Buckeye Premier League
U11B-ELITE2 Schedule
Maps & Directions to Fields

Print Game Card

Game# Date Time Home Team Visiting Team Field
2630 4/1/2017 5:45:00 PM Classics Eagles Red II 06 OESA ACADEMY 2006 Cedarville Massie Creek - 9A
2632 4/7/2017 6:00:00 PM CU Boys Academy 1 Thunder United Metro B06 Green McClure - Tum - TUM-ONLY-9A
2633 4/7/2017 6:15:00 PM Crew SC East Gold I 2006 OP Black Darree - TBD
2634 4/8/2017 10:45:00 AM Classics Eagles Westerville Red OESA ACADEMY 2006 Spindler - SP5B
2635 4/8/2017 10:45:00 AM CU Arsenal Thunder United Metro B06 Green McClure - Tum - TUM-ONLY-9A
2636 4/9/2017 10:00:00 AM CU Boys Academy 1 OESA ACADEMY 2006 Olberding - TBD
2637 4/9/2017 10:45:00 AM Crew SC East Gold I 2006 Crew SC West Gold 2006 Spindler - SP5B
2638 4/9/2017 12:30:00 PM Classics Eagles Red II 06 Lakota FC U11 Premier Eakle - 4
2639 4/9/2017 2:15:00 PM Crew SC West Gold 2006 CU Arsenal Spindler - SP5B
2640 4/11/2017 6:00:00 PM Classics Eagles Red II 06 Classics Eagles Westerville Red Spindler - SP5A
2641 4/15/2017 10:00:00 AM CU Arsenal OESA ACADEMY 2006 Olberding - TBD
2642 4/15/2017 2:15:00 PM CU Boys Academy 1 OP Black Cedarville Massie Creek - 9A
2643 4/17/2017 6:15:00 PM Classics Eagles Westerville Red OP Black Darree - 12
2644 4/22/2017 10:45:00 AM Classics Eagles Westerville Red Lakota FC U11 Premier Enon - E2
2645 4/22/2017 4:00:00 PM Crew SC East Gold I 2006 OESA ACADEMY 2006 Ankeney - A23
2646 4/23/2017 10:45:00 AM Crew SC West Gold 2006 OESA ACADEMY 2006 NCA Westerville - 7
2647 4/23/2017 10:45:00 AM CU Arsenal Lakota FC U11 Premier McClure - WCSA - WC2-WCONLY
2648 4/25/2017 6:00:00 PM Classics Eagles Westerville Red Crew SC West Gold 2006 Easton - 7
2650 5/6/2017 10:45:00 AM Lakota FC U11 Premier OP Black Enon - 2
2651 5/6/2017 12:30:00 PM Crew SC East Gold I 2006 CU Boys Academy 1 Ankeney - A32
2652 5/7/2017 10:45:00 AM Crew SC West Gold 2006 Lakota FC U11 Premier Ankeney - A32
2653 5/7/2017 12:30:00 PM CU Arsenal OP Black Cedarville Massie Creek - 9A
2654 5/7/2017 2:15:00 PM Classics Eagles Red II 06 CU Boys Academy 1 Ankeney - A23
2655 5/9/2017 6:00:00 PM Classics Eagles Red II 06 Crew SC East Gold I 2006 Spindler - 1A
2649 5/10/2017 6:30:00 PM CU Arsenal CU Boys Academy 1 VOA - #10
2656 5/13/2017 5:45:00 PM OP Black Thunder United Metro B06 Green Cedarville Massie Creek - 9A
2657 5/14/2017 4:00:00 PM Classics Eagles Red II 06 Thunder United Metro B06 Green McClure - Tum - TUM-ONLY-9A
2631 5/15/2017 6:00:00 PM Classics Eagles Red II 06 Crew SC West Gold 2006 Spindler - 1a
2658 5/16/2017 6:30:00 PM Classics Eagles Red II 06 OP Black Darree - 12
2659 5/18/2017 6:00:00 PM CU Boys Academy 1 Lakota FC U11 Premier Posey Hartman - P
2660 5/19/2017 6:00:00 PM OESA ACADEMY 2006 Thunder United Metro B06 Green McClure - Tum - TUM-ONLY-9A
2663 5/20/2017 10:45:00 AM Crew SC East Gold I 2006 Thunder United Metro B06 Green Cedarville Massie Creek - 9A
2665 5/20/2017 2:15:00 PM Classics Eagles Westerville Red Thunder United Metro B06 Green Cedarville Massie Creek - 9A
2666 5/21/2017 9:00:00 AM Lakota FC U11 Premier OESA ACADEMY 2006 Olberding - 7
2664 5/21/2017 10:45:00 AM Crew SC East Gold I 2006 CU Arsenal Spindler - 10a
2667 5/21/2017 4:00:00 PM Crew SC West Gold 2006 CU Boys Academy 1 Ankeney - A30
2668 5/22/2017 6:00:00 PM Classics Eagles Westerville Red Crew SC East Gold I 2006 Easton - 6
2661 5/22/2017 6:30:00 PM Crew SC West Gold 2006 OP Black Darree - 12
2669 5/25/2017 6:00:00 PM Lakota FC U11 Premier Thunder United Metro B06 Green McClure - Tum - TUM-ONLY-9A
2662 12/25/2017 10:45:00 AM Classics Eagles Westerville Red CU Arsenal Eakle - 4