2018 6:30:00 PM NWC Alliance 07 Black CUP 07/08 Jr Pre-DA North PAP - 2
2163 State U-17 B 4/27/2018 6:30:00 PM CUSA Crew SC U16/17B NPL TVSA Santos FC Madrid Ankeney - 5
4075 Premier 3 U-11 B 4/27/2018 6:45:00 PM TFA 2007 Boys Premier BSA Celtic 07 red TFA HARRISON - 1
2427 Premier 2 U-16 G 4/27/2018 7:45:00 PM CE Scioto Thunder 02G Ohio Fusion SC G02 ATHLETES IN ACTION - 1
2428 State U-18 B 4/27/2018 7:45:00 PM KHA 00 Blue Ohio Galaxies FC 00 - Smerk ATHLETES IN ACTION - 2
2980 State U-14 B 4/28/2018 9:00:00 AM Lakota FC B04 Black Premier Panna Santos Arsenal ENON - 1
4922 State U-14 B 4/28/2018 9:00:00 AM Columbus East FC Team 2 CUSE Elite B 04 WARRIOR COMPLEX - 10
3856 Premier 2 U-15 B 4/28/2018 9:00:00 AM British Elite Hammers Oakwood United 2003 Gold MIDDLETOWN SMITH - 11A
4059 Elite 2 U-15 G 4/28/2018 9:00:00 AM Blast FC 03G White WCSA Premier II NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 11A
2981 Premier 2 U-12 B 4/28/2018 9:00:00 AM Blast FC 06 White CUSA Crew SC U12B Gold 2 ENON - 2
3363 Elite 1 U-11 G 4/28/2018 9:00:00 AM Barcelona United Pre-Academy 07G TFA Premier 2007G MASSIE CREEK - 9A
2828 Elite 1 U-18 B 4/28/2018 9:00:00 AM CU Syc/Ma Ajax Dayton Dutch Lions FC B00 Orange DOC STADIUM - Turf
4218 Premier 1 U-18 G 4/28/2018 9:00:00 AM Butler United G00 White Worthington United 2000G Navy NORTHMONT HS - Turf
4966 Challenge 1 U-14 G 4/28/2018 10:00:00 AM Metro FC 04 White girls TFA Premier 04 WASHINGTON MILL - 2
2982 Elite 1 U-15 G 4/28/2018 10:45:00 AM Cincinnati West United Red 03 PFC Extreme Green Enon - 1
4924 Premier 1 U-17 B 4/28/2018 10:45:00 AM FC42 BOYS 01 ROYAL Warrior 01 White WARRIOR COMPLEX - 10
4060 State U-13 G 4/28/2018 10:45:00 AM Impact GFC 05 TempesT HeaT NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 11A
3364 Challenge 2 U-14 G 4/28/2018 10:45:00 AM Barcelona United Elite 04G WCSA 2004/5 Red MASSIE CREEK - 11A
3857 Elite 2 U-17 G 4/28/2018 10:45:00 AM Alliance Cincinnati Elite Blue Central Ohio Elite Girls U17 Blue MIDDLETOWN SMITH - 11A
3858 Premier 2 U-13 B 4/28/2018 10:45:00 AM Oakwood United Gold 05 TFA Premier BU13 Middletown Smith - 11B
3844 State U-15 B 4/28/2018 10:45:00 AM CE Black 03 Lakota FC B03 Black MASSIE CREEK - 11B
4061 Elite 2 U-13 G 4/28/2018 10:45:00 AM CUSE G05 Elite Lady Knights SC 05 NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 11B
2146 Elite 1 U-13 G 4/28/2018 10:45:00 AM CLUB OHIO 2005G GREEN 2 Ohio Celtic Alliance 05 Black ANKENEY - 14
4925 Premier 1 U-12 B 4/28/2018 10:45:00 AM Crew SC Pre-Academy II 2006 FOSC B06 Elite WARRIOR COMPLEX - 18
2983 Elite 2 U-12 B 4/28/2018 10:45:00 AM CU Arsenal 06 Westerville United FC Black ENON - 2
2143 Elite 1 U-17 G 4/28/2018 10:45:00 AM MC Odyssey Girls U-17 WCSA Premier Ankeney - 2
2147 Elite 1 U-12 G 4/28/2018 10:45:00 AM Impact GFC 06 Blue Northwest FC 2006G Orange ANKENEY - 30
2144 State U-17 G 4/28/2018 10:45:00 AM Club Ohio Dayton Green CWSC Academy Elite G01 ANKENEY - 4
3006 Premier 1 U-16 G 4/28/2018 10:45:00 AM Butler U16 Girls Elite Freedom 02 Red ANKENEY - 6
4923 Premier 1 U-15 G 4/28/2018 10:45:00 AM Barcelona United Elite 03G Ohio Fusion SC 03 Girls WARRIOR COMPLEX - 9
3859 Premier 1 U-12 B 4/28/2018 10:45:00 AM CE Red II 06B Sycamore Premier B06GN MIDDLETOWN SMITH - 9A
4219 Premier 1 U-17 G 4/28/2018 10:45:00 AM Barcelona United Elite 01G Passion FC U17G Blue NORTHMONT HS - Turf
4323 Elite 1 U-12 G 4/28/2018 11:00:00 AM NWC Alliance 06 Girls Black TFA Premiere PAP - 2
2829 Premier 2 U-14 B 4/28/2018 11:00:00 AM Dayton Dutch Lions FC 04 Springfield Thunder Boys 04 Navy DOC STADIUM - Turf
2984 Premier 3 U-14 B 4/28/2018 12:30:00 PM CUSA Crew SC U14B Gold 1 OP Black ENON - 1
4898 Premier 3 U-14 G 4/28/2018 12:30:00 PM KHA Grey 04 Xtabi Warrior - 10
4928 State U-19 B 4/28/2018 12:30:00 PM 99-00 OESA ACADEMY Warrior 99 White WARRIOR COMPLEX - 11
3365 Elite 2 U-14 G 4/28/2018 12:30:00 PM NKSA Surge OP Black MASSIE CREEK - 11A
4062 Premier 1 U-14 G 4/28/2018 12:30:00 PM CUSE Elite G04 SP Soccer Academy U14/15 Girls Blue NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 11A
3405 Elite 1 U-16 G 4/28/2018 12:30:00 PM CE Black 02G CWSC Academy Elite G02 MASSIE CREEK - 11B
2985 Premier 1 U-12 G 4/28/2018 12:30:00 PM Columbus East FC 2006 Fusion FC Lightning ENON - 2
2148 Elite 2 U-18 G 4/28/2018 12:30:00 PM CE Black 00 King Hammer Central Red 1 ANKENEY - 2
2151 Elite 2 U-11 B 4/28/2018 12:30:00 PM FOSC B07 Elite Blast FC 07 Ankeney - 30
2152 Premier 2 U-11 G 4/28/2018 12:30:00 PM Club Ohio 2007G Fury CU North Breakers ANKENEY - 32
2149 State U-17 B 4/28/2018 12:30:00 PM CU Santos TVSA Santos FC Madrid ANKENEY - 4
2150 State U-13 B 4/28/2018 12:30:00 PM Elite OP Green ANKENEY - 6
4926 Elite 1 U-15 B 4/28/2018 12:30:00 PM CUSE ELITE BOYS 03 OP Black WARRIOR COMPLEX - 9
4063 State U10 (9v9) B 4/28/2018 12:30:00 PM WCSA 2008B Blue CUSA Crew SC U10B Gold NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 9A
2830 Elite 2 U-18 B 4/28/2018 1:00:00 PM CWSC Tigers 00B Dayton Dutch Lions FC B00 Blue DOC STADIUM - Turf
4967 Challenge 1 U-14 G 4/28/2018 2:00:00 PM Ohio Fusion SC 04 Girls TFA Premier 04 WASHINGTON MILL - 2
2986 Premier 1 U-16 G 4/28/2018 2:15:00 PM Barcelona United Elite 02G Butler U16 Girls Elite ENON - 1
4930 Premier 2 U-14 G 4/28/2018 2:15:00 PM FOSC G04 Elite CLUB OHIO 2004G GREEN 2 WARRIOR COMPLEX - 10
3860 Premier 2 U-17 B 4/28/2018 2:15:00 PM CUSA Crew SC U16/17B Gold Kings Hammer Central MIDDLETOWN SMITH - 11A
4064 State U-13 G 4/28/2018 2:15:00 PM Columbus United 05 Girls A Impact GFC 05 NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 11A
4065 Challenge 1 U-14 G 4/28/2018 2:15:00 PM Metro FC 04 White girls Westerville United FC NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 11B
3796 Premier 2 U-16 B 4/28/2018 2:15:00 PM CU Liverpool FC Tippecanoe TNT MIDDLETOWN SMITH - 11b
4324 Premier 3 U-12 G 4/28/2018 2:15:00 PM Express FC 2006 Girls White NWC Alliance 06 Girls White PAP - 2
2987 State U-11 G 4/28/2018 2:15:00 PM Cincinnati West Academy Red 07 CLUB OHIO 2007G GREEN 1 Enon - 2
2154 Elite 2 U-18 B 4/28/2018 2:15:00 PM Metro FC Boys 00 White Santos Argentina Ankeney - 2
2155 Elite 1 U-18 G 4/28/2018 2:15:00 PM ACE 2000 Elite Blue Pride SC 00 Premier ANKENEY - 3
2160 Premier 1 U-12 G 4/28/2018 2:15:00 PM Barcelona United Pre-Academy 06G Butler United U12 Girls Purple ANKENEY - 30
2161 Elite 2 U-11 G 4/28/2018 2:15:00 PM Club Ohio Dayton 07G Green FOSC G07 Elite ANKENEY - 32
2156 Elite 2 U-16 G 4/28/2018 2:15:00 PM CUSE Elite G02 Metro FC North ANKENEY - 4
2157 State U-17 G 4/28/2018 2:15:00 PM CWSC Academy Elite G01 NWFC U17 Orange ANKENEY - 5
2158 Premier 1 U-13 B 4/28/2018 2:15:00 PM GCKA Blue Knights Kolping Crush ANKENEY - 6
2159 Elite 2 U-14 G 4/28/2018 2:15:00 PM CLUB OHIO HILLIARD 2004G Impact GFC Gray ANKENEY - 7
4929 Challenge 2 U-14 G 4/28/2018 2:15:00 PM Crew SC West Gold 2004 Greene County Cosmos 04 WARRIOR COMPLEX - 9
3366 Elite 1 U-11 G 4/28/2018 2:15:00 PM Barcelona United Pre-Academy 07G BSA Celtic 07 Blue MASSIE CREEK - 9A
3862 Premier 2 U-11 B 4/28/2018 2:15:00 PM CE Red II 07B KHA 07 Grey MIDDLETOWN SMITH - 9A
4220 State U-19 G 4/28/2018 2:15:00 PM FC Tippecanoe Storm OESA ECNL COMPOSITE 99/00 NORTHMONT HS - Turf
2153 State U-12 B 4/28/2018 4:00:00 PM BSA Celtic 06 Blue TFA Elite 2006 Ankeney - 1
2988 Premier 3 U-13 G 4/28/2018 4:00:00 PM FC Tippecanoe Storm 05 Freedom 05 Girls ENON - 1
4932 Premier 3 U-13 B 4/28/2018 4:00:00 PM Crew SC West Gold 2005 Lakota FC B05 Red Kaiser WARRIOR COMPLEX - 10
4066 Premier 1 U-14 G 4/28/2018 4:00:00 PM KHA Blue 04 SP Soccer Academy U14/15 Girls Blue NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 11A
3863 Premier 1 U-14 G 4/28/2018 4:00:00 PM CUSA Crew SC U14G Gold CWSC Adrenaline 04 MIDDLETOWN SMITH - 11B
2165 Premier 1 U-13 B 4/28/2018 4:00:00 PM Santos FC Manchester United OCA 05 Green ANKENEY - 14
2989 Elite 2 U-12 B 4/28/2018 4:00:00 PM CUSA Crew SC U12B Gold 1 Westerville United FC Black ENON - 2
2162 State U-17 G 4/28/2018 4:00:00 PM Club Ohio Dayton Green CUSE G01 Elite ANKENEY - 3
2166 Elite 2 U-11 B 4/28/2018 4:00:00 PM CUP 07/08 Jr Pre-DA North Blast FC 07 Ankeney - 30
2167 State U-11 B 4/28/2018 4:00:00 PM CE Red 07B CUP 07 Pre-DA ANKENEY - 32
4276 Challenge 1 U-12 G 4/28/2018 4:00:00 PM CUSA Crew SC U12G Black Lakota FC Gray OAK GROVE - 43
4275 Premier 2 U-15 B 4/28/2018 4:00:00 PM CUSA Crew SC U15B Gold Oakwood United 2003 Gold OAK GROVE - 51
2164 Elite 1 U-13 G 4/28/2018 4:00:00 PM TFA Premier 2005 Girls Ohio Celtic Alliance 05 Black ANKENEY - 7
4931 Premier 1 U-17 B 4/28/2018 4:00:00 PM Cincinnati West Crush FC42 BOYS 01 ROYAL WARRIOR COMPLEX - 9
3864 Premier 1 U-12 B 4/28/2018 4:00:00 PM CE Red II 06B FOSC B06 Elite MIDDLETOWN SMITH - 9A
4221 Premier 1 U-17 B 4/28/2018 4:00:00 PM Galacticos Rojo 01/02 Skyhawks 01 NORTHMONT HS - Turf
3271 State U-15 B 4/28/2018 4:00:00 PM CE Black 03 Cinicinnati United Sheffield Middletown Smith - W
4302 Premier 1 U-17 G 4/28/2018 5:30:00 PM Oakwood United SC G01 Pride SC 01 Premier OLD RIVER - 7
4067 Challenge 1 U-14 G 4/28/2018 5:45:00 PM Dynamite Westerville United FC NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 11A
4068 Premier 3 U-14 B 4/28/2018 5:45:00 PM OCA 04 Green Star SC Galaxy NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 11B
2171 Elite 1 U-14 G 4/28/2018 5:45:00 PM Kolping SC Orange 04 Girls Ohio Celtic Alliance 04 Black ANKENEY - 14
2168 Elite 1 U-19 G 4/28/2018 5:45:00 PM Central Ohio Elite U19 Passion FC U19 Girls ANKENEY - 3
2169 State U-15 G 4/28/2018 5:45:00 PM Crew SC 2003 Elite I TempesT Magic ANKENEY - 5
2170 Elite 1 U-16 B 4/28/2018 5:45:00 PM KHA 02 Blue Ohio Galaxies FC 02 Red ANKENEY - 7
3865 Premier 1 U-11 G 4/28/2018 5:45:00 PM CE Red 07 Southwest SC 07 Gold MIDDLETOWN SMITH - 9A
4222 Elite 1 U-16 B 4/28/2018 5:45:00 PM Gunners FC B02 Green Lakota FC B02 Black NORTHMONT HS - Turf
2548 State U-18 G 4/28/2018 6:30:00 PM CLUB OHIO 00G GREEN 1 WCSA 2000G Premier MASSIE CREEK - 11B
2977 State U-15 G 4/28/2018 6:45:00 PM Blast FC 03G Red WCSA G03 Premier Enon - 2
2990 State U-16 B 4/29/2018 9:00:00 AM CUP 02 Black Pride SC 02B Premier ENON - 1
4933 Premier 1 U-13 G 4/29/2018 9:00:00 AM TSC Lady Trojans 05 Worthington United 2005G Navy WARRIOR COMPLEX - 9
4223 Elite 2 U-17 B 4/29/2018 9:00:00 AM CWSC Academy Elite Gunners FC U17 Green NORTHMONT HS - Turf
2991 Premier 1 U-13 G 4/29/2018 10:45:00 AM GCKA Lady Knights Blue 05 Kings Hammer Fury ENON - 1
4935 State U-14 G 4/29/2018 10:45:00 AM Columbus United 04 Girls A Lady Warrior 04 White WARRIOR COMPLEX - 10
4069 Elite 2 U-15 G 4/29/2018 10:45:00 AM CE Black 03 Ohio United Freedom NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 11A
3367 State U-14 B 4/29/2018 10:45:00 AM Mason FC Santos Arsenal MASSIE CREEK - 11A
3868 Premier 1 U-17 B 4/29/2018 10:45:00 AM Cincinnati United Arsenal Skyhawks 01 MIDDLETOWN SMITH - 11B
2175 Elite 1 U-14 G 4/29/2018 10:45:00 AM CWSC Academy Elite 04 Ohio Celtic Alliance 04 Black ANKENEY - 14
4895 Elite 2 U-12 B 4/29/2018 10:45:00 AM CUSA Crew SC U12B Gold 1 Elite FC U12 Blue WARRIOR COMPLEX - 19
2172 Elite 1 U-18 G 4/29/2018 10:45:00 AM KH Petty Pride SC 00 Premier ANKENEY - 2
2176 State U-11 B 4/29/2018 10:45:00 AM Crew SC Pre-Academy 2007 CUP 07 Pre-DA ANKENEY - 30
2173 State U-15 G 4/29/2018 10:45:00 AM Crew SC 2003 Elite I CU Syc Mas 2003 Academy 1 ANKENEY - 4
2174 State U-13 G 4/29/2018 10:45:00 AM Columbus United 05 Girls A Lakota FC G05 Black ANKENEY - 6
4934 State U-13 B 4/29/2018 10:45:00 AM CWSC Academy Elite 05 OP Green WARRIOR COMPLEX - 9
4070 Premier 2 U-12 B 4/29/2018 10:45:00 AM Blast FC 06 White Cincy SC Premier NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 9A
4071 Elite 1 U-11 B 4/29/2018 10:45:00 AM Galacticos B07 TFA 2007 Boys Elite NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 9B
4224 Premier 3 U-16 B 4/29/2018 10:45:00 AM Gunners White B02 Warren County Premier II 2002B NORTHMONT HS - Turf
2831 Premier 2 U-16 B 4/29/2018 11:00:00 AM Alliance Cincinnati B02 Black Dayton Dutch Lions FC B02 Blue DOC STADIUM - Turf
2177 Elite 1 U-11 G 4/29/2018 12:30:00 PM Barcelona United Pre-Academy 07G NWC Alliance 07 Black ANKENEY - 1
2992 Premier 3 U-14 G 4/29/2018 12:30:00 PM CU Lak/Mon 2004 Academy 1 Xtabi ENON - 1
3866 Challenge 1 U-14 G 4/29/2018 12:30:00 PM CWSC G04 Flames Ohio Fusion SC 04 Girls MIDDLETOWN SMITH - 11A
3368 Elite 2 U-14 G 4/29/2018 12:30:00 PM CLUB OHIO HILLIARD 2004G NKSA Surge MASSIE CREEK - 11A
4072 Elite 2 U-15 G 4/29/2018 12:30:00 PM PRIDE SC U15G TempesT FC Lightning G03 NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 11A
4073 Elite 1 U-13 G 4/29/2018 12:30:00 PM CLUB OHIO 2005G GREEN 2 TFA Premier 2005 Girls NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 11B
3867 Elite 2 U-13 G 4/29/2018 12:30:00 PM Kolping SC Black G05 Lady Knights SC 05 Middletown Smith - 11B
2178 Premier 1 U-16 G 4/29/2018 12:30:00 PM Barcelona United Elite 02G KHA Grey 02 ANKENEY - 2
2993 Premier 1 U-11 G 4/29/2018 12:30:00 PM CE Red 07 CU Arsenal ENON - 2
2181 Premier 1 U-12 B 4/29/2018 12:30:00 PM Kolping Buffalo MC Odyssey 06 ANKENEY - 30
2182 Elite 2 U-11 B 4/29/2018 12:30:00 PM NWC Alliance 07 Black Crew SC Pre-Academy II 2007 Ankeney - 32
2179 State U-15 G 4/29/2018 12:30:00 PM Blast FC 03G Red Impact G03 Burkey ANKENEY - 4
2180 Premier 2 U-14 G 4/29/2018 12:30:00 PM CUSE G04 Arsenal CE Black 04 ANKENEY - 6
4304 Premier 1 U-17 G 4/29/2018 12:30:00 PM KH Oakwood United SC G01 OLD RIVER - 7
4927 Premier 1 U-13 G 4/29/2018 12:30:00 PM Alliance Cincinnati Blue Worthington United 2005G Navy WARRIOR COMPLEX - 9
5117 Challenge 1 U-15 G 4/29/2018 12:30:00 PM CLUB OHIO 03G BLACK SouthStars SC SparX MIAMISBURG HS HOLLAND FIELD - HS
4225 Elite 2 U-17 B 4/29/2018 12:30:00 PM CWSC Academy Elite Metro F.C. White U17 NORTHMONT HS - Turf
4808 Premier 2 U-16 G 4/29/2018 1:00:00 PM FOSC G02 Premier TSC Lady Trojans 02 duke - 5
2832 Elite 2 U-18 B 4/29/2018 1:00:00 PM Dayton Dutch Lions FC B00 Blue NASA xtabi 18U DOC STADIUM - Turf
4968 Premier 3 U-13 B 4/29/2018 2:00:00 PM Cincy SC Ohio Fusion SC B05 WASHINGTON MILL - 1
3801 Elite 2 U-18 B 4/29/2018 2:15:00 PM FCFC 00 Boys TCFC Hotshots MIDDLETOWN SMITH -
2994 Premier 1 U-13 G 4/29/2018 2:15:00 PM CWSC ADADEMY RED 05 GCKA Lady Knights Blue 05 ENON - 1
1979 State U-12 G 4/29/2018 2:15:00 PM Classics Eagles Red 06 G CWSC GU12 United Red ANKENEY - 1
4938 State U-19 B 4/29/2018 2:15:00 PM Santos Lima U19B Warrior 99 White WARRIOR COMPLEX - 10
4074 Elite 2 U-13 G 4/29/2018 2:15:00 PM CU LM 2005 Arsenal CLUB OHIO HILLIARD 2006G NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 11A
4939 Elite 2 U-12 B 4/29/2018 2:15:00 PM CU Arsenal 06 Elite FC U12 Blue WARRIOR COMPLEX - 18
2183 Premier 1 U-17 G 4/29/2018 2:15:00 PM Ohio United FC Elite Pride SC 01 Premier ANKENEY - 2
2184 Elite 1 U-18 G 4/29/2018 2:15:00 PM Arsenal S.C. u-18 Girls Orange KH Petty ANKENEY - 3
2995 Premier 2 U-16 B 4/29/2018 2:15:00 PM Crew SC HS Gold 2002 FC Tippecanoe TNT ENON - 3
2189 Premier 1 U-12 B 4/29/2018 2:15:00 PM CUP 06 Silver MC Odyssey 06 ANKENEY - 30
1971 State U-11 B 4/29/2018 2:15:00 PM CE Red 07B CUP 07/08 Jr Pre-DA South ANKENEY - 32
2185 State U-15 G 4/29/2018 2:15:00 PM CU Syc Mas 2003 Academy 1 TempesT Magic ANKENEY - 4
2186 Elite 2 U-17 B 4/29/2018 2:15:00 PM CU Syc Mason Gremio B01 Westerville Impact ANKENEY - 5
2187 Challenge 2 U-14 G 4/29/2018 2:15:00 PM Barcelona United Elite 04G Metro-Miami West G04 ANKENEY - 6
2188 Challenge 2 U-13 G 4/29/2018 2:15:00 PM COE U13 Blue FOSC G05 Premier ANKENEY - 7
4937 Premier 1 U-15 G 4/29/2018 2:15:00 PM FOSC G03 Elite Lady Warrior 03 White WARRIOR COMPLEX - 9
3369 Challenge 1 U-12 B 4/29/2018 2:15:00 PM Crew SC West Gold 2006 Sycamore Premier B06 WT MASSIE CREEK - 9A
3869 Elite 2 U-12 G 4/29/2018 2:15:00 PM TempesT FIRE Urbana SC U12 MIDDLETOWN SMITH - 9A
3788 State U-16 G 4/29/2018 2:15:00 PM FC42 GIRLS 02 ACADEMY SouthStars Team Viking MIAMISBURG HS HOLLAND FIELD - Holland
5120 Premier 3 U-15 G 4/29/2018 2:15:00 PM Oakwood United Girls U15 Westerville United FC 2003 U15G Lane Stadium - turf
4226 Elite 2 U-18 B 4/29/2018 2:15:00 PM Metro FC Boys 00 White North Hills United B00 NORTHMONT HS - Turf
2536 Premier 1 U-16 G 4/29/2018 2:15:00 PM Butler U16 Girls Elite Butler United 02 Extreme BUTLER HS - turf
2833 Premier 2 U-14 B 4/29/2018 3:00:00 PM CWSC Academy Red 04B Springfield Thunder Boys 04 Navy DOC STADIUM - Turf
2996 Challenge 2 U-13 G 4/29/2018 4:00:00 PM CUSA Crew SC U13G Gold SouthStars SC Lightning ENON - 1
1982 State U-15 B 4/29/2018 4:00:00 PM Blast FC Lakota FC B03 Black WARRIOR COMPLEX - 10
3870 Premier 3 U-15 B 4/29/2018 4:00:00 PM FCFC 03 Boys Middletown Velocity MIDDLETOWN SMITH - 11A
4076 Elite 2 U-15 G 4/29/2018 4:00:00 PM Ohio United Freedom PRIDE SC U15G NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 11A
3871 Premier 2 U-15 B 4/29/2018 4:00:00 PM FC Tippecanoe Victory 03 NKSA 03 Legends MIDDLETOWN SMITH - 11A
2429 State U-19 B 4/29/2018 4:00:00 PM 99-00 OESA ACADEMY Ohio Galaxies 99 Black Ankeney - 14
2430 State U-19 B 4/29/2018 4:00:00 PM CU Fulham B99/00 Pride SC 99B Premier ATHLETES IN ACTION - 2
2190 Premier 1 U-17 G 4/29/2018 4:00:00 PM Barcelona United Elite 01G Ohio United FC Elite ANKENEY - 3
2431 State U-17 B 4/29/2018 4:00:00 PM TVSA Santos FC Madrid WCSA 2001B Elite ATHLETES IN ACTION - 3
2193 Premier 3 U-12 G 4/29/2018 4:00:00 PM CLUB OHIO 2006G BLACK STAR SC Bolton Wanderers ANKENEY - 30
2194 Premier 1 U-12 G 4/29/2018 4:00:00 PM Barcelona United Pre-Academy 06G Fusion FC Lightning ANKENEY - 32
2191 Premier 1 U-16 G 4/29/2018 4:00:00 PM Freedom 02 Red KHA Grey 02 ANKENEY - 5
2192 Premier 2 U-13 G 4/29/2018 4:00:00 PM TFA Gold Westerville United U13 G05 Ankeney - 7
4940 Premier 1 U-13 G 4/29/2018 4:00:00 PM Alliance Cincinnati Blue TSC Lady Trojans 05 WARRIOR COMPLEX - 9
3872 Challenge 1 U-12 B 4/29/2018 4:00:00 PM Butler United 06 Lakota FC B06 Red MIDDLETOWN SMITH - 9A
4077 Premier 1 U-12 B 4/29/2018 4:00:00 PM CE Red II 06B Kolping Buffalo NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 9A
2936 Elite 2 U-11 G 4/29/2018 4:00:00 PM Worthington Sting FOSC G07 Elite NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 9b
3789 Premier 3 U-13 B 4/29/2018 4:00:00 PM FOSC B05 Premier SouthStars SC 05 MIAMISBURG HS HOLLAND FIELD - Holland
4227 Elite 2 U-17 B 4/29/2018 4:00:00 PM Gunners FC U17 Green Metro F.C. White U17 NORTHMONT HS - Turf
2432 Elite 1 U-19 G 4/29/2018 5:45:00 PM Butler United 99 Bullets FCFC 99 Girls ATHLETES IN ACTION - 1
2942 Challenge 2 U-13 G 4/29/2018 5:45:00 PM Cincy SC COE U13 Blue MASSIE CREEK - 11a
1981 State U-15 G 4/29/2018 5:45:00 PM Blast FC 03G Red TempesT Magic NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 11B
2198 Premier 3 U-14 B 4/29/2018 5:45:00 PM CUSA Crew SC U14B Gold 1 OCA 04 Green ANKENEY - 14
2433 Elite 1 U-17 B 4/29/2018 5:45:00 PM Metro FC North TFA 01 Elite ATHLETES IN ACTION - 2
2195 State U-17 B 4/29/2018 5:45:00 PM Alliance Cincinnati Blue Metro Rapids 2 ANKENEY - 3
2434 State U-18 G 4/29/2018 5:45:00 PM CLUB OHIO 00G GREEN Ohio Galaxies FC 00 Black ATHLETES IN ACTION - 3
3351 Elite 1 U-11 G 4/29/2018 5:45:00 PM Barcelona United Pre-Academy 07G Impact GFC Blue 2007 Ankeney - 30
2196 Premier 1 U-16 B 4/29/2018 5:45:00 PM Ohio Fusion SC 02 Boys I TVSA Santos Brazil FC ANKENEY - 5
2197 Elite 1 U-13 G 4/29/2018 5:45:00 PM Barcelona United Academy 05G TFA Premier 2005 Girls ANKENEY - 7
4888 Premier 2 U-11 G 4/29/2018 5:45:00 PM Butler United 07 Club Ohio 2007G Fury NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 9a
3790 Challenge 1 U-13 G 4/29/2018 5:45:00 PM CWSC 05 RED DRAGONS SouthStars SC Dynamite MIAMISBURG HS HOLLAND FIELD - Holland
4228 Premier 3 U-17 G 4/29/2018 5:45:00 PM Dayton Dutch Lions FC G01 MCFC G02 NORTHMONT HS - Turf
4319 Elite 1 U-12 B 4/30/2018 6:00:00 PM Lakota FC 06 Premier NWC Alliance 06 Black PAP - 2
2435 Premier 2 U-16 G 4/30/2018 6:00:00 PM FOSC G02 Premier Ohio Fusion SC G02 ATHLETES IN ACTION - 3
2945 Elite 1 U-19 B 4/30/2018 6:15:00 PM Club X Inferno Gem City B99 Mustangs DOUG ADAMS -
3290 Challenge 2 U-13 G 4/30/2018 6:30:00 PM CUSA Crew SC U13G Gold CUSE G05 Arsenal OAK GROVE - 53
2834 Premier 3 U-17 G 4/30/2018 6:30:00 PM Dayton Dutch Lions FC G01 MCFC G02 DOC STADIUM - Turf
4312 Premier 3 U-14 G 4/30/2018 7:45:00 PM CU Lak/Mon 2004 Academy 1 Ohio Celtic Alliance 04 Green ATHLETES IN ACTION - 3
3287 Premier 3 U-13 B 5/1/2018 6:00:00 PM CUSE B05 Arsenal Ohio Fusion SC B05 MIDDLETOWN SMITH - 11b
3370 Elite 2 U-14 G 5/1/2018 6:15:00 PM Northwest FC Orange WCSA Premier 2 MASSIE CREEK - 11A
3873 Premier 1 U-17 B 5/1/2018 6:15:00 PM Cincinnati United Arsenal Warrior 01 White MIDDLETOWN SMITH - 11A
4941 State U-14 G 5/1/2018 6:30:00 PM Lady Warrior 04 White Lakota FC G04 Premier Black WARRIOR COMPLEX - 10
2206 State U-17 B 5/1/2018 6:30:00 PM Alliance Cincinnati Blue TVSA Santos FC Madrid MASSIE CREEK - 11B
3336 Elite 2 U-13 G 5/1/2018 6:30:00 PM Lady Knights SC 05 WCSA 2005G Elite ANKENEY - 2
4889 Elite 2 U-11 B 5/1/2018 6:30:00 PM Crew SC Pre-Academy II 2007 CUP 07/08 Jr Pre-DA North ANKENEY - 32
4317 Elite 1 U-12 G 5/1/2018 6:45:00 PM BSA Celtic Blue 06G NWC Alliance 06 Girls Black PAP - 2
2339 Premier 3 U-17 G 5/1/2018 7:00:00 PM Northwest FC Blue Ohio Galaxies FC 01 Red ANKENEY - 7
2436 Elite 1 U-16 B 5/1/2018 7:45:00 PM KHA 02 Grey Ohio Galaxies FC 02 Red ATHLETES IN ACTION - 3
4400 State U-18 G 5/2/2018 6:00:00 PM CLUB OHIO 00G GREEN 1 CUSA Crew SC U18G NPL Massie Creek - 11a
2201 Elite 2 U-13 B 5/2/2018 6:15:00 PM Gunners FC 05 Green OCA 05 Black ANKENEY - 14
2199 Elite 1 U-19 B 5/2/2018 6:15:00 PM Miami County FC Scorpions FCFC 99 Boys ANKENEY - 2
2200 State U-17 G 5/2/2018 6:15:00 PM Club Ohio Dayton Green Ohio Galaxies FC 01 Black ANKENEY - 7
4969 Premier 2 U-16 G 5/2/2018 6:30:00 PM Ohio Fusion SC G02 TSC Lady Trojans 02 WASHINGTON MILL - 1
2076 Elite 1 U-18 G 5/2/2018 6:30:00 PM FC Tippecanoe Barcelona 01 Ohio United G00 elite MIDDLETOWN SMITH - 11A
1977 Challenge 2 U-14 G 5/2/2018 6:30:00 PM Butler United U14 Girls WCSA 2004/5 Red ANKENEY - 4
4885 Elite 2 U-13 G 5/2/2018 6:30:00 PM CLUB OHIO 2005G GREEN 2 Impact GFC 05 Gray ANKENEY - 6
2437 State U-17 B 5/2/2018 7:45:00 PM Alliance Cincinnati Blue Ohio Galaxies FC 01 Black ATHLETES IN ACTION - 3
2870 Elite 1 U-19 G 5/3/2018 6:00:00 PM Butler United 99 Bullets Central Ohio Elite U19 ANKENEY - 3
2051 Premier 2 U-12 G 5/3/2018 6:00:00 PM Alliance Cincinnati Elite Blue OESC Sidney G06 ANKENEY - 32
3289 Premier 3 U-15 B 5/3/2018 6:15:00 PM CULM Boys 2003 Middletown Velocity Middletown Smith - 11b
2202 Premier 2 U-15 B 5/3/2018 6:15:00 PM Metro FC 03 Rapids-y Oakwood United 2003 Gold ANKENEY - 5
3144 Premier 1 U-12 G 5/3/2018 6:30:00 PM Butler United U12 Girls Purple FC Tippecanoe Elite 06 Red KYLE PARK -
2944 State U-14 G 5/3/2018 6:30:00 PM Metro FC 04 Rapids Worthington United 94 04 Girls Navy NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 11A
4325 Elite 1 U-11 G 5/3/2018 6:30:00 PM CUP 07 North III NWC Alliance 07 Black PAP - 6
4078 Elite 2 U-11 G 5/3/2018 6:30:00 PM FC United G07 Red Lakota FC G07 Red NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 9A
4316 Premier 3 U-12 G 5/3/2018 6:45:00 PM Lakota FC Red NWC Alliance 06 Girls White PAP - 2
3874 Challenge 1 U-11 B 5/3/2018 6:45:00 PM FC Tippecanoe Thunder 07 Impact FC 2007 MIDDLETOWN SMITH - 9A
4443 Premier 3 U-12 G 5/4/2018 6:00:00 PM Ohio Fusion SC 06 Girls NWC Alliance 06 Girls White SACKETT WRIGHT - 5
3875 Premier 3 U-13 B 5/4/2018 6:15:00 PM Lakota FC B05 Red Kaiser OESA 2005B Academy MIDDLETOWN SMITH - 11A
2204 State U-18 G 5/4/2018 6:15:00 PM CLUB OHIO 00G GREEN 1 Ohio Galaxies FC 00 Black ANKENEY - 7
2959 Premier 2 U-15 B 5/4/2018 6:30:00 PM CUSA Crew SC U15B Gold Metro FC 03 Rapids-y OAK GROVE - 51
2909 Premier 1 U-13 B 5/4/2018 7:00:00 PM Club X Galaxy OCA 05 Green DOUG ADAMS - turf
2591 Elite 2 U-16 B 5/5/2018 8:00:00 AM CE Black02 Mason FC B02 .president cup - 11B
2438 State U-18 B 5/5/2018 9:00:00 AM ACE Boys 2000 Blue CCFC BU18 Blue ATHLETES IN ACTION - 1
2997 Premier 3 U-13 G 5/5/2018 9:00:00 AM FC Tippecanoe Storm 05 Northwest FC Orange ENON - 1
4079 Premier 3 U-14 G 5/5/2018 9:00:00 AM Crew SC Elite II 2004 KHA Grey 04 NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 11A
2439 Elite 1 U-16 B 5/5/2018 9:00:00 AM KHA 02 Grey Worthington United 94 Boys 02 white ATHLETES IN ACTION - 2
2440 State U-17 B 5/5/2018 9:00:00 AM CLUB OHIO 01B GREEN 2 NKSA PRO ATHLETES IN ACTION - 3
3877 Premier 2 U-11 G 5/5/2018 9:00:00 AM CUSA Crew SC U11G Black Tempest Force MIDDLETOWN SMITH - 9A
4970 Premier 3 U-15 B 5/5/2018 10:00:00 AM Ohio Fusion SC 03 Boys SP Soccer Academy U15 Boys Blue WASHINGTON MILL - 1
2998 Premier 2 U-13 G 5/5/2018 10:45:00 AM KHA Grey 05 Westerville United U13 G05 Enon - 1
2441 Elite 2 U-16 B 5/5/2018 10:45:00 AM FOSC B02 ELITE Legend SC ATHLETES IN ACTION - 1
2205 Elite 2 U-11 B 5/5/2018 10:45:00 AM Barcelona United Elite 07B NWC Alliance 07 Black Ankeney - 1
4080 Elite 1 U-14 G 5/5/2018 10:45:00 AM FC42 GIRLS 04 ACADEMY NKSA G04 PRO NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 11A
3880 Premier 3 U-14 B 5/5/2018 10:45:00 AM CUSA Crew SC U14B Gold 1 Star SC Galaxy MIDDLETOWN SMITH - 11B
2442 Premier 2 U-14 G 5/5/2018 10:45:00 AM CLUB OHIO 2004G GREEN 2 NKSA Storm ATHLETES IN ACTION - 2
4887 State U-19 B 5/5/2018 10:45:00 AM FC Tippecanoe Arsenal Santos Lima U19B ANKENEY - 2
2999 Premier 1 U-12 G 5/5/2018 10:45:00 AM NKSA PRO U12 Girls USA Elite 06G Red ENON - 2
2443 State U-13 B 5/5/2018 10:45:00 AM Elite Elite FC U13 boys blue ATHLETES IN ACTION - 3
2209 Elite 2 U-12 G 5/5/2018 10:45:00 AM OESA 2006G Gold OP Green UA ANKENEY - 30
4444 Premier 3 U-12 G 5/5/2018 10:45:00 AM Ohio Fusion SC 06 Girls Sycamore Premier G06 SACKETT WRIGHT - 5
2208 State U-13 G 5/5/2018 10:45:00 AM Kolping SC Orange G05 OP Green Swoosh ANKENEY - 6
5108 Challenge 1 U-15 G 5/5/2018 10:45:00 AM Ohio United SA Girls 03 SP Soccer Academy U15 Girls Blue Spindler - 8
3878 Challenge 1 U-12 B 5/5/2018 10:45:00 AM Harlequins Lakota FC B06 Gray MIDDLETOWN SMITH - 9A
2970 State U-19 G 5/5/2018 10:45:00 AM Club X Blazers White FC Tippecanoe Storm NORTHMONT HS - TURF
4277 State U10 (9v9) B 5/5/2018 11:00:00 AM CUSA Crew SC U10B Gold Sycamore Premier B08 OAK GROVE - 53
2210 Premier 3 U-12 G 5/5/2018 12:30:00 PM CLUB OHIO 2006G BLACK NWC Alliance 06 Girls White ANKENEY - 1
2444 State U-18 B 5/5/2018 12:30:00 PM ACE Boys 2000 Blue CCFC BU18 Red ATHLETES IN ACTION - 1
3000 Premier 2 U-17 G 5/5/2018 12:30:00 PM Metro 2001 Girls White Worthington United 94 Navy ENON - 1
3371 Elite 1 U-17 G 5/5/2018 12:30:00 PM CCFC GU17 Red FC Tippecanoe Arsenal 01 Massie Creek - 11A
3372 Premier 2 U-16 G 5/5/2018 12:30:00 PM CE Scioto Thunder 02G TSC Lady Trojans 02 MASSIE CREEK - 11B
1995 Elite 1 U-13 G 5/5/2018 12:30:00 PM OESA 2005G Academy OP U13 Green ANKENEY - 2
2445 Premier 3 U-14 G 5/5/2018 12:30:00 PM Crew SC Elite II 2004 Ohio Celtic Alliance 04 Green ATHLETES IN ACTION - 2
2446 Elite 1 U-19 B 5/5/2018 12:30:00 PM Club X Inferno Worthington United 1999B Navy ATHLETES IN ACTION - 3
2213 State U-11 B 5/5/2018 12:30:00 PM CUP 07 Pre-DA OP Green ANKENEY - 30
2217 Elite 2 U-19 B 5/5/2018 12:30:00 PM LSC B99 Warror 99SC ANKENEY - 4
2212 Challenge 2 U-14 G 5/5/2018 12:30:00 PM Greene County Cosmos 04 Metro-Miami West G04 ANKENEY - 6
4230 Elite 1 U-19 G 5/5/2018 12:30:00 PM Miami West Fury TUMFC Green NORTHMONT HS - Turf
2772 Elite 1 U-11 B 5/5/2018 2:00:00 PM Club Ohio Dayton 2007B Green KHA 07 Red Dayton SC - 4
3001 Premier 2 U-13 G 5/5/2018 2:15:00 PM KHA Grey 05 SP U13 Girls Blue Enon - 1
2447 State U-17 G 5/5/2018 2:15:00 PM NWFC U17 Orange Ohio Galaxies FC 01 Black ATHLETES IN ACTION - 1
4081 Premier 1 U-15 B 5/5/2018 2:15:00 PM Gem City B03 Elite Kings Hammer Central NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 11A
3373 State U-16 B 5/5/2018 2:15:00 PM FC42 BOYS 02 ACADEMY NKSA U16/02 Pro MASSIE CREEK - 11A
3879 Premier 3 U-13 B 5/5/2018 2:15:00 PM Cincy SC Lakota FC B05 Red Kaiser MIDDLETOWN SMITH - 11A
4082 State U-13 G 5/5/2018 2:15:00 PM Alliance Cincinnati Elite Gold OP Green Swoosh NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 11B
3002 Premier 1 U-12 G 5/5/2018 2:15:00 PM Locomotive SC U12G Blue NKSA PRO U12 Girls ENON - 2
2448 Premier 2 U-16 B 5/5/2018 2:15:00 PM FC Tippecanoe TNT Worthington United 94 02/03 Red ATHLETES IN ACTION - 2
2449 Premier 2 U-13 B 5/5/2018 2:15:00 PM Oakwood United Gold 05 Santos Madrid U12 ATHLETES IN ACTION - 3
2215 Elite 2 U-12 G 5/5/2018 2:15:00 PM OP Green UA TempesT FIRE ANKENEY - 30
2216 Elite 1 U-12 B 5/5/2018 2:15:00 PM Gunners FC 06 Green Pride SC 06B Premier ANKENEY - 32
2214 Challenge 1 U-14 G 5/5/2018 2:15:00 PM Metro FC 04 White girls Passion FC U14 Girls White ANKENEY - 6
1988 Premier 2 U-12 B 5/5/2018 2:15:00 PM Crew SC East Gold I 2006 CUSA Crew SC U12B Gold 2 MASSIE CREEK - 9A
3881 Premier 1 U-12 B 5/5/2018 2:15:00 PM CUSE 2006 Arsenal MC Odyssey 06 MIDDLETOWN SMITH - 9B
5118 Challenge 1 U-15 G 5/5/2018 4:00:00 PM CU Lakota Barcelona SouthStars SC SparX Middletown Smith - 11A
4083 Premier 2 U-17 G 5/5/2018 4:00:00 PM Butler United 01 Purple Worthington United 94 Navy NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 11A
3269 Premier 1 U-16 B 5/5/2018 4:00:00 PM CE Gold 02B CUSE B02 Arsenal ATHLETES IN ACTION - 2
2219 Premier 2 U-12 G 5/5/2018 4:00:00 PM Alliance Cincinnati Elite Blue CLUB OHIO 2006G GREEN 2 ANKENEY - 30
2218 Premier 3 U-13 G 5/5/2018 4:00:00 PM Fort Wayne United - Ohio FC TUMFC G05 Green ANKENEY - 7
3374 Challenge 1 U-12 B 5/5/2018 4:00:00 PM Crew SC East Gold II 2006 Lakota FC B06 Red MASSIE CREEK - 9A
4278 Premier 2 U-15 B 5/5/2018 5:30:00 PM CUSA Crew SC U15B Gold FC Tippecanoe Victory 03 OAK GROVE - 51
3004 Premier 3 U-15 B 5/5/2018 5:45:00 PM Kings Hammer Central R2 Vandalia Vipers ENON - 1
2220 Elite 2 U-17 B 5/5/2018 5:45:00 PM CU Syc Mason Gremio B01 Metro F.C. White U17 ANKENEY - 3
2452 Elite 1 U-19 B 5/5/2018 5:45:00 PM Club X Inferno FCFC 99 Boys ATHLETES IN ACTION - 3
2221 Premier 2 U-11 G 5/5/2018 5:45:00 PM Butler United 07 Ohio United FC Zimmers ANKENEY - 30
2809 Premier 3 U-17 G 5/6/2018 9:00:00 AM CLUB OHIO 01G GREEN 2 Dayton Dutch Lions FC G01 DOC STADIUM - Turf
4231 Premier 1 U-15 G 5/6/2018 9:00:00 AM FC42 GIRLS 03 ROYAL KHA Blue 03 NORTHMONT HS - Turf
2222 Premier 2 U-12 B 5/6/2018 10:45:00 AM BSA Celtic 06 Red Cincy SC Premier ANKENEY - 1
3375 Premier 1 U-13 B 5/6/2018 10:45:00 AM CU B05 North Elite II Santos FC Manchester United MASSIE CREEK - 11A
5099 Challenge 1 U-15 G 5/6/2018 10:45:00 AM SouthStars SC SparX SP Soccer Academy U15 Girls Blue ANKENEY - 2
2963 Challenge 1 U-11 B 5/6/2018 10:45:00 AM Crew SC East Gold II 2007 Impact FC 2007 EAKLE PARK - 3
2224 State U-12 B 5/6/2018 10:45:00 AM KHA 06 Red OP Black ANKENEY - 30
2223 State U-13 B 5/6/2018 10:45:00 AM Elite FC U13 boys blue Metro FC Rapids ANKENEY - 6
3882 Elite 2 U-12 G 5/6/2018 10:45:00 AM OESA 2006G Gold TempesT FIRE MIDDLETOWN SMITH - 9A
4084 Elite 2 U-12 G 5/6/2018 10:45:00 AM Express FC 2006 Girls Blue TUMFC 06 Girls Green NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 9A
2835 Premier 2 U-14 B 5/6/2018 10:45:00 AM Crew SC East Gold 2004 Dayton Dutch Lions FC 04 DOC STADIUM - Turf
2910 Elite 2 U-13 B 5/6/2018 10:45:00 AM Crew SC East Gold 2005 TSC United 05 DOUG ADAMS - turf
4232 Elite 1 U-16 B 5/6/2018 10:45:00 AM Gunners FC B02 Green Worthington United 94 Boys 02 white NORTHMONT HS - Turf
3376 Premier 3 U-17 G 5/6/2018 12:30:00 PM MCFC G02 SP Soccer Academy U17 Girls Blue MASSIE CREEK - 11A
4085 Elite 1 U-19 G 5/6/2018 12:30:00 PM FC614 Orange TUMFC Green NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 11A
3884 Elite 2 U-17 B 5/6/2018 12:30:00 PM KHA 01 Grey Metro F.C. White U17 Middletown Smith - 11B
2225 Premier 3 U-14 B 5/6/2018 12:30:00 PM Barcelona United Pre-Academy 04B OCA 04 Green ANKENEY - 14
1970 Premier 2 U-14 B 5/6/2018 12:30:00 PM Crew SC East Gold 2004 CUSE B04 Arsenal ANKENEY - 2
2454 Premier 3 U-14 G 5/6/2018 12:30:00 PM KHA Grey 04 SP U14 Girls Blue ATHLETES IN ACTION - 3
2226 Elite 2 U-12 G 5/6/2018 12:30:00 PM CUSM U12 Girls Elite 1 OP Green UA ANKENEY - 30
2227 Elite 1 U-12 B 5/6/2018 12:30:00 PM Gunners FC 06 Green TUMFC B06 Green ANKENEY - 32
4445 Premier 3 U-12 G 5/6/2018 12:30:00 PM Ohio Fusion SC 06 Girls STAR SC Bolton Wanderers SACKETT WRIGHT - 5
3119 Premier 2 U-11 G 5/6/2018 12:30:00 PM Ohio United FC Zimmers Sycamore Premier G07 Middletown Smith - 9A
3145 Premier 2 U-15 B 5/6/2018 12:30:00 PM Butler Fury Oakwood United 2003 Gold LANE STADIUM - turf
4233 Premier 1 U-17 B 5/6/2018 12:30:00 PM NKSA Cody B01 Skyhawks 01 NORTHMONT HS - Turf
2836 Elite 2 U-18 B 5/6/2018 1:00:00 PM Dayton Dutch Lions FC B00 Blue North Hills United B00 DOC STADIUM - Turf
4971 Premier 3 U-13 B 5/6/2018 2:00:00 PM OESA 2005B Academy Ohio Fusion SC B05 WASHINGTON MILL - 1
2228 State U-11 B 5/6/2018 2:15:00 PM BSA Celtic 07 White CE Red 07B ANKENEY - 1
3377 Premier 3 U-13 G 5/6/2018 2:15:00 PM Northwest FC Orange TUMFC G05 Green MASSIE CREEK - 11A
3885 Premier 1 U-16 B 5/6/2018 2:15:00 PM CLUB OHIO 02B BLACK CUSE B02 Arsenal MIDDLETOWN SMITH - 11A
4086 Premier 3 U-13 G 5/6/2018 2:15:00 PM FC Tippecanoe Storm 05 Fort Wayne United - Ohio FC NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 11A
3886 Challenge 1 U-14 B 5/6/2018 2:15:00 PM Alliance Cincinnati BU14 Blue Metro FC Blue B04 MIDDLETOWN SMITH - 11B
2230 Elite 1 U-18 B 5/6/2018 2:15:00 PM CU Syc/Ma Ajax Ohio Galaxies FC 00 - Loisy ANKENEY - 14
2229 State U-17 B 5/6/2018 2:15:00 PM NKSA PRO TVSA Santos FC Madrid ANKENEY - 2
2457 Elite 1 U-16 B 5/6/2018 2:15:00 PM CU Chelsea Ohio Galaxies FC 02 Red ATHLETES IN ACTION - 3
2964 Challenge 1 U-11 B 5/6/2018 2:15:00 PM Crew SC West Gold 2007 Impact FC 2007 EAKLE PARK - 3
2770 Elite 1 U-11 B 5/6/2018 2:15:00 PM Club Ohio Dayton 2007B Green WCSA 2007B Elite Ankeney - 30
2231 State U-11 G 5/6/2018 2:15:00 PM CLUB OHIO 2007G GREEN 1 NKSA Premier 1 Strikers Ankeney - 32
5131 Challenge 1 U-15 G 5/6/2018 2:15:00 PM CU Lakota Barcelona SP Soccer Academy U15 Girls Blue ANKENEY - 4
5046 Premier 3 U-15 G 5/6/2018 2:15:00 PM Coleman Xtreme Select Westerville United FC 2003 U15G Ankeney - 5
2965 Elite 2 U-18 B 5/6/2018 2:15:00 PM NASA xtabi 18U TCFC Hotshots EAKLE PARK - 5
3887 Challenge 1 U-12 B 5/6/2018 2:15:00 PM Harlequins Lakota FC B06 Red MIDDLETOWN SMITH - 9A
4087 Elite 2 U-11 B 5/6/2018 2:15:00 PM Barcelona United Elite 07B FOSC B07 Elite NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 9A
4942 Challenge 1 U-11 B 5/6/2018 2:15:00 PM FC Tippecanoe Thunder 07 Sycamore Premier B07GD NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 9B
2911 Elite 2 U-13 B 5/6/2018 2:15:00 PM Crew SC East Gold 2005 Gunners FC 05 Green DOUG ADAMS - turf
4234 Premier 3 U-16 B 5/6/2018 2:15:00 PM Gunners White B02 Ohio Sting NORTHMONT HS - Turf
3146 Premier 2 U-14 B 5/6/2018 2:15:00 PM Oakwood United 04 Gold Springfield Thunder Boys 04 Navy LANE STADIUM - Turf
3009 Challenge 1 U-13 G 5/6/2018 4:00:00 PM CLUB OHIO U13G BLACK SouthStars SC Dynamite Enon - #1
3211 Elite 2 U-15 B 5/6/2018 4:00:00 PM FC42 BOYS 03 ROYAL LFC 2003 Boys Red ATHLETES IN ACTION - 1
5053 Premier 3 U-15 G 5/6/2018 4:00:00 PM BW Heroes F.C. CUSE G03 Arsenal NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 11A
4088 Elite 1 U-19 G 5/6/2018 4:00:00 PM FC614 Orange Miami West Fury NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 11A
3338 Elite 1 U-17 G 5/6/2018 4:00:00 PM FC Tippecanoe Arsenal 01 TVSA Santos Brazil GU17 MASSIE CREEK - 11b
4089 Challenge 2 U-14 G 5/6/2018 4:00:00 PM Crew SC West Gold 2004 Metro-Miami West G04 NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 11B
2458 State U-19 B 5/6/2018 4:00:00 PM Ohio Galaxies 99 Black Santos Lima U19B ATHLETES IN ACTION - 2
3005 Premier 1 U-12 G 5/6/2018 4:00:00 PM USA Elite 06G Red WCSA 2006G Premier ENON - 2
2459 Elite 1 U-16 G 5/6/2018 4:00:00 PM Locker Elite U16 Blue Ohio Galaxies FC 02 Black ATHLETES IN ACTION - 3
2234 Premier 3 U-12 G 5/6/2018 4:00:00 PM CLUB OHIO 2006G BLACK Sycamore Premier G06 ANKENEY - 30
2235 Elite 2 U-12 G 5/6/2018 4:00:00 PM OP Green UA TUMFC 06 Girls Green ANKENEY - 32
2232 Premier 2 U-17 B 5/6/2018 4:00:00 PM Alliance Cincinnati 2001 Black Pride SC 01B Elite ANKENEY - 5
2233 Premier 3 U-14 B 5/6/2018 4:00:00 PM Barcelona United Pre-Academy 04B Star SC Galaxy ANKENEY - 7
4090 State U-12 B 5/6/2018 4:00:00 PM Barcelona United Academy 06B TFA Elite 2006 NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 9A
4091 Challenge 1 U-12 B 5/6/2018 4:00:00 PM Crew SC East Gold II 2006 Lakota FC B06 Gray NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 9B
1972 Elite 1 U-11 B 5/6/2018 4:00:00 PM BSA Celtic 07 Blue KHA 07 Red ANKENEY - BSA1
2912 Premier 1 U-15 B 5/6/2018 4:00:00 PM CUSE Arsenal 2003B Gem City B03 Elite DOUG ADAMS - turf
2537 Premier 2 U-17 G 5/6/2018 4:00:00 PM Butler United 01 Purple Metro 2001 Girls White BUTLER HS - turf
4235 Elite 1 U-19 G 5/6/2018 4:00:00 PM Butler United G99 Purple Passion FC U19 Girls NORTHMONT HS - Turf
4279 Premier 3 U-14 B 5/6/2018 5:30:00 PM CUSA Crew SC U14B Gold 1 OCA 04 Green OAK GROVE - 53
3739 Challenge 1 U-12 G 5/6/2018 5:30:00 PM CUSA Crew SC U12G Black SouthStars Storm MEDLER PARK - TBD
2462 Challenge 1 U-14 G 5/6/2018 5:45:00 PM Ohio Fusion SC 04 Girls Passion FC U14 Girls White ATHLETES IN ACTION - 1
3378 Elite 1 U-13 B 5/6/2018 5:45:00 PM Lakota FC B05 Black Premier Worthington United 94 05B Navy MASSIE CREEK - 11A
3888 Premier 2 U-14 G 5/6/2018 5:45:00 PM Alliance Cincinnati Elite Blue CLUB OHIO 2004G GREEN 2 Middletown Smith - 11B
3007 Premier 1 U-12 G 5/6/2018 5:45:00 PM FC Tippecanoe Elite 06 Red Locomotive SC U12G Blue ENON - 2
2460 Elite 1 U-17 B 5/6/2018 5:45:00 PM Ohio Galaxies FC 01 Red TFA 01 Elite ATHLETES IN ACTION - 2
2461 Premier 1 U-13 B 5/6/2018 5:45:00 PM Club X Galaxy Kolping Crush ATHLETES IN ACTION - 3
2236 Elite 1 U-11 G 5/6/2018 5:45:00 PM CUP 07 North III Metro FC Rapids 07 Girls ANKENEY - 30
3889 Challenge 1 U-12 B 5/6/2018 5:45:00 PM NWC Alliance 06 White Sycamore Premier B06 WT Ankeney - 32
5100 Challenge 1 U-15 G 5/6/2018 5:45:00 PM CU Lakota Barcelona CUSA Crew SC U15G Gold Ankeney - 5
2966 Elite 1 U-13 G 5/6/2018 5:45:00 PM OP U13 Green TFA Premier 2005 Girls EAKLE PARK - 5
3379 Premier 1 U-11 G 5/6/2018 5:45:00 PM Elite FC 2007 Girls Blue WCSA 2007G Premier MASSIE CREEK - 9A
2913 Premier 3 U-17 G 5/6/2018 5:45:00 PM CLUB OHIO 01G GREEN 2 Gem City DOUG ADAMS - turf
4236 Premier 1 U-15 G 5/6/2018 5:45:00 PM Lady Warrior 03 White Ohio Fusion SC 03 Girls NORTHMONT HS - Turf
3407 Premier 2 U-15 B 5/7/2018 6:00:00 PM CUSA Crew SC U15B Gold NKSA 03 Legends MIDDLETOWN SMITH - 11a
2463 Premier 2 U-16 G 5/7/2018 6:00:00 PM Ohio Fusion SC G02 WCSA 2002G Red ATHLETES IN ACTION - 3
2237 Challenge 1 U-12 B 5/7/2018 6:30:00 PM Butler United 06 NWC Alliance 06 White ANKENEY - 1
5105 Challenge 1 U-15 G 5/7/2018 7:45:00 PM CUSA Crew SC U15G Gold Ohio United SA Girls 03 ATHLETES IN ACTION - 3
2239 Elite 1 U-11 G 5/8/2018 6:30:00 PM BSA Celtic 07 Blue NWC Alliance 07 Black ANKENEY - 1
3008 Premier 3 U-17 G 5/8/2018 6:30:00 PM MCFC G02 Ohio Galaxies FC 01 Red ENON - 1
3890 Premier 3 U-16 B 5/8/2018 6:30:00 PM Cosmos 02 Green FOSC B02 Premier Middletown Smith - 11A
3891 Challenge 2 U-14 G 5/8/2018 6:30:00 PM MSSC Thundercats Ohio United FC G04 MIDDLETOWN SMITH - 11B
2240 Elite 1 U-17 G 5/8/2018 6:30:00 PM FC Tippecanoe Arsenal 01 Metro FC Girls 01 Rapids Ankeney - 2
1986 Premier 1 U-15 G 5/8/2018 6:30:00 PM Barcelona United Elite 03G Lady Warrior 03 White ANKENEY - 4
2241 Elite 2 U-13 B 5/8/2018 6:30:00 PM CUSE Elite B 2005 Gunners FC 05 Green ANKENEY - 6
3496 Premier 1 U-12 B 5/8/2018 6:30:00 PM FOSC B06 Elite MC Odyssey 06 MIDDLETOWN SMITH - 9A
4188 Elite 1 U-19 G 5/8/2018 7:00:00 PM Central Ohio Elite U19 Lady Warrior 99 White WARRIOR COMPLEX - 9
2074 Elite 1 U-16 G 5/8/2018 7:45:00 PM CWSC Academy Elite G02 Ohio Galaxies FC 02 Black ATHLETES IN ACTION - 3
2063 Elite 1 U-12 B 5/9/2018 6:00:00 PM Gunners FC 06 Green NWC Alliance 06 Black ANKENEY - 32
4280 State U-17 B 5/9/2018 6:00:00 PM CUSA Crew SC U16/17B NPL Metro Rapids 2 OAK GROVE - 51
4092 State U-13 G 5/9/2018 6:15:00 PM Columbus United 05 Girls A Kolping SC Orange G05 NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 11A
4972 Challenge 3 U-13 G 5/9/2018 6:15:00 PM Boro Blast G05 Ohio Fusion SC 05 Girls Washington MIll - 2
3050 Challenge 2 U-14 G 5/9/2018 6:30:00 PM Boro Blast 04 Girls MSSC Thundercats EPIPHANY LUTHERAN - 1
4943 Elite 2 U-15 B 5/9/2018 6:30:00 PM Ohio Celtic Alliance 03 White Warrio03 White WARRIOR COMPLEX - 10
4944 Elite 2 U-11 G 5/9/2018 6:30:00 PM CUSA Crew SC U11G Gold FC United G07 Red WARRIOR COMPLEX - 18
2967 Premier 2 U-16 G 5/9/2018 6:30:00 PM Club X Cosmos Metro FC 02/03 white EAKLE PARK - 5
4153 Elite 1 U-19 G 5/9/2018 6:30:00 PM Butler United G99 Purple Central Ohio Elite U19 WARRIOR COMPLEX - 9
3920 Premier 1 U-11 B 5/9/2018 6:30:00 PM CUSA Crew SC U11B Gold Total Ginga Academy 07 VOA - need
2072 Challenge 1 U-12 B 5/9/2018 7:15:00 PM Harlequins NWC Alliance 06 White ANKENEY - 32
1987 Elite 2 U-13 G 5/9/2018 7:30:00 PM Kolping SC Black G05 Metro FC 05 Rapids NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 11A
2815 Premier 3 U-17 G 5/10/2018 6:30:00 PM Dayton Dutch Lions FC G01 Ohio Galaxies FC 01 Red DOC STADIUM -
3846 Premier 3 U-12 B 5/10/2018 6:30:00 PM Oakwood United Gold Sycamore Premier B06GD OLD RIVER - #2
3010 State U-14 B 5/10/2018 6:30:00 PM Santos Arsenal Star SC Tempest ENON - 1
4326 Elite 1 U-12 G 5/10/2018 6:30:00 PM Metro FC GU12 Rapids NWC Alliance 06 Girls Black PAP - 2
2242 Elite 1 U-17 G 5/10/2018 6:30:00 PM Metro FC Girls 01 Rapids WCSA Premier Ankeney - 3
3764 Premier 2 U-11 G 5/10/2018 6:30:00 PM NWC Alliance 07 White Ohio United FC Zimmers PAP - 6
2243 State U-14 G 5/10/2018 6:30:00 PM Lady Warrior 04 White WCSA 2004G Premier ANKENEY - 6
2098 Elite 1 U-12 G 5/10/2018 6:30:00 PM BSA Celtic Blue 06G Impact GFC 06 Blue Middletown Smith - 9b
2244 Elite 1 U-16 B 5/10/2018 7:00:00 PM CU Chelsea Freedom 02 Boys ANKENEY - 5
2958 Premier 2 U-16 G 5/10/2018 7:00:00 PM Club X Cosmos WCSA 2002G Red DOUG ADAMS - turf
2464 Elite 1 U-18 B 5/10/2018 7:45:00 PM Ohio Galaxies FC 00 - Loisy Ohio Galaxies FC 00 Red ATHLETES IN ACTION - 3
4305 Challenge 3 U-13 G 5/11/2018 5:30:00 PM Metro FC 05 White Oakwood United Old River - 7
2465 State U-17 G 5/11/2018 6:00:00 PM Ohio Galaxies FC 01 Black Passion FC U17G Elite White ATHLETES IN ACTION - 1
2466 Elite 2 U-18 B 5/11/2018 6:00:00 PM CWSC Tigers 00B Santos Argentina ATHLETES IN ACTION - 2
2467 Elite 2 U-14 B 5/11/2018 6:00:00 PM Club X Attack OCA 04 Black ATHLETES IN ACTION - 3
3892 Premier 2 U-17 G 5/11/2018 6:30:00 PM CUSM Brazil Metro 2001 Girls White MIDDLETOWN SMITH - 11A
4973 Challenge 1 U-14 G 5/11/2018 6:30:00 PM Metro FC 04 White girls Ohio Fusion SC 04 Girls WASHINGTON MILL - 2
3011 Elite 2 U-11 B 5/11/2018 6:30:00 PM CUP 07/08 Jr Pre-DA North OP Black ENON - 2
2246 Elite 2 U-11 B 5/11/2018 6:30:00 PM Barcelona United Elite 07B OESA 2007B Academy Ankeney - 32
2773 Elite 2 U-11 G 5/11/2018 6:30:00 PM Club Ohio Dayton 07G Green Lakota FC G07 Red Dayton SC - 4
5101 Challenge 1 U-15 G 5/11/2018 6:30:00 PM CUSA Crew SC U15G Gold SouthStars SC SparX Ankeney - 5
2245 Elite 2 U-13 G 5/11/2018 6:30:00 PM Lady Knights SC 05 Metro FC 05 Rapids Ankeney - 6
4093 Premier 1 U-12 G 5/11/2018 6:30:00 PM Barcelona United Pre-Academy 06G WCSA 2006G Premier NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 9A
4024 Elite 1 U-11 B 5/11/2018 6:30:00 PM Club Ohio Dayton 2007B Green Columbus United 07 NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 9B
4273 Challenge 2 U-13 G 5/11/2018 7:00:00 PM COE U13 Blue CUSA Crew SC U13G Gold Massie Creek - 11A
2937 Premier 2 U-14 G 5/11/2018 7:00:00 PM CUSE G04 Arsenal Pride SC 04G Massie Creek - 11B
1963 Elite 2 U-17 G 5/11/2018 7:00:00 PM Alliance Cincinnati Elite Blue FC614 Orange Ankeney - 3
2914 Premier 1 U-13 B 5/11/2018 7:00:00 PM Club X Galaxy WCSA 2005B Elite DOUG ADAMS - turf
2468 Premier 1 U-16 B 5/11/2018 7:45:00 PM Ohio Fusion SC 02 Boys I TVSA Santos Brazil FC ATHLETES IN ACTION - 1
2469 State U-16 G 5/11/2018 7:45:00 PM Barcelona United Academy 02G KH Running Thunder Nehus Select ATHLETES IN ACTION - 2
2901 State U-19 G 5/11/2018 7:45:00 PM CLUB OHIO CINCINNATI 99G Club X Blazers White ATHLETES IN ACTION - 3
2470 Premier 3 U-14 G 5/12/2018 9:00:00 AM CU Lak/Mon 2004 Academy 1 SP U14 Girls Blue ATHLETES IN ACTION - 1
3246 Elite 1 U-16 G 5/12/2018 9:00:00 AM Cincinnati United Valencia KH G02 Select Lightning ATHLETES IN ACTION - 2
2478 State U-18 B 5/12/2018 9:00:00 AM Cincinnati United Revolution Ohio Galaxies FC 00 - Smerk ATHLETES IN ACTION - 3
2837 Elite 1 U-18 B 5/12/2018 9:00:00 AM Dayton Dutch Lions FC B00 Orange Pride SC 00 Elite DOC STADIUM - Turf
2049 Elite 1 U-15 B 5/12/2018 9:00:00 AM CUSE ELITE BOYS 03 REVOLUTION 03B Red DOUG ADAMS - Turf
4238 Premier 1 U-18 G 5/12/2018 9:00:00 AM Butler United G00 White COE U18 Blue NORTHMONT HS - Turf
4327 Elite 2 U-11 B 5/12/2018 10:30:00 AM NWC Alliance 07 Black OESA 2007B Academy PAP - 2
2247 Elite 1 U-12 G 5/12/2018 10:45:00 AM BSA Celtic Blue 06G Metro FC GU12 Rapids ANKENEY - 1
3012 Premier 2 U-13 G 5/12/2018 10:45:00 AM Columbus United 05 Girls B TFA Gold Enon - 1
2471 Premier 1 U-16 B 5/12/2018 10:45:00 AM CUSE B02 Arsenal TVSA Santos Brazil FC ATHLETES IN ACTION - 1
3893 Elite 2 U-13 G 5/12/2018 10:45:00 AM FOSC G05 ELITE Lady Knights SC 05 Middletown Smith - 11A
3380 Premier 1 U-14 B 5/12/2018 10:45:00 AM CCFC BU14 CULM 04B Elite 1 MASSIE CREEK - 11A
3381 Premier 2 U-16 G 5/12/2018 10:45:00 AM Metro FC 02/03 white Pride SC 02G Elite MASSIE CREEK - 11A
4094 Premier 1 U-14 G 5/12/2018 10:45:00 AM CWSC United Red 04 SP Soccer Academy U14/15 Girls Blue NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 11B
2251 Elite 1 U-13 G 5/12/2018 10:45:00 AM Elite FC U13 Girls Blue Ohio Celtic Alliance 05 Black ANKENEY - 14
2472 Premier 2 U-16 B 5/12/2018 10:45:00 AM FC Tippecanoe TNT FCFC 02 Boys ATHLETES IN ACTION - 2
2248 Elite 2 U-15 G 5/12/2018 10:45:00 AM CE Black 03 TempesT FC Pence ANKENEY - 2
3013 Elite 2 U-12 G 5/12/2018 10:45:00 AM Pride SC 06G Black TempesT FIRE ENON - 2
5137 Challenge 3 U-13 G 5/12/2018 10:45:00 AM Oakwood United Ohio United FC Klash ATHLETES IN ACTION - 3
3014 Premier 2 U-16 B 5/12/2018 10:45:00 AM CU Liverpool Worthington United 94 02/03 Red ENON - 3
3795 Elite 2 U-11 B 5/12/2018 10:45:00 AM FOSC B07 Elite OP Black Ankeney - 30
2249 Premier 2 U-17 G 5/12/2018 10:45:00 AM Butler United 01 Purple CCFC GU17 Blue ANKENEY - 4
2250 Elite 1 U-13 B 5/12/2018 10:45:00 AM CUP 05 Silver FC Tippecanoe United 05 ANKENEY - 6
3382 Elite 1 U-12 G 5/12/2018 10:45:00 AM Northwest FC 2006G Orange TFA Premiere MASSIE CREEK - 9A
4095 Elite 1 U-12 G 5/12/2018 10:45:00 AM DSSC Lady Knights U12 Impact GFC 06 Blue NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 9A
3894 Premier 2 U-11 B 5/12/2018 10:45:00 AM KHA 07 Grey OP White MIDDLETOWN SMITH - 9B
4239 Premier 3 U-14 B 5/12/2018 10:45:00 AM Barcelona United Pre-Academy 04B Butler United 04 NORTHMONT HS - Turf
2915 Premier 2 U-16 G 5/12/2018 10:45:00 AM CE Scioto Thunder 02G Club X Cosmos DOUG ADAMS - turf
2838 Premier 2 U-14 B 5/12/2018 11:00:00 AM Dayton Dutch Lions FC 04 Oakwood United 04 Gold DOC STADIUM - Turf
3015 Premier 1 U-13 G 5/12/2018 12:30:00 PM CWSC ADADEMY RED 05 Legend SC U13 Girls Blue ENON - 1
2473 State U-16 G 5/12/2018 12:30:00 PM KH Running Thunder Nehus Select SouthStars Team Viking ATHLETES IN ACTION - 1
3383 Premier 2 U-13 G 5/12/2018 12:30:00 PM Pride SC 05G Southwest SC Gold Massie Creek - 11A
4096 State U-13 G 5/12/2018 12:30:00 PM Columbus United 05 Girls A TempesT HeaT NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 11A
3895 Challenge 2 U-14 G 5/12/2018 12:30:00 PM Boro Blast 04 Girls Ohio United FC G04 MIDDLETOWN SMITH - 11A
4097 Elite 1 U-14 G 5/12/2018 12:30:00 PM FC42 GIRLS 04 ACADEMY Tempest FC Shockers NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 11B
2254 Premier 1 U-16 G 5/12/2018 12:30:00 PM Cincinnati United Lakota Lightning Freedom 02 Red MASSIE CREEK - 11b
3896 Elite 2 U-16 G 5/12/2018 12:30:00 PM CWSC Impact Metro FC North MIDDLETOWN SMITH - 11B
4098 Elite 1 U-15 G 5/12/2018 12:30:00 PM Club Ohio United Green 03G FC United G03 Red NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 11C
2474 Premier 1 U-15 G 5/12/2018 12:30:00 PM FC42 GIRLS 03 ROYAL Lady Warrior 03 White ATHLETES IN ACTION - 2
2252 State U-17 G 5/12/2018 12:30:00 PM Legend GU17 Passion FC U17G Elite White ANKENEY - 2
2475 Premier 1 U-15 G 5/12/2018 12:30:00 PM Ohio Fusion SC 03 Girls TFA Premier ATHLETES IN ACTION - 3
3016 State U-15 B 5/12/2018 12:30:00 PM Blast FC Cinicinnati United Sheffield ENON - 3
5102 Challenge 1 U-15 G 5/12/2018 12:30:00 PM CU Lakota Barcelona Worthington United 94 White G03 Ankeney - 4
4705 Premier 1 U-16 G 5/12/2018 12:30:00 PM Butler U16 Girls Elite TUMFC G02 Green Ankeney - 6
3385 Challenge 1 U-12 B 5/12/2018 12:30:00 PM Crew SC West Gold 2006 Lakota FC B06 Red MASSIE CREEK - 9A
3823 Elite 1 U-11 G 5/12/2018 12:30:00 PM Impact GFC Blue 2007 Mercury G07 MIDDLETOWN SMITH - 9B
2916 Premier 3 U-17 G 5/12/2018 12:30:00 PM Gem City Northwest FC Blue DOUG ADAMS - turf
4240 Elite 2 U-17 B 5/12/2018 12:30:00 PM Metro F.C. White U17 Westerville Impact NORTHMONT HS - Turf
2839 Elite 2 U-18 B 5/12/2018 1:00:00 PM Dayton Dutch Lions FC B00 Blue Santos Argentina DOC STADIUM - Turf
2476 Elite 2 U-18 B 5/12/2018 2:15:00 PM FCFC 00 Boys Metro FC Boys 00 White ATHLETES IN ACTION - 1
3017 State U-13 G 5/12/2018 2:15:00 PM FC United Red G05 Lakota FC G05 Black ENON - 1
4099 Premier 1 U-14 G 5/12/2018 2:15:00 PM CWSC Adrenaline 04 SP Soccer Academy U14/15 Girls Blue NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 11A
3386 Premier 2 U-16 G 5/12/2018 2:15:00 PM Ohio Fusion SC G02 Pride SC 02G Elite MASSIE CREEK - 11A
5122 Challenge 1 U-15 G 5/12/2018 2:15:00 PM Ohio United SA Girls 03 SouthStars SC SparX NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 11B
3897 Premier 3 U-13 B 5/12/2018 2:15:00 PM Crew SC West Gold 2005 OESA 2005B Academy MIDDLETOWN SMITH - 11B
3018 State U-11 G 5/12/2018 2:15:00 PM Cincinnati West Academy Red 07 Columbus United U11A Girls Enon - 2
4449 Premier 1 U-17 B 5/12/2018 2:15:00 PM FC42 BOYS 01 ROYAL Passion FC U17 Boys ANKENEY - 2
2477 Elite 1 U-17 G 5/12/2018 2:15:00 PM FC Tippecanoe Arsenal 01 MC Odyssey Girls U-17 ATHLETES IN ACTION - 2
3019 Elite 2 U-15 G 5/12/2018 2:15:00 PM CE Black 03 CUSE 03 ELITE ENON - 3
2255 Elite 2 U-15 G 5/12/2018 2:15:00 PM PRIDE SC U15G TempesT FC Pence ANKENEY - 3
2259 Elite 1 U-12 G 5/12/2018 2:15:00 PM Metro FC GU12 Rapids Northwest FC 2006G Orange ANKENEY - 32
2256 Elite 1 U-18 B 5/12/2018 2:15:00 PM Ohio Galaxies FC 00 Red Pride SC 00 Elite ANKENEY - 4
5047 Premier 3 U-15 G 5/12/2018 2:15:00 PM CUSE G03 Arsenal FC Tippecanoe 03 United Ankeney - 5
2257 Challenge 2 U-13 G 5/12/2018 2:15:00 PM CE Black 05 Cincy SC ANKENEY - 6
2258 Elite 1 U-13 G 5/12/2018 2:15:00 PM Elite FC U13 Girls Blue OESA 2005G Academy ANKENEY - 7
4037 Challenge 1 U-12 B 5/12/2018 2:15:00 PM Butler United 06 Lakota FC B06 Gray NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 9A
3387 Elite 1 U-12 G 5/12/2018 2:15:00 PM DSSC Lady Knights U12 TFA Premiere MASSIE CREEK - 9A
4945 Challenge 1 U-11 B 5/12/2018 2:15:00 PM CW Academy Elite B07 FC Tippecanoe Thunder 07 MIDDLETOWN SMITH - 9a
4241 Premier 1 U-18 G 5/12/2018 2:15:00 PM Club X Blazers Blue COE U18 Blue NORTHMONT HS - Turf
2917 Premier 1 U-15 B 5/12/2018 2:15:00 PM Gem City B03 Elite WCSA 2003B Elite DOUG ADAMS - turf
5064 Premier 3 U-15 G 5/12/2018 2:30:00 PM LSC 03/04 G Blue Oakwood United Girls U15 Old River - 7
2539 Premier 1 U-16 G 5/12/2018 4:00:00 PM Barcelona United Elite 02G Butler United 02 Extreme NORTHMONT HS -
2479 Premier 1 U-15 G 5/12/2018 4:00:00 PM Lady Warrior 03 White TFA Premier ATHLETES IN ACTION - 1
3020 Premier 1 U-13 G 5/12/2018 4:00:00 PM Alliance Cincinnati Blue GCKA Lady Knights Blue 05 ENON - 1
2260 Elite 1 U-11 G 5/12/2018 4:00:00 PM BSA Celtic 07 Blue Impact GFC Blue 2007 ANKENEY - 1
3335 Premier 1 U-14 B 5/12/2018 4:00:00 PM CCFC BU14 KHA 04 Grey Middletown Smith - 11B
3021 Elite 2 U-12 G 5/12/2018 4:00:00 PM Mercury G06 Pride SC 06G Black ENON - 2
2480 Premier 1 U-15 G 5/12/2018 4:00:00 PM FC42 GIRLS 03 ROYAL Ohio Fusion SC 03 Girls ATHLETES IN ACTION - 2
3022 Elite 2 U-15 G 5/12/2018 4:00:00 PM Blast FC 03G White TempesT FC Lightning G03 ENON - 3
2261 Premier 2 U-17 G 5/12/2018 4:00:00 PM CCFC GU17 Blue WCSA 2001G Red ANKENEY - 3
2481 Elite 1 U-16 G 5/12/2018 4:00:00 PM Cincinnati United Valencia Ohio Galaxies FC 02 Black ATHLETES IN ACTION - 3
2264 Premier 3 U-12 G 5/12/2018 4:00:00 PM Express FC 2006 Girls White Impact GFC 2006 Gray ANKENEY - 32
2262 Elite 1 U-16 B 5/12/2018 4:00:00 PM FC Tippecanoe Freedom Freedom 02 Boys ANKENEY - 5
2263 Premier 3 U-13 G 5/12/2018 4:00:00 PM Freedom 05 Girls TUMFC G05 Green ANKENEY - 7
2482 Elite 2 U-15 B 5/12/2018 5:45:00 PM FC Tippecanoe Allegiance 03 KHA 03 Grey ATHLETES IN ACTION - 1
3023 Elite 2 U-14 G 5/12/2018 5:45:00 PM CLUB OHIO HILLIARD 2004G OESC Sidney G04 ENON - 1
4100 Elite 1 U-15 G 5/12/2018 5:45:00 PM ACE Girls 2003 Blue FC United G03 Red NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 11A
4101 Premier 1 U-14 G 5/12/2018 5:45:00 PM CWSC United Red 04 Freedom 04 Girls NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 11B
3024 Premier 1 U-12 G 5/12/2018 5:45:00 PM Locomotive SC U12G Blue WCSA 2006G Premier ENON - 2
2483 Premier 2 U-16 B 5/12/2018 5:45:00 PM Alliance Cincinnati B02 Black FCFC 02 Boys ATHLETES IN ACTION - 2
2484 Elite 1 U-16 B 5/12/2018 5:45:00 PM Gunners FC B02 Green Ohio Galaxies FC 02 Red ATHLETES IN ACTION - 3
2265 Elite 2 U-15 G 5/12/2018 5:45:00 PM CUSE 03 ELITE PRIDE SC U15G ANKENEY - 3
2266 Elite 2 U-18 B 5/12/2018 5:45:00 PM CWSC Tigers 00B REVOLUTION 00B RED Ankeney - 5
2253 Challenge 2 U-13 G 5/12/2018 5:45:00 PM CE Black 05 CU Syc/Mas Burnley F.C. ANKENEY - 7
4102 Elite 2 U-12 G 5/12/2018 5:45:00 PM Express FC 2006 Girls Blue OESA 2006G Gold NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 9A
2919 Premier 1 U-13 B 5/12/2018 5:45:00 PM Club X Galaxy GCKA Blue Knights DOUG ADAMS - turf
4242 Elite 2 U-17 B 5/12/2018 5:45:00 PM CWSC Academy Elite Westerville Impact NORTHMONT HS - Turf
4243 State U-16 G 5/13/2018 9:00:00 AM FC United G02 Red SouthStars Team Viking NORTHMONT HS - Turf
3390 Elite 2 U-14 B 5/13/2018 10:45:00 AM CWSC Academy Elite 04B Worthington United 94 U14 Navy MASSIE CREEK - 11A
4103 Premier 2 U-13 B 5/13/2018 10:45:00 AM Santos Madrid U12 TFA Premier BU13 NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 11A
5080 Premier 2 U-15 G 5/13/2018 10:45:00 AM Cincinnati West United White 03 Crew SC Elite II 2003 ANKENEY - 2
2268 State U-13 G 5/13/2018 10:45:00 AM OP Green Swoosh TempesT HeaT ANKENEY - 6
4244 Premier 3 U-14 B 5/13/2018 10:45:00 AM Butler United 04 OP Black NORTHMONT HS - Turf
4306 Premier 1 U-17 G 5/13/2018 10:45:00 AM Butler United G01 White Oakwood United SC G01 LANE STADIUM - Turf
4974 Premier 3 U-13 B 5/13/2018 12:00:00 PM Alliance Cincinnati Elite Blue B05 Ohio Fusion SC B05 WASHINGTON MILL - 1
2485 Elite 1 U-13 G 5/13/2018 12:30:00 PM CLUB OHIO 2005G GREEN 2 CUP North III GU13 ATHLETES IN ACTION - 1
3025 State U-13 B 5/13/2018 12:30:00 PM OESA 2005B ECNL OP Green ENON - 1
2271 Elite 1 U-15 B 5/13/2018 12:30:00 PM OP Black Ohio Celtic Alliance 03 Green ANKENEY - 14
2486 Premier 1 U-13 G 5/13/2018 12:30:00 PM Legend SC U13 Girls Blue STAR Explosion ATHLETES IN ACTION - 2
2269 Premier 1 U-15 G 5/13/2018 12:30:00 PM FC42 GIRLS 03 ROYAL TFA Premier Ankeney - 2
2487 Challenge 1 U-13 G 5/13/2018 12:30:00 PM CWSC 05 RED DRAGONS Ohio Celtic Alliance 05 Green ATHLETES IN ACTION - 3
3026 Elite 1 U-15 G 5/13/2018 12:30:00 PM Cincinnati West United Red 03 CLUB OHIO 2003G GREEN 2 Enon - 3
2270 Challenge 1 U-14 G 5/13/2018 12:30:00 PM CWSC G04 Flames Metro FC 04 White girls ANKENEY - 6
2920 Premier 1 U-13 B 5/13/2018 12:30:00 PM Club X Galaxy CU B05 North Elite II DOUG ADAMS - turf
4282 Premier 2 U-15 B 5/13/2018 12:30:00 PM CE Gold 03B Oakwood United 2003 Gold Lane Stadium - Turf
4946 Premier 3 U-13 G 5/13/2018 12:30:00 PM Lakota FC G05 Red OP Green UA NORTHMONT HS - turf
2841 Premier 2 U-16 B 5/13/2018 1:00:00 PM Crew SC HS Gold 2002 Dayton Dutch Lions FC B02 Blue DOC STADIUM - Turf
3051 Challenge 2 U-14 G 5/13/2018 1:30:00 PM Boro Blast 04 Girls Butler United U14 Girls EPIPHANY LUTHERAN - 1
2488 Elite 2 U-16 B 5/13/2018 2:15:00 PM CE Black02 TFA Premier B02 ATHLETES IN ACTION - 1
3027 Premier 3 U-15 B 5/13/2018 2:15:00 PM CULM Boys 2003 Vandalia Vipers ENON - 1
4104 State U-13 G 5/13/2018 2:15:00 PM FC United Red G05 OP Green Swoosh NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 11A
3391 Elite 1 U-13 B 5/13/2018 2:15:00 PM CUP 05 Silver Worthington United 94 05B Navy MASSIE CREEK - 11A
4105 Premier 2 U-13 B 5/13/2018 2:15:00 PM Santos Madrid U12 STAR Hawks NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 11B
2276 Elite 2 U-14 B 5/13/2018 2:15:00 PM Metro FC White OCA 04 Black ANKENEY - 14
2489 Challenge 1 U-14 G 5/13/2018 2:15:00 PM TFA Premier 04 Westerville United FC ATHLETES IN ACTION - 2
2272 State U-18 G 5/13/2018 2:15:00 PM CLUB OHIO 00G GREEN CUSA Crew SC U18G NPL ANKENEY - 2
2273 Premier 2 U-17 G 5/13/2018 2:15:00 PM Butler United 01 Purple CUSM Brazil ANKENEY - 3
2569 Elite 1 U-16 G 5/13/2018 2:15:00 PM Cincinnati United Valencia CLUB OHIO 02G GREEN 2 ATHLETES IN ACTION - 3
5081 Premier 2 U-15 G 5/13/2018 2:15:00 PM Crew SC Elite II 2003 CWSC Sharks 03 ANKENEY - 4
2274 Elite 2 U-16 G 5/13/2018 2:15:00 PM KHA Blue 02 Metro FC North ANKENEY - 5
2275 Premier 1 U-13 B 5/13/2018 2:15:00 PM Kolping Crush Santos FC Manchester United ANKENEY - 6
3329 Premier 1 U-11 G 5/13/2018 2:15:00 PM CE Red 07 FC Tippecanoe Elite 07 White NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 9A
3147 Premier 2 U-14 B 5/13/2018 2:15:00 PM CWSC Academy Red 04B Oakwood United 04 Gold LANE STADIUM - Turf
4246 Elite 1 U-19 G 5/13/2018 2:15:00 PM Lady Warrior 99 White Miami West Fury NORTHMONT HS - Turf
2840 Premier 3 U-17 G 5/13/2018 3:00:00 PM Dayton Dutch Lions FC G01 Gem City DOC STADIUM - TURF
2490 Premier 1 U-16 B 5/13/2018 4:00:00 PM CLUB OHIO 02B BLACK Ohio Fusion SC 02 Boys I ATHLETES IN ACTION - 1
5109 Challenge 1 U-15 G 5/13/2018 4:00:00 PM CLUB OHIO 03G BLACK Ohio United SA Girls 03 ENON - 1
4106 Elite 2 U-14 G 5/13/2018 4:00:00 PM NKSA Surge OESC Sidney G04 NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 11B
2280 Elite 1 U-13 G 5/13/2018 4:00:00 PM CUP North III GU13 Ohio Celtic Alliance 05 Black ANKENEY - 14
2491 Elite 1 U-14 B 5/13/2018 4:00:00 PM Columbus United 04 A Boys OESA 2004B ECNL ATHLETES IN ACTION - 2
3028 Elite 2 U-11 G 5/13/2018 4:00:00 PM Club Ohio Dayton 07G Green Pride SC 07G Premier ENON - 2
2621 State U-14 B 5/13/2018 4:00:00 PM KHA 04 Blue Lakota FC B04 Black Premier Panna ATHLETES IN ACTION - 3
2277 Elite 1 U-16 B 5/13/2018 4:00:00 PM CU Chelsea Worthington United 94 Boys 02 white ANKENEY - 3
2278 Elite 1 U-15 B 5/13/2018 4:00:00 PM CUP 03 Silver OP Black ANKENEY - 5
2279 Premier 2 U-14 G 5/13/2018 4:00:00 PM Alliance Cincinnati Elite Blue Pride SC 04G ANKENEY - 7
4247 Elite 2 U-16 B 5/13/2018 4:00:00 PM Legend SC Star Wildcats NORTHMONT HS - Turf
5054 Premier 3 U-15 G 5/13/2018 4:30:00 PM FC Tippecanoe 03 United Oakwood United Girls U15 Lane Stadium - TURF
2492 Challenge 1 U-14 G 5/13/2018 5:45:00 PM CWSC G04 Flames Westerville United FC ATHLETES IN ACTION - 1
3029 Premier 3 U-15 B 5/13/2018 5:45:00 PM Middletown Velocity Vandalia Vipers ENON - 1
3392 Elite 2 U-14 G 5/13/2018 5:45:00 PM CLUB OHIO HILLIARD 2004G WCSA Premier 2 MASSIE CREEK - 11A
2282 Elite 2 U-14 B 5/13/2018 5:45:00 PM Total Ginga Academy 04 OCA 04 Black ANKENEY - 14
4947 Elite 2 U-12 G 5/13/2018 5:45:00 PM Express FC 2006 Girls Blue Mercury G06 WARRIOR COMPLEX - 18
2493 Elite 1 U-16 B 5/13/2018 5:45:00 PM FC Tippecanoe Freedom Ohio Galaxies FC 02 Red ATHLETES IN ACTION - 2
2494 Premier 3 U-13 G 5/13/2018 5:45:00 PM CUSA Crew SC U12G Gold OP Green UA ATHLETES IN ACTION - 3
2283 Premier 3 U-12 G 5/13/2018 5:45:00 PM CLUB OHIO 2006G BLACK Ohio Fusion SC 06 Girls ANKENEY - 30
2281 Elite 1 U-14 B 5/13/2018 5:45:00 PM CLUB OHIO 2004B GREEN 2 CU SYC-MA 04 Elite 1 ANKENEY - 5
4248 State U-14 G 5/13/2018 5:45:00 PM Lady Warrior 04 White OESA 2004G Academy NORTHMONT HS - Turf
2921 Elite 1 U-16 B 5/13/2018 5:45:00 PM Freedom 02 Boys KHA 02 Blue DOUG ADAMS - turf
2495 Premier 3 U-13 G 5/14/2018 6:00:00 PM CUSA Crew SC U12G Gold FC Tippecanoe Storm 05 ATHLETES IN ACTION - 3
4948 Premier 1 U-13 G 5/14/2018 6:30:00 PM STAR Explosion TSC Lady Trojans 05 WARRIOR COMPLEX - 9
3903 Elite 2 U-12 G 5/14/2018 6:30:00 PM Mercury G06 Urbana SC U12 MIDDLETOWN SMITH - 9A
2496 State U-16 G 5/14/2018 7:45:00 PM Barcelona United Academy 02G FC United G02 Red ATHLETES IN ACTION - 3
4950 Premier 2 U-13 B 5/15/2018 6:30:00 PM FC Tippecanoe Hurricanes Southwest SC 05 Gold WARRIOR COMPLEX - 10
3393 State U-14 B 5/15/2018 6:30:00 PM KHA 04 Blue Santos Arsenal MASSIE CREEK - 11A
3904 Challenge 2 U-13 G 5/15/2018 6:30:00 PM FOSC G05 Premier SouthStars SC Lightning Middletown Smith - 11A
2203 Premier 3 U-17 G 5/15/2018 6:30:00 PM Gem City Ohio Galaxies FC 01 Red ANKENEY - 7
3905 Premier 2 U-12 B 5/15/2018 6:30:00 PM Alliance Blue 06 BSA Celtic 06 Red MIDDLETOWN SMITH - 9A
4265 Elite 2 U-15 B 5/16/2018 6:00:00 PM Crew HS Gold 2003 Ohio Celtic Alliance 03 White ATHLETES IN ACTION - 3
4951 Elite 2 U-15 B 5/16/2018 6:00:00 PM FC Tippecanoe Allegiance 03 Warrio03 White WARRIOR COMPLEX - 9
4328 Challenge 3 U-13 G 5/16/2018 6:15:00 PM Boro Blast G05 Ohio Fusion SC 05 Girls PAP - 1
4952 Elite 1 U-19 G 5/16/2018 6:30:00 PM Butler United G99 Purple Lady Warrior 99 White WARRIOR COMPLEX - 10
4953 Premier 1 U-18 G 5/16/2018 6:30:00 PM Club X Blazers Blue Lady Warriors 00 WARRIOR COMPLEX - 11
4107 Premier 3 U-17 G 5/16/2018 6:30:00 PM Gem City MCFC G02 NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 11A
5096 Premier 2 U-15 G 5/16/2018 6:30:00 PM CWSC Sharks 03 Southwest SC Gold Academy II Middletown Smith - 11A
2284 Elite 1 U-19 B 5/16/2018 6:30:00 PM Gem City B99 Mustangs Miami County FC Scorpions ANKENEY - 2
4307 Premier 3 U-12 B 5/16/2018 6:30:00 PM Oakwood United Gold TFA Premier U12 OLD RIVER - TBD
2922 Elite 2 U-14 B 5/17/2018 5:45:00 PM Club X Attack Metro FC White DOUG ADAMS - turf
3030 Elite 1 U-14 B 5/17/2018 6:30:00 PM CLUB OHIO 2004B GREEN 2 OESA 2004B ECNL ENON - 1
2285 State U-14 G 5/17/2018 6:30:00 PM Lakota FC G04 Premier Black Metro FC 04 Rapids ANKENEY - 3
2711 Challenge 3 U-13 G 5/17/2018 6:30:00 PM Loveland Storm FC G05 Orange Metro FC 05 White ANKENEY - 5
4329 Elite 1 U-11 G 5/17/2018 6:30:00 PM Metro FC Rapids 07 Girls NWC Alliance 07 Black PAP - 6
2842 State U-17 B 5/17/2018 6:45:00 PM CLUB OHIO 01B GREEN 2 Metro Rapids 2 DOC STADIUM - Turf
2286 Premier 1 U-12 G 5/18/2018 6:15:00 PM Butler United U12 Girls Purple Columbus East FC 2006 ANKENEY - 32
4108 Premier 1 U-14 G 5/18/2018 6:30:00 PM CUSA Crew SC U14G Gold FC United G04 Red NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 11B
3908 Elite 2 U-13 G 5/18/2018 6:30:00 PM CU LM 2005 Arsenal Metro FC 05 Rapids Middletown Smith - 11B
3031 State U-11 G 5/18/2018 6:30:00 PM Columbus United U11A Girls TFA Elite 2007G Enon - 2
5123 Challenge 1 U-15 G 5/18/2018 6:30:00 PM CLUB OHIO 03G BLACK CUSA Crew SC U15G Gold OAK GROVE - 51
2497 State U-16 G 5/18/2018 7:45:00 PM Barcelona United Academy 02G SouthStars Team Viking ATHLETES IN ACTION - 2
4245 Premier 1 U-16 G 5/19/2018 2:15:00 AM Butler United 02 Extreme Freedom 02 Red NORTHMONT HS -
3910 Elite 2 U-17 B 5/19/2018 9:00:00 AM CU Syc Mason Gremio B01 MSSC Magic Middletown Smith - 11B
4109 Premier 2 U-11 B 5/19/2018 9:00:00 AM CE Red II 07B Warrior 07 White NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 9A
4330 Premier 2 U-11 G 5/19/2018 10:00:00 AM NWC Alliance 07 White Sycamore Premier G07 PAP - 2
2498 Premier 2 U-13 G 5/19/2018 10:45:00 AM WCSA 2005G Premier Westerville United U13 G05 ATHLETES IN ACTION - 1
3394 Elite 1 U-14 G 5/19/2018 10:45:00 AM CUP Silver 04 FC42 GIRLS 04 ACADEMY MASSIE CREEK - 11A
3395 Elite 2 U-14 G 5/19/2018 10:45:00 AM Northwest FC Orange TUMFC G04 Green MASSIE CREEK - 11A
2499 Elite 1 U-13 B 5/19/2018 10:45:00 AM FC Tippecanoe United 05 Lakota FC B05 Black Premier ATHLETES IN ACTION - 2
3032 Elite 2 U-12 B 5/19/2018 10:45:00 AM CLUB OHIO HILLIARD 2006B Elite FC U12 Blue ENON - 2
3033 Elite 2 U-15 G 5/19/2018 10:45:00 AM Blast FC 03G White Southwest SC Gold Academy ENON - 3
2500 State U-15 B 5/19/2018 10:45:00 AM Lakota FC B03 Black Santos Barcelona ATHLETES IN ACTION - 3
4954 Premier 3 U-13 B 5/19/2018 10:45:00 AM Cincy SC Warrior 05 White WARRIOR COMPLEX - 9
4110 State U-12 G 5/19/2018 10:45:00 AM Columbus United 06 Girls A CWSC Academy Elite 06 NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 9B
2843 Premier 3 U-17 G 5/19/2018 11:00:00 AM Dayton Dutch Lions FC G01 Northwest FC Blue DOC STADIUM - Turf
2501 Elite 1 U-16 G 5/19/2018 12:30:00 PM Cincinnati United Valencia Locker Elite U16 Blue ATHLETES IN ACTION - 1
3034 Premier 2 U-13 G 5/19/2018 12:30:00 PM SP U13 Girls Blue TFA Gold Enon - 1
4955 Premier 2 U-13 B 5/19/2018 12:30:00 PM FC Tippecanoe Hurricanes Santos Madrid U12 WARRIOR COMPLEX - 10
3911 Challenge 2 U-14 G 5/19/2018 12:30:00 PM Metro-Miami West G04 MSSC Thundercats MIDDLETOWN SMITH - 11A
3912 Challenge 2 U-14 G 5/19/2018 12:30:00 PM British Elite Saints Greene County Cosmos 04 MIDDLETOWN SMITH - 11B
4956 Elite 1 U-11 B 5/19/2018 12:30:00 PM CLUB OHIO 2007B CHELSEA KHA 07 Red WARRIOR COMPLEX - 19
3035 Premier 3 U-11 B 5/19/2018 12:30:00 PM BSA Celtic 07 red CLUB OHIO HILLIARD 2007B ENON - 2
2502 Elite 2 U-15 B 5/19/2018 12:30:00 PM Ohio Celtic Alliance 03 White Star SC Lions ATHLETES IN ACTION - 2
2287 Premier 2 U-17 B 5/19/2018 12:30:00 PM Cincinnati West SC Force 01 Zanesville Arsenal S C ANKENEY - 2
2503 Premier 2 U-14 G 5/19/2018 12:30:00 PM NKSA Storm Pride SC 04G ATHLETES IN ACTION - 3
4111 State U-12 G 5/19/2018 12:30:00 PM Classics Eagles Red 06 G FOSC G06 Elite NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 9A
3396 Elite 1 U-12 G 5/19/2018 12:30:00 PM DSSC Lady Knights U12 NWC Alliance 06 Girls Black MASSIE CREEK - 9A
4331 Premier 2 U-11 G 5/19/2018 1:30:00 PM NWC Alliance 07 White TempesT Fusion PAP - 2
2504 State U-16 G 5/19/2018 2:15:00 PM KH Running Thunder Nehus Select Locker Elite U16 Maroon ATHLETES IN ACTION - 1
3398 Elite 2 U-14 G 5/19/2018 2:15:00 PM NKSA Surge Northwest FC Orange MASSIE CREEK - 11A
3397 Challenge 2 U-13 G 5/19/2018 2:15:00 PM CE Black 05 FOSC G05 Premier Massie Creek - 11A
2291 Premier 1 U-13 B 5/19/2018 2:15:00 PM GCKA Blue Knights OCA 05 Green ANKENEY - 14
4957 Premier 2 U-11 B 5/19/2018 2:15:00 PM CE Red II 07B WCSA 2007B Premier WARRIOR COMPLEX - 18
4958 Premier 2 U-11 G 5/19/2018 2:15:00 PM British Elite Swans Club Ohio 2007G Fury WARRIOR COMPLEX - 19
2505 Premier 2 U-16 B 5/19/2018 2:15:00 PM Cincy SC Worthington United 94 02/03 Red ATHLETES IN ACTION - 2
2506 Premier 1 U-16 B 5/19/2018 2:15:00 PM Ohio Galaxies FC 02 White TVSA Santos Brazil FC ATHLETES IN ACTION - 3
2288 Elite 2 U-18 B 5/19/2018 2:15:00 PM CWSC Tigers 00B NASA xtabi 18U Ankeney - 4
2289 Elite 2 U-18 B 5/19/2018 2:15:00 PM FCFC 00 Boys TUMFC B00 GREEN Ankeney - 5
2290 Premier 3 U-13 B 5/19/2018 2:15:00 PM Crew SC West Gold 2005 CUSM 05B Elite 3 ANKENEY - 7
3913 Elite 2 U-12 G 5/19/2018 2:15:00 PM CUSM U12 Girls Elite 1 OESA 2006G Gold MIDDLETOWN SMITH - 9A
4113 Elite 1 U-11 B 5/19/2018 2:15:00 PM Club Ohio Dayton 2007B Green Galacticos B07 NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 9A
4114 Elite 2 U-12 B 5/19/2018 2:15:00 PM Columbus East FC KHA 06 Grey NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 9B
3909 Challenge 1 U-14 B 5/19/2018 4:00:00 PM British Elite Red Devils Metro FC Blue B04 MIDDLETOWN SMITH -
2507 Elite 1 U-16 G 5/19/2018 4:00:00 PM Cincinnati United Valencia CE Black 02G ATHLETES IN ACTION - 1
2508 Premier 2 U-15 B 5/19/2018 4:00:00 PM British Elite Hammers CE Gold 03B ATHLETES IN ACTION - 2
4051 Elite 1 U-19 B 5/19/2018 4:00:00 PM Cincy SC Gem City B99 Mustangs ATHLETES IN ACTION - 3
2292 Premier 2 U-12 G 5/19/2018 4:00:00 PM CLUB OHIO 2006G GREEN 2 OESC Sidney G06 ANKENEY - 30
2844 Premier 3 U-17 G 5/19/2018 4:00:00 PM Dayton Dutch Lions FC G01 SP Soccer Academy U17 Girls Blue DOC STADIUM - Turf
4936 Premier 3 U-13 G 5/19/2018 5:45:00 PM Freedom 05 Girls Lakota FC G05 Red Warrior - #9
3036 Premier 2 U-13 G 5/19/2018 5:45:00 PM Express FC 2005 Girls Blue Southwest SC Gold Enon - 1
2318 Premier 3 U-15 B 5/19/2018 5:45:00 PM Ohio Fusion SC 03 Boys Vandalia Vipers ATHLETES IN ACTION - 1
4115 Premier 2 U-11 B 5/19/2018 5:45:00 PM Warrior 07 White WCSA 2007B Premier NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 9A
4250 Elite 1 U-16 B 5/19/2018 5:45:00 PM CU Chelsea Gunners FC B02 Green NORTHMONT HS - Turf
3037 Premier 2 U-13 G 5/20/2018 9:00:00 AM SP U13 Girls Blue WCSA 2005G Premier Enon - 1
4116 Challenge 1 U-14 G 5/20/2018 9:00:00 AM Metro FC 04 White girls NKSA FIre NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 11A
3003 Premier 2 U-13 G 5/20/2018 9:00:00 AM Southwest SC Gold Westerville United U13 G05 EAKLE PARK - 5
4117 Premier 2 U-13 B 5/20/2018 10:45:00 AM CWSC Academy Red 05 Santos Madrid U12 NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 11A
3038 Elite 2 U-11 G 5/20/2018 10:45:00 AM Pride SC 07G Premier FOSC G07 Elite ENON - 2
2293 Elite 2 U-17 B 5/20/2018 10:45:00 AM CU Syc Mason Gremio B01 Gunners FC U17 Green ANKENEY - 2
2295 Elite 1 U-11 B 5/20/2018 10:45:00 AM Columbus United 07 TFA 2007 Boys Elite ANKENEY - 30
2294 Premier 1 U-15 B 5/20/2018 10:45:00 AM Metro FC B03 HS Rapids WCSA 2003B Elite ANKENEY - 4
2303 Premier 2 U-14 B 5/20/2018 10:45:00 AM Crew SC East Gold 2004 TUMFC B04 Green ANKENEY - 6
4118 Premier 1 U-11 G 5/20/2018 10:45:00 AM CU Arsenal Elite FC 2007 Girls Blue NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 9A
4119 State U-12 B 5/20/2018 10:45:00 AM CLUB OHIO 06B GREEN 1 TFA Elite 2006 NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 9B
4332 Premier 3 U-12 G 5/20/2018 12:00:00 PM NWC Alliance 06 Girls White STAR SC Bolton Wanderers PAP - 2
3039 Premier 2 U-13 G 5/20/2018 12:30:00 PM Southwest SC Gold SP U13 Girls Blue Enon - 1
2451 Premier 1 U-13 G 5/20/2018 12:30:00 PM Alliance Cincinnati Blue Legend SC U13 Girls Blue ATHLETES IN ACTION - 1
4121 Challenge 1 U-14 G 5/20/2018 12:30:00 PM NKSA FIre Westerville United FC NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 11B
2509 State U-14 B 5/20/2018 12:30:00 PM Columbus East FC Team 2 Lakota FC B04 Black Premier Panna ATHLETES IN ACTION - 2
3040 Elite 2 U-12 G 5/20/2018 12:30:00 PM OESA 2006G Gold Pride SC 06G Black ENON - 2
2296 State U-19 G 5/20/2018 12:30:00 PM CU Arsenal Santos U19G Brazil ANKENEY - 2
2299 Premier 2 U-12 G 5/20/2018 12:30:00 PM KHA Grey 06 OESC Sidney G06 ANKENEY - 30
2297 Elite 2 U-15 B 5/20/2018 12:30:00 PM FC Tippecanoe Allegiance 03 Star SC Lions ANKENEY - 4
2298 Premier 2 U-14 G 5/20/2018 12:30:00 PM FOSC G04 Elite Pride SC 04G ANKENEY - 6
3399 Elite 2 U-12 B 5/20/2018 12:30:00 PM Elite FC U12 Blue OESA 2006B Academy MASSIE CREEK - 9A
3915 Elite 1 U-11 G 5/20/2018 12:30:00 PM Mercury G07 Metro FC Rapids 07 Girls MIDDLETOWN SMITH - 9B
4122 Elite 1 U-11 B 5/20/2018 12:30:00 PM CLUB OHIO 2007B CHELSEA Club Ohio Dayton 2007B Green NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 9B
2538 Premier 1 U-17 G 5/20/2018 12:30:00 PM Butler United G01 White KH BUTLER HS - turf
4333 Elite 1 U-11 G 5/20/2018 1:30:00 PM Impact GFC Blue 2007 NWC Alliance 07 Black PAP - 2
3041 Elite 1 U-14 B 5/20/2018 2:15:00 PM CLUB OHIO 2004B GREEN 2 CU SYC-MA 04 Elite 1 ENON - 1
5106 Challenge 1 U-15 G 5/20/2018 2:15:00 PM Passion FC U15 Girls SP Soccer Academy U15 Girls Blue ATHLETES IN ACTION - 1
4123 Premier 1 U-14 G 5/20/2018 2:15:00 PM FC United G04 Red SP Soccer Academy U14/15 Girls Blue NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 11A
3400 Premier 3 U-13 G 5/20/2018 2:15:00 PM Lakota FC G05 Red Northwest FC Orange MASSIE CREEK - 11A
4124 Premier 2 U-13 B 5/20/2018 2:15:00 PM Santos Madrid U12 TUMFC B05 Green NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 11B
2304 Premier 3 U-14 B 5/20/2018 2:15:00 PM Barcelona United Pre-Academy 04B OCA 04 Green ANKENEY - 14
2510 Premier 1 U-16 B 5/20/2018 2:15:00 PM CUSE B02 Arsenal Ohio Galaxies FC 02 White ATHLETES IN ACTION - 2
3042 State U-12 G 5/20/2018 2:15:00 PM Classics Eagles Red 06 G CWSC Academy Elite 06 ENON - 2
2301 Elite 2 U-16 G 5/20/2018 2:15:00 PM KHA Blue 02 TVSA Santos United ANKENEY - 2
2302 Premier 1 U-16 G 5/20/2018 2:15:00 PM Cincinnati United Lakota Lightning Pride SC 02 Premier ANKENEY - 3
3043 Elite 2 U-15 G 5/20/2018 2:15:00 PM CE Black 03 Southwest SC Gold Academy ENON - 3
2968 Challenge 1 U-11 B 5/20/2018 2:15:00 PM Crew SC East Gold II 2007 Sycamore Premier B07GD EAKLE PARK - 3
2145 Challenge 2 U-14 G 5/20/2018 2:15:00 PM Metro-Miami West G04 Ohio United FC G04 Ankeney - 7
4308 Premier 1 U-17 G 5/20/2018 2:15:00 PM Oakwood United SC G01 Ohio United FC Elite OLD RIVER - 7
4959 Elite 1 U-16 B 5/20/2018 2:15:00 PM CU Chelsea FC Tippecanoe Freedom WARRIOR COMPLEX - 9
3916 Elite 2 U-12 G 5/20/2018 2:15:00 PM Mercury G06 TempesT FIRE MIDDLETOWN SMITH - 9B
3044 Elite 1 U-14 B 5/20/2018 4:00:00 PM CLUB OHIO 2004B GREEN 2 OESA 2004B ECNL ENON - 1
4504 Elite 2 U-17 G 5/20/2018 4:00:00 PM CWSC FUSION - 01 FC614 Orange ATHLETES IN ACTION - 1
4961 State U-13 B 5/20/2018 4:00:00 PM Elite FC U13 boys blue OESA 2005B ECNL WARRIOR COMPLEX - 10
4125 Challenge 1 U-14 G 5/20/2018 4:00:00 PM Passion FC U14 Girls White Westerville United FC NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 11A
2511 Elite 2 U-18 B 5/20/2018 4:00:00 PM FCFC 00 Boys North Hills United B00 ATHLETES IN ACTION - 2
3045 Premier 1 U-12 G 5/20/2018 4:00:00 PM FC Tippecanoe Elite 06 Red USA Elite 06G Red ENON - 2
2450 Elite 1 U-16 G 5/20/2018 4:00:00 PM CE Black 02G Ohio Galaxies FC 02 Black Ankeney - 3
2969 Challenge 1 U-11 B 5/20/2018 4:00:00 PM Crew SC West Gold 2007 Sycamore Premier B07GD EAKLE PARK - 3
2306 Premier 2 U-12 G 5/20/2018 4:00:00 PM CLUB OHIO 2006G GREEN 2 KHA Grey 06 ANKENEY - 30
2300 Elite 2 U-12 B 5/20/2018 4:00:00 PM CLUB OHIO HILLIARD 2006B KHA 06 Grey ANKENEY - 32
2305 Premier 2 U-13 G 5/20/2018 4:00:00 PM Pride SC 05G TFA Gold Ankeney - 7
4960 Elite 2 U-15 B 5/20/2018 4:00:00 PM Pride SC 03B Warrio03 White WARRIOR COMPLEX - 9
4126 State U-11 G 5/20/2018 4:00:00 PM Columbus United U11A Girls NKSA Premier 1 Strikers NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 9A
4127 Premier 2 U-12 B 5/20/2018 4:00:00 PM Blast FC 06 White STAR SC Phoenix NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 9B
3917 Elite 2 U-14 B 5/20/2018 5:45:00 PM CWSC Academy Elite 04B Metro FC White MIDDLETOWN SMITH - 11A
3918 Challenge 2 U-14 G 5/20/2018 5:45:00 PM British Elite Saints MSSC Thundercats MIDDLETOWN SMITH - 11B
2512 Elite 1 U-18 B 5/20/2018 5:45:00 PM CU Syc/Ma Ajax Metro North ATHLETES IN ACTION - 2
2307 Premier 3 U-15 B 5/20/2018 5:45:00 PM CUSM Boys 2003 SP Soccer Academy U15 Boys Blue ANKENEY - 3
2308 Premier 3 U-13 B 5/20/2018 5:45:00 PM Crew SC West Gold 2005 SouthStars SC 05 ANKENEY - 7
4128 Premier 1 U-11 G 5/20/2018 5:45:00 PM Elite FC 2007 Girls Blue Southwest SC 07 Gold NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 9A
4129 Elite 1 U-11 B 5/20/2018 5:45:00 PM TFA 2007 Boys Elite Worthington United 94 2007B Navy NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 9B
3929 State U-13 G 5/20/2018 8:00:00 PM Lakota FC G05 Black TempesT HeaT MONROE HS - TURF
4334 Challenge 3 U-13 G 5/21/2018 6:00:00 PM Boro Blast G05 Oakwood United PAP - 1
2309 State U-17 B 5/21/2018 6:30:00 PM Alliance Cincinnati Blue CUSA Crew SC U16/17B NPL ANKENEY - 2
3919 Elite 1 U-11 G 5/21/2018 6:30:00 PM Metro FC Rapids 07 Girls TFA Premier 2007G MIDDLETOWN SMITH - 9A
2923 Premier 2 U-16 G 5/21/2018 6:30:00 PM Club X Cosmos Ohio Fusion SC G02 DOUG ADAMS - turf
5084 Premier 2 U-15 G 5/21/2018 7:00:00 PM Crew SC Elite II 2003 Southwest SC Gold Academy II BARKER HS - turf
2311 Elite 1 U-17 G 5/22/2018 6:30:00 PM FC Tippecanoe Arsenal 01 WCSA Premier Ankeney - 4
2312 Elite 1 U-18 G 5/23/2018 6:30:00 PM ACE 2000 Elite Blue FC Tippecanoe Barcelona 01 ANKENEY - 2
2570 Elite 1 U-19 G 5/23/2018 6:30:00 PM Central Ohio Elite U19 FCFC 99 Girls ANKENEY - 4
2313 Premier 3 U-14 B 5/23/2018 6:30:00 PM Butler United 04 OCA 04 Green ANKENEY - 7
2001 State U-15 G 5/23/2018 7:00:00 PM Blast FC 03G Red CU Syc Mas 2003 Academy 1 NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 11B
2314 Premier 3 U-12 G 5/24/2018 6:30:00 PM CLUB OHIO 2006G BLACK Lakota FC Red ANKENEY - 32
4130 Elite 2 U-12 G 5/24/2018 6:30:00 PM CUSM U12 Girls Elite 1 Express FC 2006 Girls Blue NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 9A
2774 Elite 1 U-11 B 5/25/2018 6:15:00 PM BSA Celtic 07 Blue Club Ohio Dayton 2007B Green Dayton SC - 4
3047 State U-16 B 5/25/2018 6:30:00 PM CUP 02 Black FC United of Ohio ENON - 1
3922 Elite 2 U-13 G 5/25/2018 6:30:00 PM CU LM 2005 Arsenal Impact GFC 05 Gray Middletown Smith - 11B
3048 Premier 1 U-12 G 5/25/2018 6:30:00 PM Barcelona United Pre-Academy 06G FC Tippecanoe Elite 06 Red ENON - 2
2315 Premier 2 U-17 G 5/25/2018 6:30:00 PM Metro 2001 Girls White WCSA 2001G Red ANKENEY - 3
2316 State U-17 G 5/25/2018 6:30:00 PM NWFC U17 Orange Passion FC U17G Elite White ANKENEY - 5
4131 Elite 2 U-12 B 5/25/2018 6:30:00 PM CUSA Crew SC U12B Gold 1 CE Westerville Red NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 9B
2453 State U-17 B 5/25/2018 6:45:00 PM Alliance Cincinnati Blue CLUB OHIO 01B GREEN 2 MASSIE CREEK -
2816 Premier 2 U-14 B 5/26/2018 9:00:00 AM CWSC Academy Red 04B Dayton Dutch Lions FC 04 DOC STADIUM -
4132 Elite 1 U-16 B 5/26/2018 9:00:00 AM Lakota FC B02 Black Worthington United 94 Boys 02 white NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 11A
2513 Premier 1 U-13 B 5/26/2018 9:00:00 AM CLUB OHIO 2005B GREEN 2 Kolping Crush NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 11B
4440 Challenge 2 U-14 G 5/26/2018 10:30:00 AM Barcelona United Elite 04G Greene County Cosmos 04 ROTARY - 2
4133 State U-13 G 5/26/2018 10:45:00 AM Columbus United 05 Girls A FC United Red G05 NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 11A
4134 Elite 1 U-15 B 5/26/2018 10:45:00 AM CLUB OHIO 03B GREEN 2 CUP 03 Silver NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 11B
5107 Challenge 1 U-15 G 5/26/2018 12:30:00 PM CUSA Crew SC U15G Gold SouthStars SC SparX NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 11B
4135 State U-13 G 5/26/2018 2:15:00 PM Alliance Cincinnati Elite Gold Columbus United 05 Girls A NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 11A
4136 Premier 3 U-14 B 5/26/2018 4:00:00 PM Butler United 04 Star SC Galaxy NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 11A
4137 State U-13 G 5/26/2018 5:45:00 PM Alliance Cincinnati Elite Gold FC United Red G05 NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 11A
4138 Elite 2 U-14 B 5/26/2018 5:45:00 PM Metro FC White Total Ginga Academy 04 NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 11B
4139 Elite 2 U-14 G 5/26/2018 5:45:00 PM Impact GFC Gray OESC Sidney G04 NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 11C
2924 Premier 2 U-16 G 5/27/2018 10:45:00 AM Club X Cosmos FOSC G02 Premier DOUG ADAMS - turf
2925 Premier 2 U-16 G 5/27/2018 2:15:00 PM Club X Cosmos Pride SC 02G Elite DOUG ADAMS - turf
3923 Challenge 3 U-13 G 5/31/2018 6:30:00 PM Boro Blast G05 Ohio United FC Klash Middletown Smith - 11B
4142 Elite 2 U-17 B 6/2/2018 9:00:00 AM MSSC Magic Westerville Impact NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 11A
4270 Premier 1 U-14 G 6/2/2018 10:45:00 AM CUSA Crew SC U14G Gold SP Soccer Academy U14/15 Girls Blue NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 11a
4143 Premier 1 U-12 B 6/2/2018 10:45:00 AM MC Odyssey 06 WCSA 2006B Elite NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 9A
4335 Premier 3 U-12 G 6/2/2018 11:00:00 AM Impact GFC 2006 Gray NWC Alliance 06 Girls White PAP - 2
4144 State U-14 G 6/2/2018 12:30:00 PM Crew SC Elite 2004 OESA 2004G Academy NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 11A
4145 Premier 1 U-14 G 6/2/2018 2:15:00 PM FC United G04 Red Freedom 04 Girls NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 11B
3924 Premier 2 U-11 G 6/3/2018 2:15:00 PM Club Ohio 2007G Fury Ohio United FC Zimmers MIDDLETOWN SMITH - 9A
4146 Premier 3 U-14 G 6/10/2018 10:45:00 AM KHA Grey 04 Worthington United 94 04G White NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - 11A
2008 Elite 2 U-18 B 6/10/2018 12:30:00 PM NASA xtabi 18U North Hills United B00 NORRIS FARMS SOCCER COMPLEX - A
5094 Premier 2 U-15 G 12/25/2018 8:45:00 AM CU Lakota Aston Villa Lakota FC G03 Red To Be Rescheduled -
3798 Elite 2 U-11 B 12/25/2018 9:00:00 AM OESA 2007B Academy Blast FC 07 To Be Rescheduled - 9A
4229 Premier 1 U-18 G 12/25/2018 9:00:00 AM Butler United G00 White Ohio Extreme SC Sidney 00 Girls Withdrawn - None
3876 Elite 2 U-17 B 12/25/2018 9:00:00 AM MSSC Magic Ohio Extreme SC Sidney 01 Boys Withdrawn - None
4964 Premier 3 U-15 B 12/25/2018 10:00:00 AM Galacticos Azul B03 Ohio Fusion SC 03 Boys To Be Rescheduled - 1
3791 Premier 3 U-15 B 12/25/2018 10:45:00 AM CULM Boys 2003 SP Soccer Academy U15 Boys Blue To Be Rescheduled - 11A
2207 Premier 1 U-16 G 12/25/2018 10:45:00 AM Butler U16 Girls Elite Ohio Extreme SC Sidney 02 Girls Withdrawn - None
4873 Elite 2 U-17 B 12/25/2018 10:45:00 AM Metro F.C. White U17 Ohio Extreme SC Sidney 01 Boys Withdrawn - None
3325 Premier 1 U-14 B 12/25/2018 10:45:00 AM CCFC BU14 TFA Premier BU14 .to be rescheduled - rain
4120 Premier 3 U-13 G 12/25/2018 12:00:00 PM Fort Wayne United - Ohio FC Freedom 05 Girls .to be rescheduled -
2822 Premier 3 U-17 G 12/25/2018 12:00:00 PM Dayton Dutch Lions FC G01 Gem City .to be rescheduled -
3793 Premier 3 U-16 B 12/25/2018 12:30:00 PM FOSC B02 Premier SP Soccer Academy U16 Boys Blue To Be Rescheduled - 11A
3800 Elite 2 U-11 B 12/25/2018 12:30:00 PM NWC Alliance 07 Black Blast FC 07 To Be Rescheduled - 9A
4272 Premier 2 U-17 B 12/25/2018 12:30:00 PM Cincinnati West SC Force 01 CUSA Crew SC U16/17B Gold .to be rescheduled - no ref
4209 Premier 3 U-16 B 12/25/2018 12:30:00 PM Gunners White B02 Kings Hammer Central R2 Withdrawn - None
4249 Premier 1 U-18 G 12/25/2018 12:30:00 PM Butler United G00 White Ohio Extreme SC Sidney 00 Girls Withdrawn - None
3326 Challenge 1 U-12 B 12/25/2018 12:30:00 PM CLUB OHIO 06B BLACK Harlequins .to be rescheduled - rain
4872 Elite 1 U-11 G 12/25/2018 1:00:00 PM Barcelona United Pre-Academy 07G Mercury G07 WARRIOR COMPLEX - 3
3794 Premier 2 U-15 B 12/25/2018 2:15:00 PM KH Select B03 Mueller Metro FC 03 Rapids-y To Be Rescheduled - 11A
2124 Elite 1 U-18 B 12/25/2018 2:15:00 PM CE Black00 Ohio Galaxies FC 00 - Loisy .Cancel - lack of refs - 14
3861 Premier 1 U-16 G 12/25/2018 2:15:00 PM Cincinnati United Lakota Lightning Ohio Extreme SC Sidney 02 Girls Withdrawn - None
4179 Elite 2 U-17 B 12/25/2018 2:15:00 PM KHA 01 Grey Ohio Extreme SC Sidney 01 Boys Withdrawn - Turf
4184 Elite 2 U-19 B 12/25/2018 2:15:00 PM Butler Boys 00 CUSA Crew SC U18/19B Gold Withdrawn - Turf
4185 Elite 2 U-17 B 12/25/2018 4:00:00 PM Gunners FC U17 Green Ohio Extreme SC Sidney 01 Boys Withdrawn - None
3046 Premier 1 U-16 G 12/25/2018 4:00:00 PM Freedom 02 Red Ohio Extreme SC Sidney 02 Girls Withdrawn - None
2918 Premier 3 U-16 B 12/25/2018 4:00:00 PM Cosmos 02 Green Kings Hammer Central R2 Withdrawn - None
4281 Elite 2 U-19 B 12/25/2018 5:30:00 PM CUSA Crew SC U18/19B Gold LSC B99 Withdrawn - 51
4891 Elite 1 U-16 G 12/25/2018 5:45:00 PM CE Black 02G KH G02 Select Lightning .to be rescheduled - no ref
4141 Premier 3 U-16 B 12/25/2018 5:45:00 PM Kings Hammer Central R2 Ohio Sting Withdrawn - None
4140 Premier 3 U-16 B 12/25/2018 5:45:00 PM Kings Hammer Central R2 SP Soccer Academy U16 Boys Blue Withdrawn - None
4216 Premier 1 U-16 G 12/25/2018 5:45:00 PM Butler United 02 Extreme Ohio Extreme SC Sidney 02 Girls Withdrawn - None
4159 Elite 2 U-19 B 12/25/2018 5:45:00 PM CUSA Crew SC U18/19B Gold Warror 99SC Withdrawn - Turf
2070 Premier 2 U-12 G 12/25/2018 6:00:00 PM Cincinnati West United White OESC Sidney G06 Ankeney - 1
4949 Premier 1 U-18 G 12/25/2018 6:30:00 PM Lady Warriors 00 Ohio Extreme SC Sidney 00 Girls Withdrawn - None
2908 Premier 1 U-18 G 12/25/2018 7:00:00 PM Club X Blazers Blue Ohio Extreme SC Sidney 00 Girls Withdrawn - None
2367 State U-18 G 12/25/2018 7:45:00 PM CUSA Crew SC U18G NPL Ohio Galaxies FC 00 Black To Be Rescheduled - 3