Buckeye Premier League Schedules for:
Columbus

Game# Division Date Time Team 1 Team 2 Field
4283 State U-15 G 2/18/2018 10:00:00 AM 2003G OESA ACADEMY Crew SC 2003 Elite I OHIO DOMINICAN UNIV - Turf
2546 State U-19 G 2/18/2018 2:00:00 PM OESA ECNL COMPOSITE 99/00 OP Composite CAPITAL UNIVERSITY - turf
2542 State U-19 B 2/25/2018 3:00:00 PM FC Tippecanoe Arsenal Pride SC 99B Premier CANAL WINCHESTER HS - turf
2549 Premier 2 U-16 B 3/3/2018 2:15:00 PM Barcelona United Elite 02B FCFC 02 Boys CHILLICOTHE HS - Turf
2550 State U-18 G 3/3/2018 4:00:00 PM CLUB OHIO 00G GREEN WCSA 2000G Premier CHILLICOTHE HS - Turf
2547 Elite 1 U-19 B 3/3/2018 5:45:00 PM Barcelona United Academy 99B FCFC 99 Boys CHILLICOTHE HS - Turf
3110 Elite 2 U-18 G 3/4/2018 6:30:00 PM Crew SC Elite 2001 Metro FC G00 White HARVEST PREP - turf
2551 Elite 2 U-16 G 3/10/2018 9:00:00 AM FCFC 02 Girls Metro FC Morris CHILLICOTHE HS - Turf
2540 State U-19 B 3/10/2018 11:00:00 AM Pride SC 99B Premier Warrior 99 White CANAL WINCHESTER HS - TURF
2541 State U-16 B 3/10/2018 1:00:00 PM FC42 BOYS 02 ACADEMY Pride SC 02B Premier CANAL WINCHESTER HS - TURF
5025 Premier 1 U-17 B 3/11/2018 12:30:00 PM FC42 BOYS 01 ROYAL Galacticos Rojo 01/02 ZANE TRACE HS - Turf
4980 Premier 2 U-17 G 3/11/2018 2:30:00 PM WCSA 2001G Red Worthington United 94 Navy WORTHINGTON KILBOURNE HS - Turf
5026 Elite 2 U-19 B 3/11/2018 3:00:00 PM Butler Fury B99 Westerville United Westerville Central HS - turf
5027 Premier 3 U-15 B 3/11/2018 4:00:00 PM FCFC 03 Boys Galacticos Azul B03 ZANE TRACE HS - Turf
4981 State U-16 B 3/11/2018 4:15:00 PM CUP 02 Black Worthington United 94 02B Navy WORTHINGTON KILBOURNE HS - turf
2552 Premier 2 U-17 B 3/17/2018 10:45:00 AM CUSA Crew SC U16/17B Gold FCFC 01 Boys CHILLICOTHE HS - Turf
5024 Elite 1 U-18 G 3/17/2018 12:30:00 PM FC Tippecanoe Barcelona 01 Pride SC 00 Premier CHILLICOTHE HS - Turf
5028 Premier 2 U-17 B 3/17/2018 2:15:00 PM CUSA Crew SC U16/17B Gold Zanesville Arsenal S C ZANE TRACE HS - Turf
2553 Elite 2 U-16 G 3/17/2018 2:15:00 PM FCFC 02 Girls Metro FC North CHILLICOTHE HS - Turf
5029 Elite 1 U-18 G 3/17/2018 4:00:00 PM Arsenal S.C. u-18 Girls Orange FC Tippecanoe Barcelona 01 ZANE TRACE HS - Turf
5030 Elite 1 U-16 G 3/17/2018 5:45:00 PM CLUB OHIO 02G GREEN 2 Ohio Galaxies FC 02 Black ZANE TRACE HS - Turf
4716 Elite 2 U-18 G 3/17/2018 6:00:00 PM CE Black 00 Metro FC G00 White Otterbein University - turf
4983 Premier 2 U-16 B 3/18/2018 10:00:00 AM FCFC 02 Boys Worthington United 94 02/03 Red Thomas Worthington HS - Turf
4982 Elite 1 U-15 G 3/18/2018 10:00:00 AM Club Ohio United Green 03G Worthington United 94 Navy WORTHINGTON KILBOURNE HS - turf
5031 Premier 1 U-13 G 3/18/2018 10:45:00 AM Kings Hammer Fury Legend SC U13 Girls Blue ZANE TRACE HS - Turf
4984 Premier 1 U-18 G 3/18/2018 11:30:00 AM Lady Warriors 00 Worthington United 2000G Navy WORTHINGTON KILBOURNE HS - turf
2554 Elite 2 U-16 G 3/18/2018 12:30:00 PM Cincy SC FCFC 02 Girls CHILLICOTHE HS - Turf
5032 Elite 1 U-16 G 3/18/2018 12:30:00 PM CLUB OHIO 02G GREEN 2 KH G02 Select Lightning ZANE TRACE HS - Turf
4985 Elite 1 U-15 G 3/18/2018 1:30:00 PM FC United G03 Red Worthington United 94 Navy WORTHINGTON KILBOURNE HS - Turf
5078 Premier 3 U-15 G 3/18/2018 2:15:00 PM KH Central Red 1 Westerville United FC 2003 U15G ZANE TRACE HS - TURF
5048 Premier 3 U-15 G 3/18/2018 2:15:00 PM FC Tippecanoe 03 United Zanesville Arsenal SC CHILLICOTHE HS - TURF
4986 Premier 1 U-18 G 3/18/2018 3:00:00 PM Club X Blazers Blue Worthington United 2000G Navy WORTHINGTON KILBOURNE HS - Turf
2555 Elite 1 U-14 G 3/18/2018 4:00:00 PM FC42 GIRLS 04 ACADEMY Ohio Celtic Alliance 04 Black CHILLICOTHE HS - Turf
5033 Challenge 1 U-13 G 3/18/2018 4:00:00 PM CLUB OHIO U13G BLACK SouthStars SC Dynamite ZANE TRACE HS - Turf
4987 Premier 2 U-17 G 3/18/2018 4:45:00 PM Arsenal SC Worthington United 94 Navy WORTHINGTON KILBOURNE HS - Turf
5049 Premier 3 U-15 G 3/18/2018 5:45:00 PM KH Central Red 1 Zanesville Arsenal SC CHILLICOTHE HS - TURF
5079 Premier 3 U-15 G 3/18/2018 5:45:00 PM FC Tippecanoe 03 United LSC 03/04 G Blue ZANE TRACE HS - TURF
4988 Premier 1 U-18 G 3/18/2018 6:15:00 PM COE U18 Blue Lady Warriors 00 WORTHINGTON KILBOURNE HS - Turf
4336 Premier 2 U-16 B 3/22/2018 6:00:00 PM Barcelona United Elite 02B Crew SC HS Gold 2002 Groveport HS - turf
2556 State U-19 G 3/23/2018 5:45:00 PM Freedom 99 Girls Santos U19G Brazil ZANE TRACE HS - Turf
5034 Elite 1 U-18 G 3/24/2018 2:15:00 PM Ohio United G00 elite Pride SC 00 Premier ZANE TRACE HS - Turf
4989 State U-16 B 3/25/2018 11:30:00 AM OESA KY 02 Academy Worthington United 94 02B Navy WORTHINGTON KILBOURNE HS - Turf
2557 Premier 2 U-16 B 3/25/2018 2:15:00 PM Cincy SC Crew SC HS Gold 2002 CHILLICOTHE HS - Turf
2558 Premier 2 U-17 B 3/25/2018 4:00:00 PM FCFC 01 Boys Pride SC 01B Elite CHILLICOTHE HS - Turf
5002 State U-18 B 3/25/2018 4:00:00 PM KHA 00 Blue Worthington United 00 Navy WORTHINGTON KILBOURNE HS - Turf
4464 Elite 2 U-18 G 4/4/2018 6:15:00 PM CE Black 00 GCKA Crush U18G SPINDLER - 3
4465 Premier 3 U-17 G 4/4/2018 6:15:00 PM CLUB OHIO 01G GREEN 2 SP Soccer Academy U17 Girls Blue SPINDLER - 4
4462 State U-19 G 4/4/2018 6:15:00 PM Freedom 99 Girls OP Composite SPINDLER - 7
4467 Elite 1 U-16 B 4/5/2018 6:15:00 PM Freedom 02 Boys Worthington United 94 Boys 02 white SPINDLER - 3
4470 Premier 3 U-15 B 4/6/2018 6:15:00 PM Galacticos Azul B03 SP Soccer Academy U15 Boys Blue SPINDLER - 3
4975 Premier 1 U-12 G 4/6/2018 6:30:00 PM Butler United U12 Girls Purple USA Elite 06G Red WORLD HARVEST - 1
3931 Elite 1 U-15 G 4/7/2018 9:00:00 AM Club Ohio United Green 03G CUSA Crew SC U15G NPL Darree - 2
4494 Elite 1 U-15 G 4/7/2018 12:30:00 PM CWSC Academy Elite 03 Club Ohio United Green 03G Darree - 2
3932 Challenge 1 U-12 B 4/7/2018 12:30:00 PM Butler United 06 Crew SC East Gold II 2006 NCA WESTERVILLE - 7A
4395 Elite 1 U-17 G 4/7/2018 12:30:00 PM CCFC GU17 Red TVSA Santos Brazil GU17 REYNOLDSBURG HS - Turf
4396 Premier 2 U-17 B 4/7/2018 2:15:00 PM Pride SC 01B Elite Zanesville Arsenal S C REYNOLDSBURG HS - Turf
3936 Challenge 1 U-12 B 4/7/2018 4:00:00 PM Crew SC East Gold II 2006 Harlequins NCA WESTERVILLE - 8x
3935 Challenge 1 U-12 B 4/7/2018 4:00:00 PM Butler United 06 Crew SC West Gold 2006 NCA WESTERVILLE - 9A
4397 Elite 2 U-19 B 4/7/2018 4:00:00 PM Arsenal SC Westerville United REYNOLDSBURG HS - Turf
4398 Elite 2 U-15 B 4/7/2018 5:45:00 PM Crew HS Gold 2003 FC Tippecanoe Allegiance 03 REYNOLDSBURG HS - Turf
4508 Elite 1 U-15 G 4/8/2018 9:00:00 AM ACE Girls 2003 Blue Club Ohio United Green 03G REYNOLDSBURG HS -
2775 State U-13 G 4/8/2018 9:00:00 AM Columbus United 05 Girls A OP Green Swoosh Darree - 3
5129 Challenge 1 U-15 G 4/8/2018 10:00:00 AM Ohio United SA Girls 03 Worthington United 94 White G03 WORTHINGTON KILBOURNE HS - Turf
2943 Premier 2 U-13 G 4/8/2018 10:15:00 AM Columbus United 05 Girls B KHA Grey 05 Olentangy High School - turf
4399 State U-19 G 4/8/2018 10:45:00 AM FC Tippecanoe Storm Santos U19G Brazil REYNOLDSBURG HS - Turf
4990 State U-18 B 4/8/2018 11:30:00 AM CCFC BU18 Red Worthington United 00 Navy WORTHINGTON KILBOURNE HS - Turf
3103 State U-13 G 4/8/2018 12:30:00 PM Columbus United 05 Girls A CWSC Academy Elite G05 North Orange Park - #2
3958 Premier 3 U-13 G 4/8/2018 12:30:00 PM Fort Wayne United - Ohio FC OP Green UA NCA WESTERVILLE - 9
4466 State U-16 G 4/8/2018 12:30:00 PM FC42 GIRLS 02 ACADEMY Westerville United FC 02/03G REYNOLDSBURG HS - turf
4493 Elite 1 U-15 G 4/8/2018 1:00:00 PM Club Ohio United Green 03G Cincinnati West United Red 03 Darree - #1
5130 Challenge 1 U-15 G 4/8/2018 1:15:00 PM SouthStars SC SparX Worthington United 94 White G03 WORTHINGTON KILBOURNE HS - Turf
5072 Premier 3 U-15 G 4/8/2018 2:15:00 PM FC Tippecanoe 03 United Westerville United FC 2003 U15G NCA WESTERVILLE - 9
4401 Elite 2 U-19 B 4/8/2018 2:15:00 PM Arsenal SC Warror 99SC REYNOLDSBURG HS - Turf
2560 Elite 2 U-18 B 4/8/2018 2:15:00 PM FCFC 00 Boys Santos Argentina CHILLICOTHE HS - Turf
3939 Challenge 1 U-12 B 4/8/2018 4:00:00 PM Crew SC West Gold 2006 Lakota FC B06 Gray NCA WESTERVILLE - 8x
3938 Elite 2 U-13 B 4/8/2018 4:00:00 PM Crew SC East Gold 2005 FOSC B05 Elite NCA WESTERVILLE - 9
4992 State U-18 B 4/8/2018 4:00:00 PM CCFC BU18 Blue Worthington United 00 Navy WORTHINGTON KILBOURNE HS - Turf
4402 State U-19 G 4/8/2018 4:00:00 PM FC Tippecanoe Storm OP Composite REYNOLDSBURG HS - Turf
2776 State U-13 G 4/8/2018 4:30:00 PM CWSC Academy Elite G05 OP Green Swoosh DARREE - 3
5074 Premier 3 U-15 G 4/8/2018 5:45:00 PM BW Heroes F.C. FC Tippecanoe 03 United NCA WESTERVILLE - 9
4993 Elite 1 U-15 G 4/8/2018 5:45:00 PM CUSA Crew SC U15G NPL Worthington United 94 Navy WORTHINGTON KILBOURNE HS - Turf
2573 Elite 1 U-18 G 4/8/2018 5:45:00 PM Arsenal S.C. u-18 Girls Orange PFC Extreme U18 REYNOLDSBURG HS - turf
4112 Premier 3 U-13 G 4/8/2018 5:45:00 PM Fort Wayne United - Ohio FC Northwest FC Orange REYNOLDSBURG HS - turf
4977 Premier 1 U-12 G 4/8/2018 6:00:00 PM Columbus East FC 2006 USA Elite 06G Red WORLD HARVEST - 1
5075 Premier 3 U-15 G 4/9/2018 6:15:00 PM Westerville United FC 2003 U15G Zanesville Arsenal SC NCA WESTERVILLE - 3
4463 Elite 1 U-17 G 4/9/2018 6:15:00 PM CCFC GU17 Red FC42 GIRLS 01 ACADEMY Spindler - 3
4337 Premier 1 U-17 G 4/10/2018 6:00:00 PM Barcelona United Elite 01G Pride SC 01 Premier PASA - 2
4473 State U-15 B 4/10/2018 6:15:00 PM CE Black 03 FC42 BOYS 03 ACADEMY SPINDLER - 3
4474 State U-16 B 4/10/2018 6:15:00 PM FC42 BOYS 02 ACADEMY FC United of Ohio SPINDLER - 4
3940 State U-15 B 4/10/2018 6:15:00 PM Blast FC Santos Barcelona NCA WESTERVILLE - 5
4477 Elite 2 U-12 B 4/10/2018 6:15:00 PM CLUB OHIO HILLIARD 2006B Westerville United FC Black SPINDLER - 5B
4475 Premier 3 U-16 B 4/10/2018 6:15:00 PM FC42 BOYS 02 ROYAL SP Soccer Academy U16 Boys Blue SPINDLER - 7
3941 Elite 2 U-11 B 4/10/2018 6:15:00 PM OP Black Blast FC 07 NCA WESTERVILLE - 7a
4476 Premier 3 U-13 G 4/10/2018 6:15:00 PM Northwest FC Orange OP Green UA SPINDLER - 8
3056 Elite 1 U-19 B 4/11/2018 6:00:00 PM Barcelona United Academy 99B Worthington United 1999B Navy FISHING ACCESS - 1
2778 Premier 2 U-11 B 4/11/2018 6:00:00 PM CLUB OHIO 2007B BLACK AZZURI OP White DARREE - 16
4338 Premier 1 U-15 G 4/11/2018 6:00:00 PM Barcelona United Elite 03G FC42 GIRLS 03 ROYAL PASA - 3
2543 Elite 1 U-18 G 4/11/2018 6:00:00 PM Arsenal S.C. u-18 Girls Orange Pride SC 00 Premier CANAL WINCHESTER MS - TBD
4478 Elite 2 U-18 G 4/11/2018 6:15:00 PM GCKA Crush U18G Westerville United Black SPINDLER - 1
4479 State U-13 B 4/11/2018 6:15:00 PM Elite FC U13 boys blue OP Green SPINDLER - 2
4480 Elite 1 U-15 B 4/11/2018 6:15:00 PM CLUB OHIO 03B GREEN 2 Columbus United SC Boys 03 B SPINDLER - 3
4481 Premier 2 U-13 G 4/11/2018 6:15:00 PM Pride SC 05G SP U13 Girls Blue Spindler - 4
4394 Elite 1 U-16 G 4/11/2018 6:15:00 PM CLUB OHIO 02G GREEN 2 Locker Elite U16 Blue DARREE - 5
4447 Challenge 2 U-14 G 4/11/2018 6:15:00 PM Barcelona United Elite 04G Butler United U14 Girls Spindler - 7
3942 State U-11 B 4/11/2018 6:15:00 PM CE Red 07B Crew SC Pre-Academy 2007 NCA WESTERVILLE - 7a
4482 Premier 3 U-17 G 4/11/2018 6:15:00 PM CLUB OHIO 01G GREEN 2 Northwest FC Blue SPINDLER - 8
3943 Elite 2 U-15 G 4/11/2018 6:30:00 PM Blast FC 03G White CE Black 03 NCA WESTERVILLE - 5
3057 Elite 1 U-15 G 4/12/2018 6:00:00 PM CLUB OHIO 2003G GREEN 2 Worthington United 94 Navy Fishing Access - 1
1948 Premier 3 U-14 G 4/12/2018 6:15:00 PM SP U14 Girls Blue Xtabi ALFORD REESE - 12
4483 Elite 1 U-14 B 4/12/2018 6:15:00 PM CLUB OHIO 2004B GREEN 2 Columbus United 04 A Boys SPINDLER - 3
4486 Elite 2 U-12 G 4/12/2018 6:15:00 PM OP Green UA Pride SC 06G Black SPINDLER - 5A
4484 Elite 2 U-14 G 4/12/2018 6:15:00 PM Express FC 2004 Girls OP Black SPINDLER - 7
4485 State U-17 B 4/12/2018 6:15:00 PM CLUB OHIO 01B GREEN 2 TVSA Santos FC Madrid SPINDLER - 8
4487 Premier 2 U-11 B 4/13/2018 5:45:00 PM CLUB OHIO 2007B BLACK AZZURI Crew SC East Gold I 2007 SPINDLER - 5A
4488 State U-15 B 4/13/2018 6:15:00 PM FC42 BOYS 03 ACADEMY Santos Barcelona SPINDLER - 4
2561 Elite 1 U-19 G 4/13/2018 6:30:00 PM FC614 Orange FCFC 99 Girls Spindler - 8
2780 Elite 1 U-11 B 4/13/2018 6:30:00 PM CLUB OHIO 2007B CHELSEA Columbus United 07 DARREE - DA-16
2781 Premier 2 U-11 B 4/14/2018 9:00:00 AM CE Red II 07B OP White Darree - 16
4490 Elite 2 U-19 B 4/14/2018 10:45:00 AM Butler Fury B99 FC42 BOYS 99/00 ROYAL SPINDLER - 1
4491 Premier 1 U-17 B 4/14/2018 10:45:00 AM FC42 BOYS 01 ROYAL Skyhawks 01 SPINDLER - 2
4492 Elite 1 U-15 G 4/14/2018 10:45:00 AM ACE Girls 2003 Blue CLUB OHIO 2003G GREEN 2 Spindler - 3
4599 Premier 3 U-16 B 4/14/2018 10:45:00 AM FC42 BOYS 02 ROYAL Ohio Sting SPINDLER - 4
4496 Elite 1 U-12 G 4/14/2018 10:45:00 AM DSSC Lady Knights U12 Metro FC GU12 Rapids SPINDLER - 5A
4497 Elite 2 U-11 B 4/14/2018 10:45:00 AM NWC Alliance 07 Black OP Black Spindler - 5B
4498 Premier 3 U-12 G 4/14/2018 10:45:00 AM Express FC 2006 Girls White Ohio Fusion SC 06 Girls SPINDLER - 6A
5119 Challenge 1 U-15 G 4/14/2018 10:45:00 AM CUSA Crew SC U15G Gold Worthington United 94 White G03 Spindler - 7
4495 Elite 1 U-15 B 4/14/2018 10:45:00 AM Ohio Celtic Alliance 03 Green REVOLUTION 03B Red SPINDLER - 8
4499 Premier 2 U-17 B 4/14/2018 12:30:00 PM CUSA Crew SC U16/17B Gold LSC B01 SPINDLER - 2
4500 Premier 2 U-15 B 4/14/2018 12:30:00 PM CE Gold 03B CUSA Crew SC U15B Gold SPINDLER - 3
4501 Premier 3 U-13 G 4/14/2018 12:30:00 PM CUSA Crew SC U12G Gold Freedom 05 Girls SPINDLER - 4
4502 Elite 1 U-14 G 4/14/2018 12:30:00 PM FC42 GIRLS 04 ACADEMY Kolping SC Orange 04 Girls SPINDLER - 7
4503 Premier 2 U-14 B 4/14/2018 12:30:00 PM Crew SC East Gold 2004 Springfield Thunder Boys 04 Navy SPINDLER - 8
2823 Elite 2 U-18 B 4/14/2018 12:30:00 PM FCFC 00 Boys NASA xtabi 18U REYNOLDSBURG HS - Turf
4506 Premier 2 U-17 B 4/14/2018 2:15:00 PM FCFC 01 Boys Zanesville Arsenal S C SPINDLER - 3
4507 State U-16 G 4/14/2018 2:15:00 PM FC42 GIRLS 02 ACADEMY Locker Elite U16 Maroon SPINDLER - 4
4509 Elite 1 U-12 G 4/14/2018 2:15:00 PM BSA Celtic Blue 06G DSSC Lady Knights U12 SPINDLER - 5A
5124 Challenge 1 U-15 G 4/14/2018 2:15:00 PM CUSA Crew SC U15G Gold SP Soccer Academy U15 Girls Blue Spindler - 7
4403 State U-18 B 4/14/2018 2:15:00 PM CCFC BU18 Blue CCFC BU18 Red REYNOLDSBURG HS - Turf
4511 Premier 1 U-16 G 4/14/2018 4:00:00 PM Barcelona United Elite 02G TUMFC G02 Green Spindler - 1
4510 Elite 2 U-19 B 4/14/2018 4:00:00 PM Arsenal SC Butler Fury B99 SPINDLER - 3
4512 Premier 3 U-13 G 4/14/2018 4:00:00 PM CUSA Crew SC U12G Gold Northwest FC Orange SPINDLER - 4
4513 Challenge 2 U-13 G 4/14/2018 4:00:00 PM CE Black 05 CUSA Crew SC U13G Gold Spindler - 7
4514 Elite 2 U-14 B 4/14/2018 4:00:00 PM FC42 BOYS 04 ACADEMY OCA 04 Black SPINDLER - 8
4404 Premier 1 U-16 B 4/14/2018 4:00:00 PM CE Gold 02B RSA Alliance REYNOLDSBURG HS - Turf
2562 Elite 1 U-16 G 4/14/2018 4:00:00 PM CLUB OHIO 02G GREEN 2 WCSA 02G Premier CHILLICOTHE HS - Turf
3219 Elite 1 U-13 G 4/14/2018 4:30:00 PM CUP North III GU13 OP U13 Green Darree - 4
4515 Premier 1 U-13 B 4/14/2018 5:45:00 PM CLUB OHIO 2005B GREEN 2 GCKA Blue Knights SPINDLER - 3
4517 Elite 1 U-12 G 4/14/2018 5:45:00 PM BSA Celtic Blue 06G Northwest FC 2006G Orange SPINDLER - 5A
4516 Elite 2 U-13 B 4/14/2018 5:45:00 PM Crew SC East Gold 2005 OCA 05 Black SPINDLER - 7
4405 Premier 2 U-17 B 4/14/2018 5:45:00 PM FCFC 01 Boys NASA xtabi 17U REYNOLDSBURG HS - Turf
2782 State U-11 B 4/15/2018 10:45:00 AM Alliance Cincinnati Elite Gold OP Green DARREE - 16
5133 Premier 3 U-14 G 4/15/2018 10:45:00 AM CU Lak/Mon 2004 Academy 1 Crew SC Elite II 2004 Spindler - 7
4519 Elite 2 U-14 B 4/15/2018 10:45:00 AM FC42 BOYS 04 ACADEMY Total Ginga Academy 04 REYNOLDSBURG HS - turf
4994 Elite 1 U-19 B 4/15/2018 11:30:00 AM Worthington United 1999B Navy FCFC 99 Boys WORTHINGTON KILBOURNE HS - Turf
4520 Elite 1 U-19 B 4/15/2018 12:30:00 PM Barcelona United Academy 99B Gem City B99 Mustangs SPINDLER - 3
4524 Elite 2 U-12 B 4/15/2018 12:30:00 PM OESA 2006B Academy Westerville United FC Black SPINDLER - 5A
4523 Premier 2 U-17 B 4/15/2018 12:30:00 PM LSC B01 Zanesville Arsenal S C SPINDLER - 8
4522 Elite 2 U-15 B 4/15/2018 12:30:00 PM FC42 BOYS 03 ROYAL Ohio Celtic Alliance 03 White REYNOLDSBURG HS - turf
2783 Premier 1 U-16 B 4/15/2018 1:00:00 PM CLUB OHIO 02B BLACK TVSA Santos Brazil FC DARREE - 2
1949 Premier 2 U-17 B 4/15/2018 1:00:00 PM Kings Hammer Central NASA xtabi 17U ALFORD REESE - TBD
4526 Premier 3 U-14 G 4/15/2018 2:15:00 PM CU Lak/Mon 2004 Academy 1 Worthington United 94 04G White SPINDLER - 7
2784 State U-11 B 4/15/2018 2:15:00 PM Alliance Cincinnati Elite Gold CLUB OHIO 2007B INTER MILAN DARREE - DA-16
4525 Premier 3 U-16 B 4/15/2018 2:15:00 PM FC42 BOYS 02 ROYAL Gunners White B02 REYNOLDSBURG HS - turf
2563 Elite 2 U-18 B 4/15/2018 2:15:00 PM FCFC 00 Boys REVOLUTION 00B RED CHILLICOTHE HS - Turf
4995 Elite 1 U-19 B 4/15/2018 2:30:00 PM CLUB OHIO 99B GREEN Worthington United 1999B Navy WORTHINGTON KILBOURNE HS - Turf
5070 Premier 3 U-15 G 4/15/2018 4:00:00 PM Coleman Xtreme Select Zanesville Arsenal SC Spindler - 7
4529 Elite 1 U-16 G 4/15/2018 4:00:00 PM Locker Elite U16 Blue WCSA 02G Premier SPINDLER - 8
4528 Elite 2 U-17 B 4/15/2018 4:00:00 PM Mason FC Firehawks Westerville Impact REYNOLDSBURG HS - turf
2564 Premier 2 U-17 G 4/15/2018 4:00:00 PM Arsenal SC WCSA 2001G Red CHILLICOTHE HS - Turf
4530 Elite 1 U-18 B 4/15/2018 5:45:00 PM CE Black00 Metro North REYNOLDSBURG HS - turf
5132 Challenge 1 U-15 G 4/15/2018 5:45:00 PM CLUB OHIO 03G BLACK Worthington United 94 White G03 WORTHINGTON KILBOURNE HS - Turf
2785 Elite 2 U-11 B 4/16/2018 6:00:00 PM Barcelona United Elite 07B OP Black Darree - field 15
4532 Premier 2 U-14 G 4/16/2018 6:15:00 PM CE Black 04 Pride SC 04G Spindler - 3
3058 Premier 2 U-16 B 4/17/2018 6:00:00 PM Barcelona United Elite 02B Worthington United 94 02/03 Red FISHING ACCESS - 1
3946 Premier 3 U-14 G 4/17/2018 6:15:00 PM SP U14 Girls Blue Worthington United 94 04G White NCA WESTERVILLE - 6
4536 Elite 2 U-12 B 4/17/2018 6:15:00 PM CLUB OHIO HILLIARD 2006B CE Westerville Red DARREE - field 12
4550 State U-15 B 4/17/2018 6:15:00 PM Blast FC FC42 BOYS 03 ACADEMY .president cup - PC
3059 Premier 2 U-17 G 4/18/2018 6:00:00 PM CCFC GU17 Blue Worthington United 94 Navy FISHING ACCESS - 1
3944 Challenge 1 U-11 B 4/18/2018 6:00:00 PM Crew SC West Gold 2007 Crew SC East Gold II 2007 Spindler - 6A
4537 Elite 2 U-19 B 4/18/2018 6:15:00 PM FC42 BOYS 99/00 ROYAL Westerville United SPINDLER - 3
4538 Premier 3 U-16 B 4/18/2018 6:15:00 PM Pride SC 02 Boys Elite SP Soccer Academy U16 Boys Blue SPINDLER - 4
3947 State U-16 G 4/18/2018 6:15:00 PM Locker Elite U16 Maroon Westerville United FC 02/03G NCA WESTERVILLE - 5
4542 Premier 1 U-12 G 4/18/2018 6:15:00 PM Barcelona United Pre-Academy 06G Locomotive SC U12G Blue SPINDLER - 5A
4543 Elite 1 U-11 B 4/18/2018 6:15:00 PM Columbus United 07 Galacticos B07 SPINDLER - 5B
3948 Premier 1 U-16 G 4/18/2018 6:15:00 PM Freedom 02 Red Pride SC 02 Premier NCA WESTERVILLE - 6
4540 Elite 1 U-15 B 4/18/2018 6:15:00 PM CLUB OHIO 03B GREEN 2 OP Black SPINDLER - 7
4541 Premier 2 U-16 G 4/18/2018 6:15:00 PM CE Scioto Thunder 02G Pride SC 02G Elite SPINDLER - 8
2786 Elite 1 U-11 B 4/18/2018 6:30:00 PM CLUB OHIO 2007B CHELSEA Worthington United 94 2007B Navy DARREE - DA-16
2787 Elite 1 U-13 G 4/19/2018 6:00:00 PM Elite FC U13 Girls Blue OP U13 Green DARREE - 6
4545 Elite 2 U-14 B 4/19/2018 6:15:00 PM FC42 BOYS 04 ACADEMY Worthington United 94 U14 Navy SPINDLER - 3
4544 Premier 3 U-17 G 4/19/2018 6:15:00 PM Northwest FC Blue SP Soccer Academy U17 Girls Blue SPINDLER - 4
4547 Elite 2 U-12 G 4/19/2018 6:15:00 PM OP Green UA Urbana SC U12 SPINDLER - 5A
4546 Elite 2 U-14 G 4/19/2018 6:15:00 PM CLUB OHIO HILLIARD 2004G Express FC 2004 Girls SPINDLER - 7
4976 Premier 1 U-12 G 4/19/2018 6:30:00 PM Barcelona United Pre-Academy 06G USA Elite 06G Red WORLD HARVEST - 1
2788 Elite 1 U-19 B 4/19/2018 6:30:00 PM Barcelona United Academy 99B CLUB OHIO 99B GREEN DARREE - Darree 2
2789 State U-11 B 4/20/2018 6:30:00 PM CLUB OHIO 2007B INTER MILAN Crew SC Pre-Academy 2007 DARREE - DA-16
4339 State U-15 B 4/21/2018 9:00:00 AM Barcelona United Academy 03B Blast FC REYNOLDSBURG HS -
5037 Elite 2 U-19 B 4/21/2018 9:00:00 AM Arsenal SC Butler Boys 00 CHILLICOTHE HS - turf
5065 Premier 3 U-15 G 4/21/2018 10:45:00 AM Oakwood United Girls U15 Zanesville Arsenal SC REYNOLDSBURG HS - turf
2790 State U-11 B 4/21/2018 11:00:00 AM Lexington FC U11 Boys White OP Green DARREE - DA15
3060 Elite 1 U-16 B 4/21/2018 11:30:00 AM FC Tippecanoe Freedom Worthington United 94 Boys 02 white FISHING ACCESS - 1
4360 Elite 1 U-11 B 4/21/2018 11:30:00 AM BSA Celtic 07 Blue Worthington United 94 2007B Navy PERRY PARK - 3
3954 Challenge 1 U-12 B 4/21/2018 12:30:00 PM Crew SC West Gold 2006 NWC Alliance 06 White SPINDLER - 12a
3953 Premier 3 U-11 B 4/21/2018 12:30:00 PM BSA Celtic 07 red CLUB OHIO HILLIARD 2007B Spindler - 6A
3952 Elite 1 U-15 B 4/21/2018 12:30:00 PM CLUB OHIO 03B GREEN 2 REVOLUTION 03B Red REYNOLDSBURG HS - turf
5035 Premier 3 U-15 B 4/21/2018 12:30:00 PM FCFC 03 Boys SP Soccer Academy U15 Boys Blue CHILLICOTHE HS - Turf
5036 Premier 2 U-17 B 4/21/2018 2:15:00 PM Kings Hammer Central Zanesville Arsenal S C CHILLICOTHE HS - Turf
2792 State U-11 B 4/21/2018 2:30:00 PM BSA Celtic 07 White OP Green DARREE - DA15
2791 State U-11 B 4/21/2018 2:30:00 PM CLUB OHIO 2007B INTER MILAN Lexington FC U11 Boys White DARREE - DA-16
4361 Elite 1 U-11 B 4/21/2018 4:00:00 PM Club Ohio Dayton 2007B Green Worthington United 94 2007B Navy Spindler - 12A
3956 Challenge 1 U-12 B 4/21/2018 4:00:00 PM Crew SC East Gold II 2006 NWC Alliance 06 White SPINDLER - 6a
3955 Premier 3 U-13 G 4/21/2018 4:00:00 PM OP Green UA TUMFC G05 Green REYNOLDSBURG HS - turf
5038 Premier 3 U-15 B 4/21/2018 5:45:00 PM NKSA Premier 1 SP Soccer Academy U15 Boys Blue CHILLICOTHE HS - Turf
4406 State U-18 B 4/22/2018 9:00:00 AM CCFC BU18 Blue Ohio Galaxies FC 00 - Smerk REYNOLDSBURG HS - Turf
3957 Premier 3 U-16 B 4/22/2018 12:30:00 PM Gunners White B02 SP Soccer Academy U16 Boys Blue Spindler - 15
5066 Premier 3 U-15 G 4/22/2018 12:30:00 PM BW Heroes F.C. Zanesville Arsenal SC SPINDLER - 8
4408 Elite 2 U-19 B 4/22/2018 12:30:00 PM Arsenal SC FC42 BOYS 99/00 ROYAL REYNOLDSBURG HS - TURF
4997 State U-14 G 4/22/2018 1:00:00 PM Lady Warrior 04 White Worthington United 94 04 Girls Navy WORTHINGTON KILBOURNE HS - Turf
3167 Premier 1 U-16 B 4/22/2018 1:30:00 PM CE Gold 02B CLUB OHIO 02B BLACK LIBERTY PARK - 12
2565 Premier 2 U-16 B 4/22/2018 2:15:00 PM Crew SC HS Gold 2002 FCFC 02 Boys CHILLICOTHE HS - Turf
4409 Premier 2 U-14 B 4/22/2018 2:15:00 PM Crew SC East Gold 2004 Oakwood United 04 Gold REYNOLDSBURG HS - TURF
4998 State U-18 B 4/22/2018 2:30:00 PM Ohio Galaxies FC 00 - Smerk Worthington United 00 Navy WORTHINGTON KILBOURNE HS - Turf
3959 Premier 1 U-13 B 4/22/2018 4:00:00 PM GCKA Blue Knights WCSA 2005B Elite Spindler - 8
2566 Elite 1 U-19 B 4/22/2018 4:00:00 PM CLUB OHIO 99B GREEN FCFC 99 Boys CHILLICOTHE HS - Turf
4410 Elite 1 U-18 G 4/22/2018 4:00:00 PM Arsenal S.C. u-18 Girls Orange Ohio United G00 elite REYNOLDSBURG HS - Turf
4991 Premier 1 U-18 G 4/22/2018 5:30:00 PM COE U18 Blue Worthington United 2000G Navy WORTHINGTON KILBOURNE HS - Turf
2238 State U-12 B 4/22/2018 5:45:00 PM Barcelona United Academy 06B KHA 06 Red Spindler - 6a
2567 Premier 3 U-15 B 4/22/2018 5:45:00 PM FCFC 03 Boys Vandalia Vipers CHILLICOTHE HS - Turf
3960 Premier 3 U-14 G 4/23/2018 6:15:00 PM Crew SC Elite II 2004 SP U14 Girls Blue Thompson Pk -
3961 Elite 2 U-11 B 4/23/2018 6:15:00 PM Barcelona United Elite 07B Blast FC 07 NCA WESTERVILLE - 7a
4551 Premier 3 U-13 G 4/24/2018 6:15:00 PM Freedom 05 Girls Northwest FC Orange SPINDLER - 4
4553 Elite 2 U-12 B 4/24/2018 6:15:00 PM CLUB OHIO HILLIARD 2006B Elite FC U12 Blue SPINDLER - 5A
4552 Premier 1 U-13 B 4/24/2018 6:15:00 PM GCKA Blue Knights Santos FC Manchester United SPINDLER - 7
3962 Elite 2 U-12 B 4/24/2018 6:15:00 PM Columbus East FC CE Westerville Red NCA WESTERVILLE - 7a
4549 Elite 2 U-17 G 4/24/2018 6:15:00 PM Central Ohio Elite Girls U17 Blue FC614 Orange SPINDLER - 8
2805 State U-12 B 4/24/2018 6:30:00 PM CLUB OHIO 06B GREEN 1 OP Black DARREE - DA-13
3061 Premier 2 U-16 B 4/25/2018 6:00:00 PM Crew SC HS Gold 2002 Worthington United 94 02/03 Red FISHING ACCESS - 1
4554 Elite 2 U-18 G 4/25/2018 6:15:00 PM CE Black 00 Westerville United Black SPINDLER - 1
4555 Premier 1 U-13 G 4/25/2018 6:15:00 PM GCKA Lady Knights Blue 05 Legend SC U13 Girls Blue SPINDLER - 2
4556 Elite 1 U-14 B 4/25/2018 6:15:00 PM CLUB OHIO 2004B GREEN 2 Columbus United 04 A Boys SPINDLER - 3
4557 Elite 1 U-15 G 4/25/2018 6:15:00 PM CLUB OHIO 2003G GREEN 2 PFC Extreme Green Spindler - 4
3963 Premier 1 U-16 G 4/25/2018 6:15:00 PM Barcelona United Elite 02G Freedom 02 Red NCA WESTERVILLE - 5
4558 State U-19 G 4/25/2018 6:15:00 PM OP Composite Santos U19G Brazil SPINDLER - 7
4559 State U-16 G 4/25/2018 6:15:00 PM Barcelona United Academy 02G Locker Elite U16 Maroon SPINDLER - 8
4978 Premier 1 U-12 G 4/25/2018 6:30:00 PM Locomotive SC U12G Blue USA Elite 06G Red WORLD HARVEST - 1
2793 Elite 1 U-16 G 4/25/2018 6:30:00 PM CE Black 02G CLUB OHIO 02G GREEN 2 DARREE - 2
2796 State U-11 B 4/25/2018 6:30:00 PM CE Red 07B OP Green Soccer First - D
3930 Premier 1 U-16 B 4/26/2018 6:00:00 PM NASA Xtabi 16U RSA Alliance Spindler - 4
4344 State U-15 B 4/26/2018 6:00:00 PM Barcelona United Academy 03B Santos Barcelona SPINDLER - 7
4468 Elite 1 U-13 G 4/26/2018 6:15:00 PM Barcelona United Academy 05G Elite FC U13 Girls Blue SPINDLER - 3
3964 Premier 2 U-13 G 4/26/2018 6:15:00 PM Pride SC 05G Westerville United U13 G05 NCA WESTERVILLE - 5
4560 Elite 2 U-12 G 4/26/2018 6:15:00 PM Express FC 2006 Girls Blue OP Green UA SPINDLER - 5A
4561 Premier 2 U-12 B 4/26/2018 6:15:00 PM Crew SC East Gold I 2006 CLUB OHIO 2006B GREEN 2 SPINDLER - 5B
2794 Premier 3 U-14 B 4/26/2018 6:30:00 PM Barcelona United Pre-Academy 04B OP Black DARREE - TBD
1950 Premier 2 U-17 B 4/26/2018 6:30:00 PM LSC B01 NASA xtabi 17U ALFORD REESE - TBD
4562 Premier 2 U-17 B 4/27/2018 6:15:00 PM CUSA Crew SC U16/17B Gold NASA xtabi 17U SPINDLER - 3
3965 Challenge 1 U-12 B 4/27/2018 6:15:00 PM Crew SC East Gold II 2006 Crew SC West Gold 2006 NCA WESTERVILLE - 7a
4563 Premier 2 U-14 G 4/27/2018 6:15:00 PM CLUB OHIO 2004G GREEN 2 Pride SC 04G Spindler - 8
2795 Elite 1 U-13 G 4/27/2018 6:30:00 PM Barcelona United Academy 05G OP U13 Green PASA - 3
3966 State U-18 G 4/28/2018 9:00:00 AM CLUB OHIO 00G GREEN CLUB OHIO 00G GREEN 1 REYNOLDSBURG HS - TURF
3967 Elite 2 U-11 G 4/28/2018 10:45:00 AM CUSA Crew SC U11G Gold Westerville United FC 11-U SPINDLER - 6a
3933 Challenge 1 U-12 B 4/28/2018 12:30:00 PM Crew SC West Gold 2006 Harlequins SPINDLER - 12A
3968 Elite 1 U-15 G 4/28/2018 12:30:00 PM Club Ohio United Green 03G CLUB OHIO 2003G GREEN 2 REYNOLDSBURG HS - turf
1951 Premier 1 U-16 B 4/28/2018 1:00:00 PM NASA Xtabi 16U TVSA Santos Brazil FC ALFORD REESE - TBD
2939 Elite 2 U-11 G 4/28/2018 2:15:00 PM CUSA Crew SC U11G Gold Worthington Sting Spindler - 6A
3969 Premier 2 U-13 G 4/28/2018 2:15:00 PM Columbus United 05 Girls B SP U13 Girls Blue REYNOLDSBURG HS - turf
5039 Premier 2 U-16 B 4/28/2018 4:00:00 PM Dayton Dutch Lions FC B02 Blue FCFC 02 Boys CHILLICOTHE HS - Turf
3970 Elite 1 U-15 G 4/28/2018 4:00:00 PM Club Ohio United Green 03G PFC Extreme Green REYNOLDSBURG HS - turf
3971 Elite 2 U-14 G 4/29/2018 9:00:00 AM Express FC 2004 Girls Northwest FC Orange Spindler - 8
4412 Elite 2 U-15 G 4/29/2018 9:00:00 AM Blast FC 03G White CUSE 03 ELITE REYNOLDSBURG HS - Turf
4999 State U-14 G 4/29/2018 10:00:00 AM Crew SC Elite 2004 Worthington United 94 04 Girls Navy WORTHINGTON KILBOURNE HS - Turf
3973 Elite 1 U-15 G 4/29/2018 10:45:00 AM CWSC Academy Elite 03 PFC Extreme Green SPINDLER - 15
3974 Elite 2 U-11 G 4/29/2018 10:45:00 AM Club Ohio Dayton 07G Green Worthington Sting SPINDLER - 6a
3972 Elite 1 U-17 G 4/29/2018 10:45:00 AM CCFC GU17 Red MC Odyssey Girls U-17 SPINDLER - 8
4413 Elite 2 U-18 G 4/29/2018 10:45:00 AM Crew SC Elite 2001 King Hammer Central Red 1 REYNOLDSBURG HS - Turf
3976 Premier 1 U-15 G 4/29/2018 12:30:00 PM FC42 GIRLS 03 ROYAL Impact GFC 03 Academy Spindler - 15
3975 Elite 2 U-14 G 4/29/2018 12:30:00 PM Express FC 2004 Girls Impact GFC Gray Spindler - 8
4414 Elite 2 U-18 G 4/29/2018 12:30:00 PM King Hammer Central Red 1 Westerville United Black REYNOLDSBURG HS - Turf
5000 State U-14 G 4/29/2018 1:00:00 PM WCSA 2004G Premier Worthington United 94 04 Girls Navy WORTHINGTON KILBOURNE HS - Turf
5073 Premier 3 U-15 G 4/29/2018 2:15:00 PM CUSE G03 Arsenal Zanesville Arsenal SC Spindler - 15
3978 Premier 1 U-12 G 4/29/2018 2:15:00 PM Columbus East FC 2006 Locomotive SC U12G Blue SPINDLER - 6a
3977 Elite 1 U-17 G 4/29/2018 2:15:00 PM MC Odyssey Girls U-17 TVSA Santos Brazil GU17 SPINDLER - 8
4415 State U-17 G 4/29/2018 2:15:00 PM Club Ohio Dayton Green NWFC U17 Orange REYNOLDSBURG HS - Turf
5001 Elite 1 U-15 G 4/29/2018 2:30:00 PM CWSC Academy Elite 03 Worthington United 94 Navy WORTHINGTON KILBOURNE HS - Turf
3980 Elite 2 U-14 G 4/29/2018 4:00:00 PM Impact GFC Gray Northwest FC Orange Spindler - 15
4564 Elite 1 U-14 G 4/29/2018 4:00:00 PM CWSC Academy Elite 04 FC42 GIRLS 04 ACADEMY SPINDLER - 4
3981 Elite 2 U-11 G 4/29/2018 4:00:00 PM Club Ohio Dayton 07G Green Westerville United FC 11-U Spindler - 6a
3979 Premier 1 U-15 G 4/29/2018 4:00:00 PM Barcelona United Elite 03G Impact GFC 03 Academy Spindler - 8
4416 Premier 2 U-17 G 4/29/2018 4:00:00 PM Arsenal SC CCFC GU17 Blue REYNOLDSBURG HS - Turf
5077 Premier 3 U-15 G 4/29/2018 4:00:00 PM BW Heroes F.C. KH Central Red 1 ZANE TRACE HS - TURF
3983 Premier 1 U-14 G 4/29/2018 5:45:00 PM CUSA Crew SC U14G Gold Freedom 04 Girls Spindler - 15
3984 State U-11 G 4/29/2018 5:45:00 PM CLUB OHIO 2007G GREEN 1 TFA Elite 2007G Spindler - 6a
3982 Premier 2 U-13 G 4/29/2018 5:45:00 PM Columbus United 05 Girls B Express FC 2005 Girls Blue SPINDLER - 8
2777 Premier 2 U-14 G 4/30/2018 6:15:00 PM CE Black 04 CLUB OHIO 2004G GREEN 2 Darree - 2
4565 Elite 1 U-18 B 4/30/2018 6:15:00 PM CE Black00 Pride SC 00 Elite SPINDLER - 3
3985 Premier 3 U-14 G 4/30/2018 6:15:00 PM Crew SC Elite II 2004 OP Green UA NCA WESTERVILLE - 5
4566 Challenge 1 U-12 B 4/30/2018 6:15:00 PM Butler United 06 CLUB OHIO 06B BLACK SPINDLER - 6A
3109 Premier 3 U-14 G 5/1/2018 6:00:00 PM Crew SC Elite II 2004 Worthington United 94 04G White HARD RD - 1
3062 Elite 1 U-15 G 5/1/2018 6:00:00 PM PFC Extreme Green Worthington United 94 Navy Fishing Access - 1
4340 State U-15 B 5/1/2018 6:15:00 PM Barcelona United Academy 03B CE Black 03 PASA - 1
4567 Elite 1 U-17 B 5/1/2018 6:15:00 PM CE Black 01B Pride SC 01B Premier Spindler - 3
3986 State U-16 B 5/1/2018 6:15:00 PM FC United of Ohio Pride SC 02B Premier NCA WESTERVILLE - 6
4535 State U-11 G 5/1/2018 6:30:00 PM CLUB OHIO 2007G GREEN 1 Columbus United U11A Girls DARREE - 13
4531 Premier 1 U-13 B 5/2/2018 6:00:00 PM CLUB OHIO 2005B GREEN 2 Santos FC Manchester United Spindler - 2
3987 Elite 1 U-17 G 5/2/2018 6:00:00 PM CCFC GU17 Red FC42 GIRLS 01 ACADEMY NCA WESTERVILLE - 5
4568 Premier 2 U-11 B 5/2/2018 6:00:00 PM CLUB OHIO 2007B BLACK ROMA Crew SC East Gold I 2007 SPINDLER - 5B
4570 Elite 2 U-18 G 5/2/2018 6:15:00 PM Crew SC Elite 2001 GCKA Crush U18G SPINDLER - 3
4569 Elite 1 U-19 G 5/2/2018 6:15:00 PM Central Ohio Elite U19 FC614 Orange SPINDLER - 4
4572 Elite 1 U-11 B 5/2/2018 6:15:00 PM Galacticos B07 Worthington United 94 2007B Navy SPINDLER - 5A
3988 State U-16 G 5/2/2018 6:15:00 PM Barcelona United Academy 02G Westerville United FC 02/03G NCA WESTERVILLE - 6
5071 Premier 3 U-15 G 5/2/2018 6:15:00 PM LSC 03/04 G Blue Westerville United FC 2003 U15G Spindler - 7
3989 Elite 2 U-11 G 5/2/2018 6:15:00 PM Pride SC 07G Premier Worthington Sting NCA WESTERVILLE - 7a
4571 Premier 2 U-16 G 5/2/2018 6:15:00 PM CE Scioto Thunder 02G Pride SC 02G Elite SPINDLER - 8
4284 State U-15 G 5/2/2018 7:00:00 PM Blast FC 03G Red Crew SC 2003 Elite I OHIO DOMINICAN UNIV - Turf
4709 State U-12 G 5/3/2018 6:00:00 PM Classics Eagles Red 06 G Columbus United 06 Girls A Spindler - 6a
4574 Elite 1 U-13 G 5/3/2018 6:15:00 PM Barcelona United Academy 05G CLUB OHIO 2005G GREEN 2 SPINDLER - 4
3990 Premier 3 U-13 G 5/3/2018 6:15:00 PM Freedom 05 Girls OP Green UA NCA WESTERVILLE - 5
4573 State U-19 B 5/3/2018 6:20:00 PM Pride SC 99B Premier Santos Lima U19B .tournament_game - StCup
4471 Premier 3 U-12 G 5/4/2018 6:00:00 PM CLUB OHIO 2006G BLACK Express FC 2006 Girls White Darree - 12
4576 Elite 2 U-19 B 5/4/2018 6:15:00 PM Butler Boys 00 FC42 BOYS 99/00 ROYAL SPINDLER - 3
4577 Premier 1 U-16 B 5/4/2018 6:15:00 PM CE Gold 02B TVSA Santos Brazil FC SPINDLER - 4
4578 Challenge 1 U-12 B 5/4/2018 6:15:00 PM CLUB OHIO 06B BLACK Crew SC West Gold 2006 SPINDLER - 5A
4575 Premier 3 U-14 G 5/4/2018 6:15:00 PM Ohio Celtic Alliance 04 Green Xtabi SPINDLER - 7
4548 State U-15 B 5/4/2018 6:15:00 PM CE Black 03 Santos Barcelona Spindler - 8
2797 Elite 1 U-11 B 5/4/2018 6:30:00 PM CLUB OHIO 2007B CHELSEA Galacticos B07 DARREE - DA-16
4341 State U-12 B 5/4/2018 6:45:00 PM Barcelona United Academy 06B CLUB OHIO 06B GREEN 1 PASA - TBD
4580 Premier 2 U-16 B 5/5/2018 9:00:00 AM Crew SC HS Gold 2002 CU Liverpool SPINDLER - 2
4579 Premier 2 U-17 B 5/5/2018 9:00:00 AM Kings Hammer Central Pride SC 01B Elite SPINDLER - 4
4583 Premier 1 U-13 B 5/5/2018 12:30:00 PM Club X Galaxy Santos FC Manchester United SPINDLER - 3
4581 Premier 2 U-16 B 5/5/2018 12:30:00 PM Barcelona United Elite 02B CU Liverpool SPINDLER - 4
5125 Challenge 1 U-15 G 5/5/2018 2:15:00 PM Ohio United SA Girls 03 SP Soccer Academy U15 Girls Blue Spindler - 3
4584 State U-12 B 5/5/2018 2:15:00 PM TFA Elite 2006 Worthington United 94 Navy 06B SPINDLER - 5B
4458 Elite 1 U-13 B 5/5/2018 2:15:00 PM FC Tippecanoe United 05 Worthington United 94 05B Navy Spindler - 7
4585 Challenge 1 U-11 B 5/5/2018 4:00:00 PM Crew SC West Gold 2007 FC Tippecanoe Thunder 07 SPINDLER - 5A
4587 State U-12 B 5/5/2018 5:45:00 PM OP Black TFA Elite 2006 SPINDLER - 5A
4586 Premier 3 U-16 B 5/5/2018 5:45:00 PM Ohio Sting SP Soccer Academy U16 Boys Blue Spindler - 7
4718 Elite 2 U-18 B 5/5/2018 6:15:00 PM NASA xtabi 18U Santos Argentina ALFORD REESE - TBD
4589 Premier 1 U-13 G 5/6/2018 10:45:00 AM GCKA Lady Knights Blue 05 TSC Lady Trojans 05 SPINDLER - 3
4588 Premier 2 U-16 B 5/6/2018 10:45:00 AM Barcelona United Elite 02B FC Tippecanoe TNT SPINDLER - 4
4590 Premier 3 U-16 B 5/6/2018 12:30:00 PM FC42 BOYS 02 ROYAL Warren County Premier II 2002B Spindler - 4
4591 Elite 2 U-14 B 5/6/2018 12:30:00 PM WCSA 2004B Elite Worthington United 94 U14 Navy SPINDLER - 7
4592 Premier 2 U-16 B 5/6/2018 12:30:00 PM Alliance Cincinnati B02 Black Crew SC HS Gold 2002 SPINDLER - 8
4979 Premier 2 U-16 B 5/6/2018 1:00:00 PM Dayton Dutch Lions FC B02 Blue Worthington United 94 02/03 Red WORTHINGTON KILBOURNE HS - turf
4593 Premier 1 U-13 G 5/6/2018 2:15:00 PM Legend SC U13 Girls Blue TSC Lady Trojans 05 SPINDLER - 4
4534 State U-16 B 5/6/2018 4:00:00 PM FC United of Ohio Worthington United 94 02B Navy WORTHINGTON KILBOURNE HS -
4595 Premier 2 U-16 B 5/6/2018 4:00:00 PM Alliance Cincinnati B02 Black Barcelona United Elite 02B SPINDLER - 4
4597 Premier 2 U-11 B 5/6/2018 4:00:00 PM Crew SC East Gold I 2007 WCSA 2007B Premier Spindler - 5b
4596 Elite 2 U-19 B 5/6/2018 4:00:00 PM Butler Fury B99 LSC B99 SPINDLER - 7
1952 Premier 2 U-17 B 5/6/2018 5:00:00 PM NASA xtabi 17U Zanesville Arsenal S C ALFORD REESE - TBD
4598 Premier 3 U-16 B 5/6/2018 5:45:00 PM SP Soccer Academy U16 Boys Blue Warren County Premier II 2002B Spindler - 7
4600 State U-14 B 5/7/2018 6:15:00 PM Columbus East FC Team 2 Santos Arsenal SPINDLER - 3
4472 State U-18 G 5/7/2018 6:15:00 PM CLUB OHIO 00G GREEN CLUB OHIO 00G GREEN 1 Spindler - 4
3991 Premier 2 U-12 B 5/7/2018 6:30:00 PM Blast FC 06 White CLUB OHIO 2006B GREEN 2 NCA WESTERVILLE - 7a
5043 Premier 2 U-17 G 5/8/2018 6:00:00 PM Arsenal SC Worthington United 94 Navy ZANESVILLE RIVERSIDE - 1
1953 Premier 3 U-14 G 5/8/2018 6:00:00 PM Crew SC Elite II 2004 Xtabi ALFORD REESE - 12
4601 Premier 3 U-14 G 5/8/2018 6:15:00 PM OP Green UA Worthington United 94 04G White SPINDLER - 1
5126 Challenge 1 U-15 G 5/8/2018 6:15:00 PM CLUB OHIO 03G BLACK Worthington United 94 White G03 Spindler - 2
4602 Premier 2 U-13 G 5/8/2018 6:15:00 PM Columbus United 05 Girls B Pride SC 05G Spindler - 3
4603 Elite 1 U-13 B 5/8/2018 6:15:00 PM Pride SC 05B Worthington United 94 05B Navy SPINDLER - 4
4605 Elite 1 U-11 G 5/8/2018 6:15:00 PM Barcelona United Pre-Academy 07G Metro FC Rapids 07 Girls SPINDLER - 5B
3945 Elite 2 U-12 G 5/8/2018 6:15:00 PM Express FC 2006 Girls Blue Pride SC 06G Black Spindler - 6A
4604 Elite 1 U-15 B 5/8/2018 6:15:00 PM Columbus United SC Boys 03 B REVOLUTION 03B Red SPINDLER - 7
5069 Premier 3 U-15 G 5/8/2018 6:15:00 PM LSC 03/04 G Blue Zanesville Arsenal SC SPINDLER - 8
3992 Elite 2 U-11 G 5/8/2018 6:30:00 PM Westerville United FC 11-U Worthington Sting NCA WESTERVILLE - 7a
4606 Elite 2 U-19 B 5/9/2018 6:15:00 PM LSC B99 Westerville United SPINDLER - 1
4607 State U-13 B 5/9/2018 6:15:00 PM Elite FC U13 boys blue OP Green SPINDLER - 2
4608 Elite 2 U-18 G 5/9/2018 6:15:00 PM CE Black 00 Crew SC Elite 2001 SPINDLER - 3
4609 Premier 3 U-17 G 5/9/2018 6:15:00 PM CLUB OHIO 01G GREEN 2 SP Soccer Academy U17 Girls Blue SPINDLER - 4
4613 Premier 2 U-11 B 5/9/2018 6:15:00 PM CE Red II 07B Crew SC East Gold I 2007 SPINDLER - 5B
4612 Elite 2 U-12 B 5/9/2018 6:15:00 PM Elite FC U12 Blue Westerville United FC Black SPINDLER - 6A
4610 Elite 2 U-16 B 5/9/2018 6:15:00 PM CE Black02 Legend SC SPINDLER - 7
4611 State U-15 B 5/9/2018 6:15:00 PM Blast FC CE Black 03 SPINDLER - 8
4342 Premier 1 U-16 G 5/9/2018 6:30:00 PM Barcelona United Elite 02G Pride SC 02 Premier PASA - 2
3994 Premier 1 U-14 G 5/9/2018 6:30:00 PM Freedom 04 Girls SP Soccer Academy U14/15 Girls Blue NCA WESTERVILLE - 6
3995 Elite 2 U-11 B 5/9/2018 6:30:00 PM Crew SC Pre-Academy II 2007 Blast FC 07 NCA WESTERVILLE - 8x
4362 State U-12 B 5/9/2018 7:30:00 PM OP Black Worthington United 94 Navy 06B PERRY PARK - 3
2798 Elite 1 U-13 G 5/10/2018 6:00:00 PM CLUB OHIO 2005G GREEN 2 Elite FC U13 Girls Blue DARREE - TBD
4614 Elite 1 U-17 G 5/10/2018 6:15:00 PM FC42 GIRLS 01 ACADEMY TVSA Santos Brazil GU17 Spindler - 1
4615 Elite 1 U-19 B 5/10/2018 6:15:00 PM CLUB OHIO 99B GREEN Club X Inferno SPINDLER - 2
4616 Elite 1 U-17 B 5/10/2018 6:15:00 PM Pride SC 01B Premier Worthington United Boys 2001 Spindler - 3
4617 Elite 1 U-15 G 5/10/2018 6:15:00 PM CLUB OHIO 2003G GREEN 2 FC United G03 Red Spindler - 4
4620 Elite 2 U-12 B 5/10/2018 6:15:00 PM CLUB OHIO HILLIARD 2006B Columbus East FC SPINDLER - 5B
4618 Premier 2 U-13 G 5/10/2018 6:15:00 PM Columbus United 05 Girls B Westerville United U13 G05 Spindler - 7
4619 Premier 2 U-17 B 5/10/2018 6:15:00 PM FCFC 01 Boys LSC B01 SPINDLER - 8
2544 Elite 1 U-18 G 5/10/2018 6:15:00 PM PFC Extreme U18 Pride SC 00 Premier CANAL WINCHESTER MS - TBD
3949 Premier 3 U-14 G 5/10/2018 6:30:00 PM OP Green UA Xtabi NCA WESTERVILLE - 6
1954 Premier 2 U-17 B 5/10/2018 6:30:00 PM NASA xtabi 17U Pride SC 01B Elite ALFORD REESE - TBD
3934 Premier 2 U-17 G 5/11/2018 6:00:00 PM Arsenal SC Butler United 01 Purple Spindler - 4
4621 Elite 1 U-13 B 5/11/2018 6:15:00 PM FC Tippecanoe United 05 Pride SC 05B SPINDLER - 3
4623 Elite 2 U-12 B 5/11/2018 6:15:00 PM Westerville United FC Black CE Westerville Red SPINDLER - 5A
4622 Elite 2 U-15 B 5/11/2018 6:15:00 PM Crew HS Gold 2003 Pride SC 03B SPINDLER - 7
3063 Premier 3 U-14 G 5/11/2018 6:30:00 PM Impact GFC 2004 Navy Worthington United 94 04G White FISHING ACCESS - 1
3996 Premier 1 U-12 B 5/11/2018 6:30:00 PM CE Red II 06B Crew SC Pre-Academy II 2006 NCA WESTERVILLE - 7a
2799 Premier 1 U-16 B 5/11/2018 6:45:00 PM CE Gold 02B CLUB OHIO 02B BLACK DARREE - Field 1
4624 Premier 3 U-14 G 5/12/2018 9:00:00 AM Ohio Celtic Alliance 04 Green Worthington United 94 04G White SPINDLER - 1
4625 Elite 1 U-19 G 5/12/2018 10:45:00 AM FC614 Orange Lady Warrior 99 White SPINDLER - 1
4626 Premier 2 U-17 G 5/12/2018 10:45:00 AM Arsenal SC Metro 2001 Girls White SPINDLER - 2
4627 Premier 3 U-14 G 5/12/2018 10:45:00 AM Crew SC Elite II 2004 Impact GFC 2004 Navy SPINDLER - 3
4628 Elite 2 U-14 B 5/12/2018 10:45:00 AM Club X Attack FC42 BOYS 04 ACADEMY SPINDLER - 4
4630 Elite 2 U-11 G 5/12/2018 10:45:00 AM FC United G07 Red Pride SC 07G Premier SPINDLER - 5A
4631 Premier 2 U-12 B 5/12/2018 10:45:00 AM Blast FC 06 White BSA Celtic 06 Red SPINDLER - 5B
4629 Premier 3 U-14 G 5/12/2018 10:45:00 AM Ohio Celtic Alliance 04 Green OP Green UA SPINDLER - 7
4653 Elite 2 U-14 B 5/12/2018 10:45:00 AM Total Ginga Academy 04 Worthington United 94 U14 Navy Spindler - 8
4632 Elite 2 U-15 B 5/12/2018 12:30:00 PM Crew HS Gold 2003 Star SC Lions SPINDLER - 4
4633 Premier 2 U-14 G 5/12/2018 12:30:00 PM Butler Fury Girls 04 Red CE Black 04 Spindler - 7
4634 Premier 2 U-17 B 5/12/2018 12:30:00 PM Cincinnati West SC Force 01 LSC B01 SPINDLER - 8
5040 Elite 1 U-18 G 5/12/2018 12:30:00 PM ACE 2000 Elite Blue Arsenal S.C. u-18 Girls Orange CHILLICOTHE HS - Turf
4635 Elite 2 U-14 B 5/12/2018 2:15:00 PM Club X Attack Worthington United 94 U14 Navy SPINDLER - 1
4636 Elite 2 U-14 B 5/12/2018 2:15:00 PM FC42 BOYS 04 ACADEMY Metro FC White SPINDLER - 2
4637 Premier 2 U-15 B 5/12/2018 2:15:00 PM CE Gold 03B Metro FC 03 Rapids-y SPINDLER - 3
4640 Premier 3 U-14 G 5/12/2018 2:15:00 PM Impact GFC 2004 Navy OP Green UA SPINDLER - 8
5041 Premier 2 U-14 G 5/12/2018 2:15:00 PM CLUB OHIO 2004G GREEN 2 KH Select Lightning CHILLICOTHE HS - Turf
3997 Premier 1 U-17 G 5/12/2018 2:15:00 PM Barcelona United Elite 01G Oakwood United SC G01 REYNOLDSBURG HS - turf
4641 Elite 2 U-15 B 5/12/2018 4:00:00 PM FC42 BOYS 03 ROYAL Star SC Lions SPINDLER - 1
4518 Premier 2 U-13 G 5/12/2018 4:00:00 PM Pride SC 05G WCSA 2005G Premier Massie Creek - 11A
4642 Premier 3 U-13 G 5/12/2018 4:00:00 PM FC Tippecanoe Storm 05 OP Green UA SPINDLER - 2
4460 Premier 1 U-16 G 5/12/2018 4:00:00 PM Butler U16 Girls Elite Pride SC 02 Premier Spindler - 3
4643 Premier 3 U-16 B 5/12/2018 4:00:00 PM Ohio Sting Pride SC 02 Boys Elite Spindler - 4
4644 Premier 3 U-15 B 5/12/2018 4:00:00 PM Galacticos Azul B03 Middletown Velocity SPINDLER - 7
4645 Premier 2 U-14 G 5/12/2018 4:00:00 PM Butler Fury Girls 04 Red Pride SC 04G Spindler - 8
4521 State U-16 G 5/12/2018 5:45:00 PM FC42 GIRLS 02 ACADEMY FC United G02 Red SPINDLER - 1
4407 Elite 1 U-15 B 5/12/2018 5:45:00 PM Columbus United SC Boys 03 B KHA 03 Blue SPINDLER - 7
5042 Premier 2 U-14 G 5/12/2018 5:45:00 PM CE Black 04 KH Select Lightning CHILLICOTHE HS - Turf
4646 Elite 2 U-12 B 5/12/2018 6:15:00 PM Columbus East FC Elite FC U12 Blue SPINDLER - 5A
4649 Premier 1 U-11 G 5/13/2018 10:45:00 AM CE Red 07 Cincy SC Premier SPINDLER - 5A
4648 Premier 2 U-17 B 5/13/2018 10:45:00 AM LSC B01 Pride SC 01B Elite SPINDLER - 8
3111 Premier 1 U-18 G 5/13/2018 11:00:00 AM COE U18 Blue Lady Warriors 00 HEADLEY PARK - 2
5003 Premier 1 U-18 G 5/13/2018 11:30:00 AM Passion FC U18G White Worthington United 2000G Navy WORTHINGTON KILBOURNE HS - Turf
4650 Elite 2 U-18 G 5/13/2018 12:30:00 PM TFA Tiempo Westerville United Black SPINDLER - 3
4651 Premier 2 U-16 G 5/13/2018 12:30:00 PM CE Scioto Thunder 02G FOSC G02 Premier SPINDLER - 4
5076 Premier 3 U-15 G 5/13/2018 12:30:00 PM BW Heroes F.C. Coleman Xtreme Select CHILLICOTHE HS - TURF
5004 Elite 1 U-19 B 5/13/2018 1:15:00 PM Gem City B99 Mustangs Worthington United 1999B Navy WORTHINGTON KILBOURNE HS - Turf
4656 Elite 1 U-14 G 5/13/2018 2:15:00 PM Cincy SC Premier FC42 GIRLS 04 ACADEMY SPINDLER - 3
4655 Elite 1 U-17 G 5/13/2018 2:15:00 PM FC42 GIRLS 01 ACADEMY Metro FC Girls 01 Rapids Spindler - 4
4658 Elite 1 U-11 B 5/13/2018 2:15:00 PM BSA Celtic 07 Blue Galacticos B07 SPINDLER - 5A
4657 Premier 2 U-16 G 5/13/2018 2:15:00 PM FOSC G02 Premier Pride SC 02G Elite SPINDLER - 7
2068 Premier 2 U-14 G 5/13/2018 4:00:00 PM CUSE G04 Arsenal CLUB OHIO 2004G GREEN 2 SPINDLER - 3
4659 Elite 2 U-19 B 5/13/2018 4:00:00 PM Butler Boys 00 LSC B99 SPINDLER - 4
4660 Premier 1 U-11 G 5/13/2018 4:00:00 PM Cincy SC Premier Elite FC 2007 Girls Blue SPINDLER - 5A
1955 Premier 2 U-17 B 5/13/2018 4:00:00 PM Alliance Cincinnati 2001 Black NASA xtabi 17U ALFORD REESE - TBD
3112 Premier 1 U-18 G 5/13/2018 5:45:00 PM COE U18 Blue Passion FC U18G White HEADLEY PARK - 2
4661 Premier 2 U-12 B 5/13/2018 5:45:00 PM CUSA Crew SC U12B Gold 2 CLUB OHIO 2006B GREEN 2 SPINDLER - 5A
2800 Elite 1 U-13 G 5/15/2018 6:00:00 PM CLUB OHIO 2005G GREEN 2 OP U13 Green DARREE - TBD
4662 Elite 1 U-15 B 5/15/2018 6:15:00 PM Columbus United SC Boys 03 B OP Black SPINDLER - 1
4664 State U-15 B 5/15/2018 6:15:00 PM Barcelona United Academy 03B FC42 BOYS 03 ACADEMY SPINDLER - 3
4665 State U-16 B 5/15/2018 6:15:00 PM FC42 BOYS 02 ACADEMY Worthington United 94 02B Navy SPINDLER - 4
4668 Elite 2 U-12 B 5/15/2018 6:15:00 PM Columbus East FC Westerville United FC Black SPINDLER - 5A
4669 Elite 2 U-12 B 5/15/2018 6:15:00 PM Elite FC U12 Blue CE Westerville Red SPINDLER - 5B
4670 Elite 2 U-12 G 5/15/2018 6:15:00 PM Express FC 2006 Girls Blue Urbana SC U12 SPINDLER - 6A
4666 Premier 3 U-17 G 5/15/2018 6:15:00 PM Northwest FC Blue SP Soccer Academy U17 Girls Blue SPINDLER - 7
4667 Elite 2 U-14 G 5/15/2018 6:15:00 PM CLUB OHIO HILLIARD 2004G OP Black SPINDLER - 8
4345 Challenge 2 U-14 G 5/15/2018 6:30:00 PM Barcelona United Elite 04G Crew SC West Gold 2004 PASA - 1
2779 State U-12 B 5/15/2018 6:30:00 PM CLUB OHIO 06B GREEN 1 Worthington United 94 Navy 06B Darree - 14
3113 Premier 1 U-18 G 5/15/2018 6:30:00 PM COE U18 Blue Worthington United 2000G Navy HEADLEY PARK - 2
4469 Elite 1 U-15 G 5/15/2018 6:30:00 PM CUSA Crew SC U15G NPL PFC Extreme Green NCA WESTERVILLE - 5
3998 Premier 2 U-17 G 5/15/2018 6:30:00 PM Arsenal SC CCFC GU17 Blue NCA WESTERVILLE - 6
3999 Elite 2 U-11 B 5/15/2018 6:30:00 PM Barcelona United Elite 07B Crew SC Pre-Academy II 2007 NCA WESTERVILLE - 8x
4346 Premier 1 U-15 G 5/16/2018 6:00:00 PM Barcelona United Elite 03G FC42 GIRLS 03 ROYAL PASA - 1
2801 Premier 2 U-11 B 5/16/2018 6:00:00 PM CLUB OHIO 2007B BLACK ROMA OP White DARREE - 16
4363 Elite 1 U-11 B 5/16/2018 6:00:00 PM Columbus United 07 Worthington United 94 2007B Navy PERRY PARK - 3
4671 Elite 2 U-19 B 5/16/2018 6:15:00 PM FC42 BOYS 99/00 ROYAL LSC B99 SPINDLER - 1
4673 Elite 2 U-18 G 5/16/2018 6:15:00 PM Crew SC Elite 2001 Westerville United Black SPINDLER - 3
4674 Elite 2 U-19 B 5/16/2018 6:15:00 PM Butler Boys 00 Westerville United SPINDLER - 4
3950 Premier 2 U-13 G 5/16/2018 6:15:00 PM SP U13 Girls Blue Westerville United U13 G05 NCA WESTERVILLE - 4
4000 Elite 1 U-17 G 5/16/2018 6:15:00 PM CCFC GU17 Red TVSA Santos Brazil GU17 NCA WESTERVILLE - 5
4675 Elite 2 U-16 G 5/16/2018 6:15:00 PM FCFC 02 Girls TVSA Santos United SPINDLER - 7
4676 Elite 2 U-15 G 5/16/2018 6:15:00 PM Blast FC 03G White PRIDE SC U15G SPINDLER - 8
4001 Premier 2 U-13 G 5/16/2018 6:30:00 PM Express FC 2005 Girls Blue Pride SC 05G NCA WESTERVILLE - 6
4002 Premier 2 U-12 B 5/16/2018 6:30:00 PM Blast FC 06 White Crew SC East Gold I 2006 NCA WESTERVILLE - 7a
4744 State U-14 G 5/16/2018 6:30:00 PM Columbus United 04 Girls A Crew SC Elite 2004 THOMPSON PARK - 9
2803 State U-11 B 5/16/2018 6:30:00 PM Crew SC Pre-Academy 2007 OP Green DARREE - DA15
2802 State U-11 B 5/16/2018 6:30:00 PM CE Red 07B CLUB OHIO 2007B INTER MILAN DARREE - TBD
4347 State U-12 B 5/16/2018 6:30:00 PM Barcelona United Academy 06B OP Black PASA - TBD
4677 Elite 1 U-17 B 5/17/2018 6:15:00 PM CE Black 01B Worthington United Boys 2001 Spindler - 3
4678 State U-17 G 5/17/2018 6:15:00 PM Legend GU17 NWFC U17 Orange SPINDLER - 4
4539 Premier 1 U-13 G 5/17/2018 6:15:00 PM Legend SC U13 Girls Blue Worthington United 2005G Navy Spindler - 7
2545 Elite 2 U-11 G 5/17/2018 6:15:00 PM Pride SC 07G Premier Westerville United FC 11-U CANAL WINCHESTER MS - TBD
3906 Elite 1 U-12 G 5/17/2018 6:30:00 PM DSSC Lady Knights U12 Northwest FC 2006G Orange Smith Park Delaware - 3
2804 Elite 2 U-11 B 5/17/2018 6:30:00 PM Crew SC Pre-Academy II 2007 OP Black Darree - TBD
1956 Premier 1 U-16 B 5/17/2018 6:45:00 PM CLUB OHIO 02B BLACK NASA Xtabi 16U ALFORD REESE - TBD
4679 Elite 2 U-15 B 5/18/2018 6:15:00 PM Crew HS Gold 2003 FC42 BOYS 03 ROYAL SPINDLER - 3
4680 State U-12 G 5/18/2018 6:15:00 PM Columbus United 06 Girls A Elite FC 2006 Girls Blue SPINDLER - 5A
4533 Elite 2 U-14 G 5/18/2018 6:15:00 PM CLUB OHIO HILLIARD 2004G Northwest FC Orange Spindler - 8
4003 Premier 2 U-11 B 5/18/2018 6:30:00 PM CE Red II 07B CLUB OHIO 2007B BLACK ROMA NCA WESTERVILLE - 7a
4004 Challenge 1 U-11 B 5/18/2018 6:30:00 PM Crew SC West Gold 2007 Crew SC East Gold II 2007 NCA WESTERVILLE - 8x
1957 Premier 1 U-16 B 5/18/2018 6:30:00 PM CE Gold 02B NASA Xtabi 16U ALFORD REESE - TBD
3104 State U-14 G 5/19/2018 10:45:00 AM Columbus United 04 Girls A WCSA 2004G Premier GLEN OAK ELEM SCHOOL - 1
4005 Premier 2 U-12 B 5/19/2018 10:45:00 AM BSA Celtic 06 Red Crew SC East Gold I 2006 NCA WESTERVILLE - 7a
4006 Premier 2 U-11 B 5/19/2018 10:45:00 AM Crew SC East Gold I 2007 CU Syc/Mas B07 Elite II NCA WESTERVILLE - 8x
4007 Challenge 1 U-14 G 5/19/2018 12:30:00 PM Cincy SC Elite Westerville United FC NCA WESTERVILLE - 5
4008 Elite 1 U-17 G 5/19/2018 2:15:00 PM FC42 GIRLS 01 ACADEMY TVSA Santos Brazil GU17 NCA WESTERVILLE - 5
4010 Premier 2 U-11 B 5/19/2018 2:15:00 PM CLUB OHIO 2007B BLACK ROMA CU Syc/Mas B07 Elite II NCA WESTERVILLE - 7a
4009 Elite 2 U-15 B 5/19/2018 2:15:00 PM FC Tippecanoe Allegiance 03 Pride SC 03B REYNOLDSBURG HS - TURF
4745 State U-14 G 5/19/2018 2:45:00 PM Crew SC Elite 2004 WCSA 2004G Premier THOMPSON PARK - 9
5121 Challenge 1 U-15 G 5/19/2018 4:00:00 PM CLUB OHIO 03G BLACK SP Soccer Academy U15 Girls Blue REYNOLDSBURG HS - turf
3926 Premier 1 U-11 G 5/19/2018 5:45:00 PM CE Red 07 Elite FC 2007 Girls Blue MILL VALLEY SOUTH - tbd
4011 Elite 1 U-15 B 5/19/2018 5:45:00 PM OP Black REVOLUTION 03B Red REYNOLDSBURG HS - turf
4527 Elite 2 U-19 B 5/20/2018 9:00:00 AM Arsenal SC LSC B99 REYNOLDSBURG HS - Turf
4417 Elite 1 U-17 G 5/20/2018 10:45:00 AM CCFC GU17 Red Metro FC Girls 01 Rapids REYNOLDSBURG HS - Turf
5005 Elite 1 U-17 B 5/20/2018 11:30:00 AM Metro FC North Worthington United Boys 2001 WORTHINGTON KILBOURNE HS - Turf
4681 Premier 2 U-17 B 5/20/2018 12:30:00 PM Cincinnati West SC Force 01 NASA xtabi 17U SPINDLER - 2
4418 Premier 1 U-16 B 5/20/2018 12:30:00 PM RSA Alliance TVSA Santos Brazil FC REYNOLDSBURG HS - Turf
5006 Premier 1 U-18 G 5/20/2018 1:00:00 PM Butler United G00 White Worthington United 2000G Navy WORTHINGTON KILBOURNE HS - Turf
4419 Elite 1 U-17 G 5/20/2018 2:15:00 PM Metro FC Girls 01 Rapids TVSA Santos Brazil GU17 REYNOLDSBURG HS - Turf
5007 Premier 2 U-17 G 5/20/2018 2:45:00 PM CUSM Brazil Worthington United 94 Navy WORTHINGTON KILBOURNE HS - Turf
4420 Elite 2 U-18 B 5/20/2018 4:00:00 PM NASA xtabi 18U REVOLUTION 00B RED REYNOLDSBURG HS - Turf
5008 State U-14 G 5/20/2018 5:30:00 PM Columbus United 04 Girls A Worthington United 94 04 Girls Navy WORTHINGTON KILBOURNE HS - Turf
5067 Premier 3 U-15 G 5/20/2018 5:45:00 PM BW Heroes F.C. Oakwood United Girls U15 REYNOLDSBURG HS - TURF
4682 Premier 1 U-13 G 5/21/2018 6:15:00 PM GCKA Lady Knights Blue 05 Worthington United 2005G Navy SPINDLER - 1
4683 Challenge 1 U-12 B 5/21/2018 6:15:00 PM CLUB OHIO 06B BLACK Crew SC East Gold II 2006 SPINDLER - 5B
4012 Premier 2 U-11 B 5/21/2018 6:30:00 PM CE Red II 07B CLUB OHIO 2007B BLACK AZZURI NCA WESTERVILLE - 7a
3064 Premier 3 U-14 G 5/22/2018 6:00:00 PM Worthington United 94 04G White Xtabi FISHING ACCESS - 1
4017 Elite 1 U-15 G 5/22/2018 6:00:00 PM FC United G03 Red PFC Extreme Green SPINDLER - 3
4684 Elite 2 U-14 G 5/22/2018 6:15:00 PM Northwest FC Orange OP Black SPINDLER - 1
4663 Premier 3 U-14 G 5/22/2018 6:15:00 PM OP Green UA SP U14 Girls Blue SPINDLER - 2
4685 Elite 2 U-18 B 5/22/2018 6:15:00 PM REVOLUTION 00B RED Santos Argentina Spindler - 8
4348 Premier 3 U-14 B 5/22/2018 6:30:00 PM Barcelona United Pre-Academy 04B OP Black PASA - 1
4013 Premier 2 U-13 G 5/22/2018 6:30:00 PM Express FC 2005 Girls Blue Westerville United U13 G05 NCA WESTERVILLE - 5
1958 Premier 1 U-16 B 5/22/2018 6:30:00 PM NASA Xtabi 16U RSA Alliance ALFORD REESE - TBD
3065 Premier 2 U-17 G 5/23/2018 6:00:00 PM CCFC GU17 Blue Worthington United 94 Navy FISHING ACCESS - 1
4457 Elite 2 U-12 G 5/23/2018 6:00:00 PM Pride SC 06G Black Urbana SC U12 Spindler - 5B
4686 Premier 3 U-17 G 5/23/2018 6:15:00 PM CLUB OHIO 01G GREEN 2 Northwest FC Blue SPINDLER - 1
3993 Premier 2 U-13 G 5/23/2018 6:15:00 PM Express FC 2005 Girls Blue SP U13 Girls Blue Spindler - 2
4687 Elite 2 U-15 G 5/23/2018 6:15:00 PM CE Black 03 PRIDE SC U15G SPINDLER - 3
4688 Premier 3 U-13 G 5/23/2018 6:15:00 PM Northwest FC Orange OP Green UA SPINDLER - 4
4689 State U-14 B 5/23/2018 6:15:00 PM Columbus East FC Team 2 Santos Arsenal SPINDLER - 8
4690 Premier 3 U-16 B 5/23/2018 6:45:00 PM FC42 BOYS 02 ROYAL Pride SC 02 Boys Elite Spindler - 7
2806 State U-11 B 5/23/2018 7:15:00 PM CLUB OHIO 2007B INTER MILAN OP Green DARREE - DA16
4364 State U-12 B 5/23/2018 7:30:00 PM Barcelona United Academy 06B Worthington United 94 Navy 06B PERRY PARK - 3
5110 Challenge 1 U-15 G 5/24/2018 6:15:00 PM SP Soccer Academy U15 Girls Blue Worthington United 94 White G03 FISHING ACCESS - 1
4691 Premier 1 U-16 B 5/24/2018 6:15:00 PM CLUB OHIO 02B BLACK RSA Alliance SPINDLER - 3
4692 State U-16 B 5/24/2018 6:15:00 PM Pride SC 02B Premier Worthington United 94 02B Navy SPINDLER - 4
4693 Challenge 2 U-14 G 5/24/2018 6:15:00 PM Barcelona United Elite 04G Boro Blast 04 Girls SPINDLER - 7
4672 Elite 1 U-16 G 5/24/2018 6:15:00 PM CE Black 02G Locker Elite U16 Blue Concord Township Park - TBD
4014 Challenge 2 U-13 G 5/24/2018 6:30:00 PM CE Black 05 COE U13 Blue NCA WESTERVILLE - 5
4694 Premier 1 U-12 G 5/24/2018 6:45:00 PM Butler United U12 Girls Purple Locomotive SC U12G Blue SPINDLER - 5A
4696 Premier 2 U-11 B 5/25/2018 6:15:00 PM Crew SC East Gold I 2007 OP White SPINDLER - 5B
2807 State U-11 G 5/26/2018 1:00:00 PM BSA Celtic 07 White CLUB OHIO 2007G GREEN 1 Darree - 15
4015 State U-11 G 5/26/2018 4:00:00 PM BSA Celtic 07 White Columbus United U11A Girls NCA WESTERVILLE - 7a
4697 Elite 2 U-15 B 5/26/2018 6:15:00 PM FC42 BOYS 03 ROYAL Pride SC 03B SPINDLER - 2
4456 Elite 1 U-19 B 5/30/2018 6:15:00 PM Barcelona United Academy 99B Miami County FC Scorpions Spindler - #1
4698 Challenge 2 U-14 G 5/30/2018 6:15:00 PM Boro Blast 04 Girls Crew SC West Gold 2004 SPINDLER - 2
5135 Premier 3 U-15 G 5/31/2018 6:15:00 PM LSC 03/04 G Blue BW Heroes F.C. SPINDLER - 1
2808 Elite 2 U-11 B 6/2/2018 2:15:00 PM Cincy SC Premier OP Black Darree - TBD
4016 Elite 2 U-11 B 6/3/2018 9:00:00 AM Cincy SC Premier Blast FC 07 NCA WESTERVILLE - 7a
4647 Elite 2 U-19 B 12/25/2018 10:45:00 AM CUSA Crew SC U18/19B Gold Westerville United Withdrawn - 1
4996 Premier 1 U-18 G 12/25/2018 11:30:00 AM Ohio Extreme SC Sidney 00 Girls Worthington United 2000G Navy Withdrawn - None
5097 Premier 2 U-15 G 12/25/2018 12:00:00 PM Crew SC Elite II 2003 CU Lakota Aston Villa To Be Rescheduled - resched
4652 Premier 1 U-16 G 12/25/2018 12:30:00 PM Barcelona United Elite 02G Ohio Extreme SC Sidney 02 Girls Withdrawn - None
4582 Premier 3 U-16 B 12/25/2018 12:30:00 PM Kings Hammer Central R2 Pride SC 02 Boys Elite Withdrawn - None
4343 Premier 1 U-12 G 12/25/2018 1:00:00 PM Barcelona United Pre-Academy 06G Columbus East FC 2006 PASA - 0
4654 Elite 2 U-19 B 12/25/2018 2:15:00 PM Arsenal SC CUSA Crew SC U18/19B Gold Withdrawn - 1
4639 Premier 3 U-16 B 12/25/2018 2:15:00 PM FC42 BOYS 02 ROYAL Kings Hammer Central R2 Withdrawn - None
4461 Premier 1 U-18 G 12/25/2018 4:00:00 PM COE U18 Blue Ohio Extreme SC Sidney 00 Girls Withdrawn - None
5023 Elite 1 U-19 G 12/25/2018 4:00:00 PM FCFC 99 Girls TUMFC Green To Be Rescheduled - Turf
4411 Elite 2 U-17 B 12/25/2018 5:45:00 PM Ohio Extreme SC Sidney 01 Boys Westerville Impact Withdrawn - None
5068 Premier 3 U-15 G 12/25/2018 6:00:00 PM BW Heroes F.C. Westerville United FC 2003 U15G .park not open - RAIN
4695 Elite 2 U-19 B 12/25/2018 6:15:00 PM CUSA Crew SC U18/19B Gold FC42 BOYS 99/00 ROYAL Withdrawn - 1
4489 Elite 2 U-15 G 12/25/2018 6:15:00 PM PRIDE SC U15G Southwest SC Gold Academy SPINDLER - 3